Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Przejście z kawy na Yerba Mate » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 8 9 [10] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Przejście z kawy na Yerba Mate
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
braca
niezarejestrowany
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też przeszłam na yerbe z kawy, mijają 2 tygodnie, na razie jestem mega zadowolona Smile
14-09-2016 14:56
annaloren annaloren jest kobietą
Newbie

Data Rejestracji: 03-10-2016

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na mnie nie działa ani kawa ani yerba. Mogę pić kiedy chcę i ile chcę Smile
Piję dla smaku Wink
03-10-2016 12:06 annaloren jest offlineWyślij email do: annalorenSzukaj postów użytkownika: annalorenDodaj annaloren do Listy kontaktów
Milena78
Newbie

Data Rejestracji: 03-10-2016

Cześć,

Dostałam mały zakaz od lekarza jeśli chodzi o picie kawy i szukam alternatywy.
Myślałam o Yerbie, bo słyszałam, że pobudza jak kawa, ale nie wpływa na ciśnienie.

Czy to może być alternatywa dla kawy? Lekarz nie do końca mi odpowiedział, czy Yerbę mogę stosować.

Z góry dziękuję za odpowiedzi,

Pozdrawiam
Mila
03-10-2016 12:48 Milena78 jest offlineWyślij email do: Milena78Szukaj postów użytkownika: Milena78Dodaj Milena78 do Listy kontaktów
Kao Kao jest mężczyzną
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Data Rejestracji: 22-12-2014

Zależy czemu odradził ci picie kawy. Jeśli z powodu wrzodow, to rowniez yerba nie jest w tym przypadku wskazana. Jeśli w przypadku nadciśnienia - to cóż, zapewne można pić delikatną yerbę w niedużyc ilościac i raczej nie będzie powodowaćskoków ciśnienia. Ale tak czy siak nie jest to forum 'lekarskie', więc nikt nie bierze odpowiedzialności za rozne porady w kwestii zdrowia.

click>Charytatywne klikacze<click
03-10-2016 13:03 Kao jest offlineWyślij email do: KaoSzukaj postów użytkownika: KaoDodaj Kao do Listy kontaktów
rkantor20166
niezarejestrowany
yerba mate Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, mam takie pytanie, ogółnie sprawa wygląda tak, że jestem okropnym smakoszem ale wyczytałem ostatnio, że yerba jest znacznie zdrowsza i lepiej zastąpić kawę właśnie yerbą, powiedzcie mi jak przechodziliście z kawy na yerbe? systematycznie czy od razu? jakie było wasze samopoczucie?
14-10-2016 09:43
speedy
Newbie

Data Rejestracji: 11-12-2016

Póki co piłem yerbe jedynie z kubka, jedynie smakową. Do tej pory dziennie piłem po 2-3 kawy. Dziś od poniedziałku dopiero pierwsza kawa Smile Dość łatwo było przejść. Nieraz po wypiciu kawy miałem nudności, problemy z żołądkiem. Po yerbe tego nie mam. Czuje się znaczniej pobudzony niż po kawie.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez speedy: 11-12-2016 10:28.

11-12-2016 10:26 speedy jest offlineWyślij email do: speedySzukaj postów użytkownika: speedyDodaj speedy do Listy kontaktów
xsalfa12345
Newbie

Data Rejestracji: 26-01-2017

RE: Przejście z kawy na Yerba Mate Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pije sie jedna trzecia zasypanej i zalanej tykwy

26-01-2017 08:19 xsalfa12345 jest offlineWyślij email do: xsalfa12345Szukaj postów użytkownika: xsalfa12345Dodaj xsalfa12345 do Listy kontaktów
mario_79 mario_79 jest mężczyzną
Double Ace

Data Rejestracji: 27-10-2015

Można przejść z kawy na yerbę, czego jestem żywym przykładem.

Nie przeczę wypiję czasem kawę szczególnie gdy jestem w podróży i wizytuje klientów, ale yerba zawsze i tylko ona w biurze.
03-02-2017 22:36 mario_79 jest offlineWyślij email do: mario_79Szukaj postów użytkownika: mario_79Dodaj mario_79 do Listy kontaktów
Pantarma
Newbie

/images/avatars/avatar-24868.gif

Data Rejestracji: 16-02-2017

Też planuję przejście na yerbę. Potrzebuję takiego energetycznego kopa czasem, a jednak zawsze gdy zalewam kawę, to uświadamiam sobie, że nie jest ona zdrowa.
A yerba zdrowsza przecież!
Zobaczymy, jak będzie.
Idę rozglądać się za rodzajami i sposobami przygotowywania.
16-02-2017 13:30 Pantarma jest offlineWyślij email do: PantarmaSzukaj postów użytkownika: PantarmaDodaj Pantarma do Listy kontaktów
Johnny
Full Member

/images/avatars/avatar-24585.jpg

Data Rejestracji: 28-01-2017

Porównywałem akurat - z grubsza działanie kawy i yerby i energetyków.
Myślę, że mogę wrzucić link do tego tematu.

POBUDZENIE !!

20-03-2017 22:24 Johnny jest offlineWyślij email do: JohnnySzukaj postów użytkownika: JohnnyDodaj Johnny do Listy kontaktów
Celineczka Celineczka jest kobietą
Newbie

Data Rejestracji: 19-03-2017

Fajne zestawienie, dużo rozjaśnia początkującemu. Ale jak to jest z czasem przygotowania. Bo kawę to zalewasz i można już pić jak ktoś lubi wrzątek. A jak to jest z yerbą.
26-03-2017 17:13 Celineczka jest offlineWyślij email do: CelineczkaStrona domowa CelineczkaSzukaj postów użytkownika: CelineczkaDodaj Celineczka do Listy kontaktów
Mikado
Newbie

Data Rejestracji: 23-03-2017

Przeczytałem powyższą tabelkę. Mnie yerba tak nie pobudza jak tam jest napisane. Nie zgadzam się, że na dłużej wystarcza. Jest jeszcze guarana, którą można dosypywać tylko że to nie smakuje przynajmniej mi.
Jednak zastepowanie kawy yerbą i na odwrót to kuriozum, to zupełnie inne przygody.. Dla samego sztachania się nie warto i jednego i drugiego :-) to wtedy najtańszy wiór dostępny na rynku wystarczy.

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mikado: 27-03-2017 13:09.

27-03-2017 13:04 Mikado jest offlineWyślij email do: MikadoSzukaj postów użytkownika: MikadoDodaj Mikado do Listy kontaktów
Strony (10): « pierwszy ... « poprzednie 8 9 [10] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Przejście z kawy na Yerba Mate

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: