Yerba Mate Forum » Akcesoria » Palo Santo - pleśń czy przebarwienie? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Palo Santo - pleśń czy przebarwienie?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Carranza
Newbie

Data Rejestracji: 13-03-2017

Palo Santo - pleśń czy przebarwienie? Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siemka
Od prawie miesiąca używam palo santo, dzisiaj zauważyłem w jednym miejscu czarną plamę, podejrzewam ze to grzyb. Matero zostawiałem na na noc z fusami w środku, niestety tym razem schowałem takie do szafy. Co o tym myślicie?
13-03-2017 17:20 Carranza jest offlineWyślij email do: CarranzaSzukaj postów użytkownika: CarranzaDodaj Carranza do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
13-03-2017 17:21
Sott23 Sott23 jest mężczyzną
Lord

/images/avatars/avatar-724.gif

Data Rejestracji: 28-03-2008

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że wklej zdjęcie, a później myślę, że to przebarwienie, które często robi się na drewnie od zostawiania fusów.
13-03-2017 23:17 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
RaR RaR jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-22878.gif

Data Rejestracji: 28-08-2016

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę, że Sott ma rację, później myślę że znowu ma rację, a na końcu myślę że jeszcze nie widziałem żeby kiedykolwiek racji nie miał Big Grin

14-03-2017 09:00 RaR jest offlineWyślij email do: RaRSzukaj postów użytkownika: RaRDodaj RaR do Listy kontaktów
Hubson
Double Ace

/images/avatars/avatar-18991.jpg

Data Rejestracji: 22-02-2016

Legendy głoszą że Palo santo nie plesnieje
14-03-2017 10:00 Hubson jest offlineWyślij email do: HubsonSzukaj postów użytkownika: HubsonDodaj Hubson do Listy kontaktów
Carranza
Newbie

Data Rejestracji: 13-03-2017

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez Carranza

http://www.tinypic.pl/mhp04bolq571
http://www.tinypic.pl/zyzjznv8bqb2

Niestety wydaje mi się ze matero nie pachnie tak jak wcześniej :/

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Carranza: 14-03-2017 10:42.

14-03-2017 10:41 Carranza jest offlineWyślij email do: CarranzaSzukaj postów użytkownika: CarranzaDodaj Carranza do Listy kontaktów
Sott23 Sott23 jest mężczyzną
Lord

/images/avatars/avatar-724.gif

Data Rejestracji: 28-03-2008

cytat:
RaR napisał(a)
Myślę, że Sott ma rację, później myślę że znowu ma rację, a na końcu myślę że jeszcze nie widziałem żeby kiedykolwiek racji nie miał Big Grin
HEH Big Grin

Wygląda na odbarwienie. A co do zapachu to tylko kawałek drewna i niestety będzie coraz mniej pachniał.
14-03-2017 13:32 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
Tomek1972 Tomek1972 jest mężczyzną
Full Member

Data Rejestracji: 21-03-2016

Jakby po jednej nocy z fusami w matero rosły grzyby, to nie dałoby się w nim pić pewnie wcale.
14-03-2017 16:28 Tomek1972 jest offlineWyślij email do: Tomek1972Szukaj postów użytkownika: Tomek1972Dodaj Tomek1972 do Listy kontaktów
true-kru true-kru jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-3628.gif

Data Rejestracji: 19-02-2014

IMO nie ma szans by po jednej nocy leżakowania mokrego suszu w PS pojawił się grzyb.

14-03-2017 16:46 true-kru jest offlineWyślij email do: true-kruSzukaj postów użytkownika: true-kruDodaj true-kru do Listy kontaktówAIM Screen Name of true-kru: true-kru
Breyger Breyger jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 18-02-2017

Czarne przebarwienia na palo santo. Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Siemka. Mam nadzieję że w dobrym dziale.
Dziś zauważyłem jakieś czarne przebarwienia na palo santo.
Prawdopodobnie wczoraj jeszcze tego nie był pije codziennie.
Wczoraj dosypałem mięty z Herbapol do mate.
To na dole to wilgotne, tam jest ok.
Czy to nie pleśń?
Przeglądam zdjęcia i tematy ale już zgłupiałem. Nie śmierdzi ani nic ani nie jest jakieś wypukłe.
27-03-2017 12:31 Breyger jest offlineWyślij email do: BreygerSzukaj postów użytkownika: BreygerDodaj Breyger do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Michal dołączył obrazki (wersje pomniejszone):

IMG_20170327_122020.jpg IMG_20170327_122005.jpg
27-03-2017 12:31
Thrael Thrael jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Data Rejestracji: 10-09-2014

Wygląda na zwykłe przebarwienie od yerby

PS. Takich wątków już jest kilka - następnym razem proszę, abyś dopisał się do już istniejącego, zamiast zakładać nowy.

27-03-2017 12:33 Thrael jest offlineWyślij email do: ThraelSzukaj postów użytkownika: ThraelDodaj Thrael do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Akcesoria » Palo Santo - pleśń czy przebarwienie?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: