Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte Despalada ( sin Palo -bez gąłazek ) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Rosamonte Despalada ( sin Palo -bez gąłazek )
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bartocha Bartocha jest mężczyzną
King

/images/avatars/avatar-2686.jpg

Data Rejestracji: 25-06-2011

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlatego z Rosamonte , Despaladę lubię najbardziej Tongue

07-02-2012 23:40 Bartocha jest offlineWyślij email do: BartochaSzukaj postów użytkownika: BartochaDodaj Bartocha do Listy kontaktów
Shusty
Member

Data Rejestracji: 24-01-2012

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po spróbowaniu różnych Yerb Despalada została moją ulubioną. Bardziej odpowiada mi jej smak niż w Especial. Lekki cierpki smaczek, ale bez jakiejś niedobrej dużej goryczy. CDM biała za bardzo mi przegniłym zielskiem z bagna pachniała i smakowała(przez to żołądek też niepokój odczuwał) , Kraus organiczny pachniał i smakował siankiem suchym, a Rosamonte Especial dymem, ma go też Despalada ale się tak nie narzuca.

Uwielbiam ten smak i od teraz zawsze będzie mi się kojarzył ze słowem Yerba. Co do działania to nie potrafię określić czy działa, bo albo nie działa albo nie umiem poczuć u siebie pobudzenia. Fakt senny nie jestem jak zazwyczaj, ale też nie czuję się pobudzony. (Pewnie ma też wpływ na to, że nie sypię 3/4 naczynka aż, ale zalewam wielokrotnie i dosypuję suszu co jakiś czas)

Baila baila salsa
Ven aqui a mover esos pies
14-02-2012 14:44 Shusty jest offlineWyślij email do: ShustySzukaj postów użytkownika: ShustyDodaj Shusty do Listy kontaktów
grzegorz b grzegorz b jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13042.jpg

Data Rejestracji: 23-02-2012

Pierwszy raz z R Despaladą zaliczony. Nieco mocniej pobudza. Dobraaa.

edit:

I faktycznie wolniej się wypłukuje.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez grzegorz b: 29-03-2012 17:23.

27-03-2012 08:45 grzegorz b jest offlineWyślij email do: grzegorz bStrona domowa grzegorz bSzukaj postów użytkownika: grzegorz bDodaj grzegorz b do Listy kontaktów
grzegorz b grzegorz b jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13042.jpg

Data Rejestracji: 23-02-2012

Dzisiaj wczesno popołudniowym nabiciem przy pierwszym zalaniu coś mnie zaniepokoiło. Jak by skwaszona Evil
Co mogłem spitolić? Za gorąca woda?

10-04-2012 23:02 grzegorz b jest offlineWyślij email do: grzegorz bStrona domowa grzegorz bSzukaj postów użytkownika: grzegorz bDodaj grzegorz b do Listy kontaktów
Cyntel Cyntel jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2147.jpg

Data Rejestracji: 06-06-2011

Możliwe, ze zbyt ciepłą wodą zalałeś.
Mi ta Rosamonte bardziej smakuje niż Rosamonte Especial i jakby lepiej pobudza Smile
10-04-2012 23:16 Cyntel jest offlineWyślij email do: CyntelSzukaj postów użytkownika: CyntelDodaj Cyntel do Listy kontaktów
SIORBACZ POSPOLITY SIORBACZ POSPOLITY jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2136.jpg

Data Rejestracji: 29-08-2010

Rosamonte Despelada... moim zdaniem najbardziej intensywna w smaku i działaniu yerba z rodziny Rosamonte. Jest moją ulubioną yerbą ze względu na ilość energii którą dostarcza oraz za smak wyrazisty, drewniano dymny, wyczuwalna nutka aromatu róży. Wolno traci swój smak co oznacza że możemy rozkoszować się dłużej jej aromatem ( ilość zalań około 7-10 razy n 50g suszu).

13-04-2012 10:38 SIORBACZ POSPOLITY jest offlineWyślij email do: SIORBACZ POSPOLITYStrona domowa SIORBACZ POSPOLITYSzukaj postów użytkownika: SIORBACZ POSPOLITYDodaj SIORBACZ POSPOLITY do Listy kontaktów
Petrusso
Junior Member

/images/avatars/avatar-2379.jpg

Data Rejestracji: 27-04-2012

Moja yerba nr 1 siorbię ją z dodatkiem miodu gryczanego, zawsze wtedy mnie podwójnie kopie. Potrafi trzymać naprawdę długo. Na początku ciężko było się przyzwyczaić do smaku ale teraz wchodzi jak piwo Big Grin
29-04-2012 00:52 Petrusso jest offlineWyślij email do: PetrussoSzukaj postów użytkownika: PetrussoDodaj Petrusso do Listy kontaktów
de99ial de99ial jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-2366.jpg

Data Rejestracji: 13-04-2012

cytat:
Petrusso napisał(a)
Moja yerba nr 1 siorbię ją z dodatkiem miodu gryczanego, zawsze wtedy mnie podwójnie kopie. Potrafi trzymać naprawdę długo. Na początku ciężko było się przyzwyczaić do smaku ale teraz wchodzi jak piwo Big Grin

Ten miód gryczany to efekt placebo Smile Poza słodyczą nie daje niczego więcej Wink No ale jak rozumiem właśnie po to go dodajesz aby złagodzić smak.
30-04-2012 10:51 de99ial jest offlineWyślij email do: de99ialStrona domowa de99ialSzukaj postów użytkownika: de99ialDodaj de99ial do Listy kontaktów
stillaliv stillaliv jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2393.jpg

Data Rejestracji: 30-03-2012

Po całej serii innych, przeróżnych yerb przyszedł i u mnie czas na Rosamonte.
A na początek wybór padł właśnie na Despaladę. No i przyznam - smak...uroczy Pleased
Coś nawet jakby lekko słodkawy, jak dla mnie Roll Eyes . Ale może to wynika trochę z wcześniejszego przepicia Noblezą sin palo?. Mocy na razie specjalnie nie odczułem, choć właściwie nie skupiałem na tym uwagi.
Nie ma co. Spodobała mi się Tongue

16-05-2012 21:15 stillaliv jest offlineSzukaj postów użytkownika: stillalivDodaj stillaliv do Listy kontaktów
patrykl
Junior Member

Data Rejestracji: 03-10-2012

Dla mnie to numer jeden. Zaczynałem od tej Yerby i cały czas pozostaje tą najlepszą.

03-10-2012 09:49 patrykl jest offlineWyślij email do: patryklSzukaj postów użytkownika: patryklDodaj patrykl do Listy kontaktów
yellowsnow yellowsnow jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 25-08-2012

Najlepsza z wszystkich Rosamonte. Starcza na 5-6 zalań, jestem jeszcze amatorem yerby (yerbuje od kwietnia) i pierwsze zalanie jest trochę za mocne mi ale tak to jest pyszna. Mega mnie pobudza i nie zapycha bombili

10-10-2012 21:49 yellowsnow jest offlineSzukaj postów użytkownika: yellowsnowDodaj yellowsnow do Listy kontaktów
kamil618a kamil618a jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-2616.jpg

Data Rejestracji: 01-02-2011

Jest to jedna z moich ulubionych yerb ale na wieczór się raczzej nie nadaje zwłaszcza jeżeli rano ma zamiar się wcześnie wstać, ponieważ dość mocno pobudza. Jest właściwie jedyną yerbą, której działanie faktycznie odczuwam. No i oczywiście smak bardzo dobry Smile
14-04-2013 18:25 kamil618a jest offlineWyślij email do: kamil618aSzukaj postów użytkownika: kamil618aDodaj kamil618a do Listy kontaktów
sonyerik
Full Member

/images/avatars/avatar-22139.png

Data Rejestracji: 31-07-2016

Despalada reaktywacja.Smile

10-02-2017 16:24 sonyerik jest offlineWyślij email do: sonyerikSzukaj postów użytkownika: sonyerikDodaj sonyerik do Listy kontaktów
aru1980
Double Ace

/images/avatars/avatar-3904.png

Data Rejestracji: 10-01-2014

...tymczasem nad morzem...

aru1980 załączył ten obraz : (reduced version):

20170305_122102.jpg
05-03-2017 12:31 aru1980 jest offlineWyślij email do: aru1980Szukaj postów użytkownika: aru1980Dodaj aru1980 do Listy kontaktów
RaR RaR jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-22878.gif

Data Rejestracji: 28-08-2016

Bunkrów nie ma, ale też jest fajnie Big Grin

05-03-2017 19:51 RaR jest offlineWyślij email do: RaRSzukaj postów użytkownika: RaRDodaj RaR do Listy kontaktów
yzihs
Lord

/images/avatars/avatar-26426.jpg

Data Rejestracji: 18-02-2010

Różni się smakowo czymś w porównaniu do starego czerwonego opakowania?
17-03-2017 13:11 yzihs jest offlineWyślij email do: yzihsSzukaj postów użytkownika: yzihsDodaj yzihs do Listy kontaktów
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

Nie wiem,pomijam próbowanie opakowań. Wink A tak poważnie smak na plus, wyglądawo jak elaborada. Czy tylko mi się wydaje że despelada przed zniknięciem z rynku to były same listki?
17-03-2017 20:52 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
RaR RaR jest mężczyzną
Triple Ace

No co Ty Trebor. Despalada jak elaborada???
Moja jeszcze na półce zamknięta

17-03-2017 23:12 RaR jest offlineWyślij email do: RaRSzukaj postów użytkownika: RaRDodaj RaR do Listy kontaktów
RaR RaR jest mężczyzną
Triple Ace

cytat:
trebor napisał(a)
Nie wiem,pomijam próbowanie opakowań. Wink A tak poważnie smak na plus, wyglądawo jak elaborada. Czy tylko mi się wydaje że despelada przed zniknięciem z rynku to były same listki?

Otwarta - miałeś 100% racji patyki obecne wygląd trochę jak elaborada. Pobudzenie bardzo "silvuple" Pleased

RaR załączył ten obraz : (reduced version):

IMG_20170410_132519.jpg

10-04-2017 13:30 RaR jest offlineWyślij email do: RaRSzukaj postów użytkownika: RaRDodaj RaR do Listy kontaktów
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte Despalada ( sin Palo -bez gąłazek )

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: