Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Czego jeszcze warto spróbować? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Czego jeszcze warto spróbować?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kaspa kaspa jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Data Rejestracji: 13-09-2015

Question Czego jeszcze warto spróbować? Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czołem yerbowe głowy!
Aktualnie kończę torbę 0,5 kg pipore despalada, a przez swoje matero przelałem już amande, colona, kurupi, mate green, pajarito, rosamonte, taragui wszystko w klasycznej wersji + kurupi menta/boldo i amanda pomarańczowa (omijajcie jak szatana,tfu...).
Jako że lubię cały czas odkrywać nowe smaki yerby mam do was pytanie, a mianowicie...
Z góry dzięki za zainteresowanie wątkiem, pozdrawiam serdecznie Happy

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez kaspa: 03-03-2017 22:08.

03-03-2017 21:59 kaspa jest offlineWyślij email do: kaspaSzukaj postów użytkownika: kaspaDodaj kaspa do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Question Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
03-03-2017 21:59
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ręce opadają....Frown
04-03-2017 06:51 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
maga1327113 maga1327113 jest kobietą
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Data Rejestracji: 29-03-2012

RE: Czego jeszcze warto spróbować? Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by kaspa
Czołem yerbowe głowy!
Aktualnie kończę torbę 0,5 kg pipore despalada, a przez swoje matero przelałem już amande, colona, kurupi, mate green, pajarito, rosamonte, taragui wszystko w klasycznej wersji + kurupi menta/boldo i amanda pomarańczowa (omijajcie jak szatana,tfu...).
Jako że lubię cały czas odkrywać nowe smaki yerby mam do was pytanie, a mianowicie...

@kaspa
Nie rozumiem pytania, choc moge miec problem czytania ze zrozumieniem..... Dlaczego pytasz, co jeszcze sprobowac?

Przelales juz (sprobowales / zdegustowales) ok. 10 marek, to mysle ze masz juz wyrobione zdanie o yerbie w sensie ogolnym.

Moja odpowiedz: bierz nowe marki, ktorych jeszcze nie znasz. Przejrzyj rozdzilal na forum Gatunki.

Ale dlaczego sam na to nie wpadles? Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Podobno yerba rozjasnia umysl, ale tutaj widze zaprzeczenie tej reguly.

Edit: w innym miejscu (RE: Pomoc w doborze yerba mate oraz naczynka) sam napisales:

cytat:
Originally posted by kaspa

Przede wszystkim według mnie warto zwiedzać smaki, przy czym nabierać doświadczenia i samemu sobie wyrobić opinie o danym produkcie, także have fun przyjacielu! Wink

Po co piszesz w jednym miejscu jakbys byl znawca a w drugim pytasz jak niemowle?

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez maga1327113: 04-03-2017 07:48.

04-03-2017 07:42 maga1327113 jest offlineWyślij email do: maga1327113Strona domowa maga1327113Szukaj postów użytkownika: maga1327113Dodaj maga1327113 do Listy kontaktów
MaćQ MaćQ jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-24635.jpg

Data Rejestracji: 04-01-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapytał się, czego warto spróbować, czyli stawia na poleconą przez nas markę, zamiast ryzykować zakup chały w ciemno Smile A wogóle przyjemniej jest z kimś pogadać, niż przeglądać posty sprzed paru lat Smile

Machnij sobie La Merced (zacznij od de Campo albo de Monte, Barbacuę tylko w wypadku, jeśli lubisz naprawdę mocno dymione yerby), bądź bezdymnego Krausa jako ciekawostkę. Solidne marki, przynajmniej raz w życiu trzeba spróbować.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez MaćQ: 04-03-2017 08:11.

04-03-2017 08:03 MaćQ jest offlineWyślij email do: MaćQSzukaj postów użytkownika: MaćQDodaj MaćQ do Listy kontaktów
Thrael Thrael jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Data Rejestracji: 10-09-2014

MaćQ - zgoda, fajnie sobie porozmawiać, doradzic. Możesz zresztą zauważyć to po naszym forum - ewidentnie widać, że lubimy pomagać. Ale jest różnica w pomaganiu i doradzaniu, a odpisywaniem 25 raz na to samo. Takich tematów jak ten jest mnóstwo, są wątki seryjne, które mają po kilkadziesiąt stron. Zakładanie kolejnego takiego samego tematu jest niepotrzebne i tylko zasmieca forum niestety.

Kaspa - poszperaj proszę na forum, a przede wszystkim nie odbieraj sobie tej zabawy i próbuj odkrywać ten świat sam, to naprawdę jest lepsze niż kupowanie tych marek, które ktoś Ci "podsunie"

04-03-2017 08:29 Thrael jest offlineWyślij email do: ThraelSzukaj postów użytkownika: ThraelDodaj Thrael do Listy kontaktów
mark mark jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 08-01-2017

Nie ma większej radości, niż znalezienie swojej ulubionej Yerby, o której nikt nie słyszał Smile A tak poważnie to o gustach się nie dyskutuje. Każdy ma inny smak. Świat Yerby trzeba eksplorować samodzielnie, błędy też trzeba popełniać i wyciągać wnioski.

04-03-2017 08:35 mark jest offlineWyślij email do: markSzukaj postów użytkownika: markDodaj mark do Listy kontaktów
Kao Kao jest mężczyzną
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Data Rejestracji: 22-12-2014

Ale spiny. Nie jest to temat typu 'czy trzeba oliwić palo santo przed piciem' albo 'czy moja tykwa spleśniałą'. Można raz dwa poradzić. Tak więc Kaspa, widzę, że nie piłeś żadnej urugwajki! Koniecznie spróbuj Canariasa. To mi się w oczy rzuciło, reszta jak mówili przedmówcy: próbuj każdej, jakiej nie znasz. Ale zacznij od urugwaju Smile

click>Charytatywne klikacze<click
04-03-2017 11:38 Kao jest offlineWyślij email do: KaoSzukaj postów użytkownika: KaoDodaj Kao do Listy kontaktów
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

MaćQ ,Kao właśnie z tym rzecz. Warto spróbować każdej, a każda nowa jest zakupem w ciemno. I to jest w tym najciekawsze, element zaskoczenia. Co niby miało by mi dać zdanie 10osób, które nie musi pokrywać się z moim. Doradzimy mu 5 różnorakich sztuk. To co, za pół roku znowu zada te same pytanie?

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez trebor: 04-03-2017 21:42.

04-03-2017 16:33 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
MaćQ MaćQ jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-24635.jpg

Data Rejestracji: 04-01-2014

cytat:
Kao napisał(a)
Tak więc Kaspa, widzę, że nie piłeś żadnej urugwajki! Koniecznie spróbuj Canariasa. To mi się w oczy rzuciło, reszta jak mówili przedmówcy: próbuj każdej, jakiej nie znasz. Ale zacznij od urugwaju Smile

Swoją drogą przydało by się skorygować opis tej marki w dziale gatunki, jest mylnie opisana jako mate brazylijska. Niby pierdoła, ale... Cool
04-03-2017 18:45 MaćQ jest offlineWyślij email do: MaćQSzukaj postów użytkownika: MaćQDodaj MaćQ do Listy kontaktów
kaspa kaspa jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Data Rejestracji: 13-09-2015

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez kaspa

@Kao
dzięki za rzetelną odpowiedź +rep

05-03-2017 02:24 kaspa jest offlineWyślij email do: kaspaSzukaj postów użytkownika: kaspaDodaj kaspa do Listy kontaktów
Johnny
Full Member

/images/avatars/avatar-24585.jpg

Data Rejestracji: 28-01-2017

Czego warto spróbować ?
Miksu Pajarito elaborady oraz Taragui elaborady. W smaku idealna, w działaniu genialna.

2 czubate łyżki jednej + tak samo z drugą. Bezbłędne pobudzenie i fantastyczny smak !

21-03-2017 19:20 Johnny jest offlineWyślij email do: JohnnySzukaj postów użytkownika: JohnnyDodaj Johnny do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Czego jeszcze warto spróbować?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: