Yerba Mate Forum » Gatunki » Kraus » Kraus Gaucho » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Kraus Gaucho
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
morfiszon morfiszon jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 19-03-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z YMS przyszło zamówienie 500g więc spróbowałem. Ciekawy smak, polecam spróbować każdemu w miarę możliwości. Brak dymnego posmaku, za to wyczuwam wędzonkę i taką lekką kwaskowatość. Piłem i się zastanawiałem co to połączenie mi przypomina i doszedłem do wniosku , że wędzoną rybę Smile Wcześniej było wspominane, że rybą smakuje, ale to nie jest taki obrzydliwy rybi smak, a właśnie takiej wędzonej ryby, ciekawy. Termin ważności mam do 08/2017 więc raczej nie jest przeterminowana, jak wcześniej było pisane, odnosząc się do rybiego posmaku. Co do słodkości to dopiero później na ustach trochę tej słodkości czuć, tak jakby zostawał na nich. Pobudzenie na 5 z minusem w 6 stopniowej skali Smile przynajmniej ja tak odczuwam. Polecam spróbować.

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez morfiszon: 02-11-2014 22:06.

02-11-2014 11:30 morfiszon jest offlineWyślij email do: morfiszonStrona domowa morfiszonSzukaj postów użytkownika: morfiszonDodaj morfiszon do Listy kontaktów
obersaniec
Newbie

Data Rejestracji: 03-11-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

smak wędzonki +1 szkoda że brakuje tego dymku
03-11-2014 13:39 obersaniec jest offlineWyślij email do: obersaniecStrona domowa obersaniecSzukaj postów użytkownika: obersaniecDodaj obersaniec do Listy kontaktów
Tomek1972 Tomek1972 jest mężczyzną
Double Ace

Data Rejestracji: 21-03-2016

Zawiodłem się na Kraus Gaucho. Smakuje jak... makrela wędzona Smile
28-04-2016 08:28 Tomek1972 jest offlineWyślij email do: Tomek1972Szukaj postów użytkownika: Tomek1972Dodaj Tomek1972 do Listy kontaktów
jorge
Junior Member

Data Rejestracji: 01-04-2016

Opakowanie yerby Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kupiłem Krausa Gaucho w nowym sklepie i spotkała mnie niespodzianka: torba była rozpakowana, jak by nasypali mi tej yerby przed wysyłką Crying Spotkaliście się z czymś takim?

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez jorge: 02-04-2017 12:51.

02-04-2017 12:50 jorge jest offlineWyślij email do: jorgeSzukaj postów użytkownika: jorgeDodaj jorge do Listy kontaktów
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

RE: Opakowanie yerby Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A dlaczego nie kontaktujesz się wpierw ze sklepem w celu wyjaśnienia?
02-04-2017 13:16 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
jorge
Junior Member

RE: Opakowanie yerby Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kontaktowałem się. Spotkałem się ze zdziwieniem. Torba była bez naklejki zamykającej. Chciałem się dowiedzieć czy to częstsza praktyka, czy tylko mnie to spotkało. Tak naprawdę nie wiem co dostałem w paczce. A co, jesteś z tego sklepu?

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez jorge: 02-04-2017 13:25.

02-04-2017 13:22 jorge jest offlineWyślij email do: jorgeSzukaj postów użytkownika: jorgeDodaj jorge do Listy kontaktów
trebor
Viking

Nie i jest rzecz niespotykana. Może przewoźnik?
02-04-2017 13:48 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
jorge
Junior Member

Sądząc po opakowaniu zewnętrznym [kopercie] i wewnętrznym opakowaniu Krausa [bez śladów po naklejce] raczej jednak sklep.
02-04-2017 14:30 jorge jest offlineWyślij email do: jorgeSzukaj postów użytkownika: jorgeDodaj jorge do Listy kontaktów
Sott23 Sott23 jest mężczyzną
Lord

/images/avatars/avatar-724.gif

Data Rejestracji: 28-03-2008

Krausy mają naklejki na zamykaniu? Nie spotkałem się jeszcze. Mnie ostatnio rozwaliła się yerba w trakcie przewożenia (kurier).
02-04-2017 21:02 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
trebor
Viking

Jorge w kopercie dostałeś? Pół kilo?
02-04-2017 21:14 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
jorge
Junior Member

W opakowaniu Gaucho nie zamkniętym, bez śladów zaklejania, włożonym do dużej koperty zewnętrznej zaklejonej. Była ona wielkością dopasowana do zawartości i nawet niewiele się yerby wysypało do koperty. Tylko problem jest co i kto wsypał luzem do oryginalnego opakowania przed wysyłką. Na pewno było to w sklepie, do którego link podałem.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez jorge: 09-04-2017 14:28.

09-04-2017 14:28 jorge jest offlineWyślij email do: jorgeSzukaj postów użytkownika: jorgeDodaj jorge do Listy kontaktów
trebor
Viking

Mogło się rozszczelnić podczas transportu. Czemu uważasz że nie dostałeś zawartości zgodnej z zamówieniem. Niekoniecznie komuś by się chciało kombinować
09-04-2017 16:11 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
RaR RaR jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Data Rejestracji: 28-08-2016

Myślę, że kolega Trebor ma rację pisząc, że nikomu raczej nie chcialo by sie dla 500g kombinować z przesypywaniem/wymianą zawartości ale zapakować juz uszkodzone/otwarte opakowanie - hmm....

09-04-2017 18:39 RaR jest offlineWyślij email do: RaRSzukaj postów użytkownika: RaRDodaj RaR do Listy kontaktów
jorge
Junior Member

Widzę, że moja odpowiedź komuś się nie spodobała, a nie było w niej nic zdrożnego. Tylko odpowiedź na sugestie przedmówców. Szkoda! Czyżby sugestia o zbytniej skłonności do oszczędności sprzedającego? Wink

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez jorge: 14-04-2017 20:12.

14-04-2017 20:11 jorge jest offlineWyślij email do: jorgeSzukaj postów użytkownika: jorgeDodaj jorge do Listy kontaktów
trebor
Viking

A czego oczekiwałeś. Ty również nie odpowiedziałeś na nasze pytania(czy Klaus posiada naklejkę,dlaczego uważasz że dostałeś inny susz). Czy sklep na pewno nie zaoferował Ci wymiany,zwrotu? I najważniejsze. Dlaczego Ty jeszcze tej yerby nie wypiłeś?

Ps.piszesz w złym temacie

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez trebor: 14-04-2017 23:07.

14-04-2017 21:53 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
jorge
Junior Member

Kończę temat. Nie ważne są te wszystkie Wasze pytania. Ważne jest to, że się klientowi nie wysyła towaru niezapakowanego. W sposób budzący wątpliwości co do zawartości. Trochę już tego Gaucho w życiu wypiłem i innej yerby też i nigdy nie dostałem niezamkniętego opakowania. A czy zaklejone ono było, czy dodatkowo coś naklejono to bzdet. Ważne jest aby sklep szanował klientów. A to czy tę yerbę wypiłem czy nie to jest w ogóle poza tematem. Ja yerbę piję ponad 40 lat więc doświadczenia jakieś ze sprzedającymi mam.
http://www.kraus.com.ar

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez jorge: 15-04-2017 10:35.

15-04-2017 10:32 jorge jest offlineWyślij email do: jorgeSzukaj postów użytkownika: jorgeDodaj jorge do Listy kontaktów
trebor
Viking

Jorge trochę szczerości. Czy sklep zaproponował Ci zwrot lub wymianę towaru? Zrozum że przy pojedyńczej sztuce, wysłanej w kopercie jest możliwe że gdzieś podczas transportu ktoś mógł niechcący przycisnać Twoją przesyłkę. Ja nigdy nie dostałem otwartej paczki bo zamawiam większą ilość, w pudełku. Może to jest rozwiązanie
15-04-2017 12:38 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
jorge
Junior Member

1. Sklep nic nie proponował, a mężczyzna, który odebrał telefon nic nie powiedział na ten temat. Wysyłka zwrotna po otwarciu nie miała sensu, tak była zapakowana.
2. Opakowanie nie nosiło najmniejszych śladów klejenia.
3. Spytałem się czy to jest częstszy przypadek i tyle. Nie ma co "zapałki dzielić na cztery". Oby tylko w przyszłości było lepiej. "Einmal ist keinmal, zweimal ist eins zuviel." mówią Niemcy.
15-04-2017 23:06 jorge jest offlineWyślij email do: jorgeSzukaj postów użytkownika: jorgeDodaj jorge do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Kraus » Kraus Gaucho

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: