Yerba Mate Forum » Offtopic » Przedstaw się » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (42): « pierwszy ... « poprzednie 40 41 [42] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Przedstaw się
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
matte
Newbie

Data Rejestracji: 30-01-2017

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć wszystkim ! Smile
30-01-2017 12:36 matte jest offlineWyślij email do: matteStrona domowa matteSzukaj postów użytkownika: matteDodaj matte do Listy kontaktów
matidebicki matidebicki jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 31-01-2017

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich forumowiczów, mam na imię Mateusz i bardzo lubię yerbę Big Grin
31-01-2017 11:46 matidebicki jest offlineWyślij email do: matidebickiStrona domowa matidebickiSzukaj postów użytkownika: matidebickiDodaj matidebicki do Listy kontaktówZobacz profil MSN matidebicki
TimoLannister
Newbie

Data Rejestracji: 31-01-2017

witam serdecznie! Smile
31-01-2017 14:16 TimoLannister jest offlineWyślij email do: TimoLannisterSzukaj postów użytkownika: TimoLannisterDodaj TimoLannister do Listy kontaktów
franekczerski franekczerski jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 01-02-2017

Cześć, nazywam się Franek, mieszkam w Krakowie, niedawno spróbowałem pierwszy raz yerby, bardzo mi posmakowała i chętnie poczytam i dowiem się więcej o tym wspaniałym napitku Wink
01-02-2017 11:22 franekczerski jest offlineWyślij email do: franekczerskiStrona domowa franekczerskiSzukaj postów użytkownika: franekczerskiDodaj franekczerski do Listy kontaktówZobacz profil MSN franekczerski
mazowieckikrzys mazowieckikrzys jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 07-02-2017

Cześć ! Witam wszystkich, mam na imię Marek, miło mi gościć na tym forum Smile
07-02-2017 12:06 mazowieckikrzys jest offlineWyślij email do: mazowieckikrzysStrona domowa mazowieckikrzysSzukaj postów użytkownika: mazowieckikrzysDodaj mazowieckikrzys do Listy kontaktówZobacz profil MSN mazowieckikrzys
ewa.kopia
Newbie

Data Rejestracji: 06-02-2017

Witam Smile
Ewa, piszę do was prosto z http://przewodnikpompeje.pl gdzie aktualnie czytam sobie przewodnik, zastanawiam się gdzie lecieć na wakacje.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez ewa.kopia: 27-02-2017 16:33.

13-02-2017 20:07 ewa.kopia jest offlineWyślij email do: ewa.kopiaSzukaj postów użytkownika: ewa.kopiaDodaj ewa.kopia do Listy kontaktów
Spider89 Spider89 jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 13-02-2017

Witam serdecznie.
Swoją przygodę z yerba mate zacząłem kilka dni temu. Żona kiedyś kupiła yerbę i bombillę, za pierwszym razem mi nie smakowało. Było to Mate Green Frutas, dopiero jak zacząłem zasypywać kubek do 1/3 objętości zaczęło mi podchodzić Smile
Od 4 dni piję codziennie, dziś odebrałem swój zestaw z Palo Santo i jestem wniebowzięty Smile
Mam 28 lat, mieszkam w Sosnowcu trenuję bjj i właśnie sączę Pipore Despalada Big Grin
14-02-2017 16:35 Spider89 jest offlineWyślij email do: Spider89Szukaj postów użytkownika: Spider89Dodaj Spider89 do Listy kontaktówZobacz profil MSN Spider89
snsvssss
Newbie

Data Rejestracji: 11-03-2017

cytat:
mirka78 napisał(a)
Cześć wszystkim, właśnie rozpoczynam swoją przygodę z tym zacnym trunkiem Smile

i jak wrazenia??
11-03-2017 11:29 snsvssss jest offlineWyślij email do: snsvssssSzukaj postów użytkownika: snsvssssDodaj snsvssss do Listy kontaktów
kamilgora2 kamilgora2 jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 14-03-2017

Witam miłośników yerby, mam na imię Kamil. Miło mi gościć na tym forum, pozdrawiam !
14-03-2017 12:58 kamilgora2 jest offlineWyślij email do: kamilgora2Strona domowa kamilgora2Szukaj postów użytkownika: kamilgora2Dodaj kamilgora2 do Listy kontaktówZobacz profil MSN kamilgora2
mikolajbyk
Newbie

Data Rejestracji: 21-03-2017

Cześć, mam na imię Mikołaj, serdecznie Witam wszystkich użytkowników.

21-03-2017 06:58 mikolajbyk jest offlineWyślij email do: mikolajbykSzukaj postów użytkownika: mikolajbykDodaj mikolajbyk do Listy kontaktów
serek111
Newbie

Data Rejestracji: 28-03-2017

jestem z Gdanska mam na imie Serwery i pije yerbe 20 lat - kiedys byla dostepna tylko u marynarzy a obecnie kupuje w sklepikach zielarskich
Wczoraj, 11:00 serek111 jest offlineWyślij email do: serek111Szukaj postów użytkownika: serek111Dodaj serek111 do Listy kontaktów
Strony (42): « pierwszy ... « poprzednie 40 41 [42] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Offtopic » Przedstaw się

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: