Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Jaką bombillę wybrać - krótki przewodnik po bombillach » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Jaką bombillę wybrać - krótki przewodnik po bombillach
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie zawsze. Zależy od długości,grubości stali i pochodzenia(Chiny).
06-05-2017 15:39 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
RaR RaR jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Data Rejestracji: 28-08-2016

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuje Ci Romanesi: model w zależności od preferowanej dlugosci. Są solidne, argentyńskie, rozkrecane

06-05-2017 18:55 RaR jest offlineWyślij email do: RaRSzukaj postów użytkownika: RaRDodaj RaR do Listy kontaktów
Hubson
Triple Ace

/images/avatars/avatar-18991.jpg

Data Rejestracji: 22-02-2016

cytat:
RaR napisał(a)
Proponuje Ci Romanesi: model w zależności od preferowanej dlugosci. Są solidne, argentyńskie, rozkrecane

Posiadam romanesi gravados, jestem zadowolony z tej bombilli, solidnie wykonana, ładna, także też mogę polecić tak jak wyżej kolega RaR
Wink

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hubson: 06-05-2017 21:38.

06-05-2017 21:16 Hubson jest offlineWyślij email do: HubsonSzukaj postów użytkownika: HubsonDodaj Hubson do Listy kontaktów
RaR RaR jest mężczyzną
Triple Ace

Ja mam gravados.

06-05-2017 21:32 RaR jest offlineWyślij email do: RaRSzukaj postów użytkownika: RaRDodaj RaR do Listy kontaktów
sic sic jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 06-05-2017

Dzięki wielkie za radę Big Grin po dłuższym namyśle i poszukiwaniu "zaszalałem" i zafundowałęm sobie taki oto zestaw:

https://dobreziele.pl/sklep/bombille/nie...nesi-corto-14cm
https://dobreziele.pl/sklep/naczynia/wil.../mate-areia-2-2
07-05-2017 11:15 sic jest offlineWyślij email do: sicSzukaj postów użytkownika: sicDodaj sic do Listy kontaktów
Tomek1972 Tomek1972 jest mężczyzną
Double Ace

Data Rejestracji: 21-03-2016

Mam taką samą bombilkę. Bardzo przyjemna w użyciu i łatwa w obejściu. Tyle, że ja uzywam jej do matero o poj. ok. 110 ml. Zastanawiam się tylko czy nie lepiej było dołożyć ok 20 zł i kupić okute Palo Santo o troszkę mniejszej pojemności?

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tomek1972: 07-05-2017 19:51.

07-05-2017 19:49 Tomek1972 jest offlineWyślij email do: Tomek1972Szukaj postów użytkownika: Tomek1972Dodaj Tomek1972 do Listy kontaktów
maga1327113 maga1327113 jest kobietą
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Data Rejestracji: 29-03-2012

quote:
Originally posted by sic
Dzięki wielkie za radę Big Grin po dłuższym namyśle i poszukiwaniu "zaszalałem" i zafundowałęm sobie taki oto zestaw:

Wydaje mi sie, ze bombila bedzie za krótka. Naczynko jest duze i stabilne, wiec bombila 18 cm bedzie sie dobrze przezentowac, natomiast 14-tka moze wrecz 'wpadac' do srodka.

14 cm to idealna dlugosc dla naczynek 110-110 ml.

08-05-2017 13:39 maga1327113 jest offlineWyślij email do: maga1327113Strona domowa maga1327113Szukaj postów użytkownika: maga1327113Dodaj maga1327113 do Listy kontaktów
Double Ace

cytat:
maga1327113 napisał(a)
cytat:
Originally posted by sic

Wydaje mi sie, ze bombila bedzie za krótka. Naczynko jest duze i stabilne, wiec bombila 18 cm bedzie sie dobrze przezentowac, natomiast 14-tka moze wrecz 'wpadac' do srodka.

14 cm to idealna dlugosc dla naczynek 110-110 ml.

Zdecydowanie się zgadzam. Ona niewiele wystaje z materka o poj. 110 ml.
08-05-2017 13:56 Tomek1972 jest offlineWyślij email do: Tomek1972Szukaj postów użytkownika: Tomek1972Dodaj Tomek1972 do Listy kontaktów
sic sic jest mężczyzną
Newbie

hmmmmm a tak sie cieszyłem z zakupu :/

No nic, zamówienie zostało już wysłane. W opisie tego naczynka była informacja ze najlepiej nadaje się do bombilli 14-15cm, i nic nie pisało o jego wysokości więc może jest niższe a szersze? Smile

no nic, zobczę jak przyjdzie przesyłka, może nie będzie tak źle.

Podziele się zdjęciem jak komplet sie prezentuje Smile

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez sic: 08-05-2017 16:23.

08-05-2017 16:18 sic jest offlineWyślij email do: sicSzukaj postów użytkownika: sicDodaj sic do Listy kontaktów
RaR RaR jest mężczyzną
Triple Ace

Napisz maila. Jesli nie spakowali jeszcze to wymienia. To jest swietny sklep

08-05-2017 17:36 RaR jest offlineWyślij email do: RaRSzukaj postów użytkownika: RaRDodaj RaR do Listy kontaktów
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

Poproś o zdjęcie bombilli w naczynku. Ja również preferuje dłuższe, oraz palo Santo lub tykwe
08-05-2017 21:24 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
Double Ace

cytat:
sic napisał(a)
hmmmmm a tak sie cieszyłem z zakupu :/

No nic, zamówienie zostało już wysłane. W opisie tego naczynka była informacja ze najlepiej nadaje się do bombilli 14-15cm, i nic nie pisało o jego wysokości więc może jest niższe a szersze? Smile

no nic, zobczę jak przyjdzie przesyłka, może nie będzie tak źle.

Podziele się zdjęciem jak komplet sie prezentuje Smile

Nie ma się co martwić. jeśli Twoja przygoda z yerbą dopiero się zaczęła to jeszcze wiele razy będziesz dokonywał takich zakupów (bo to wciąga) i już wtedy będziesz miał większe doświadczenie. Człowiek całe życie się uczy Smile
09-05-2017 13:44 Tomek1972 jest offlineWyślij email do: Tomek1972Szukaj postów użytkownika: Tomek1972Dodaj Tomek1972 do Listy kontaktów
prembisses prembisses jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 19-04-2017

Ja też na początku miałem problem z dobraniem odpowiedniej bombilli, ale z biegiem czasu stworzyłem taki swój zestaw do yerby Smile

10-05-2017 12:55 prembisses jest offlineWyślij email do: prembissesSzukaj postów użytkownika: prembissesDodaj prembisses do Listy kontaktów
sic sic jest mężczyzną
Newbie

eeeeeeeeee przesyłka dotarła, pasuje jak ulał, ładny zestaw! to naczynko jest piękne! dosłownie piękne! - moim zdaniem, ale sami oceńcie ten zestaw Smile ja jestem zadowolony - choć miałem mocne obawy po komentarzach powyżej.

a że to wątek o bombilah i jaką wybrać, to romanesi polecam również ja, bardzo fajnie wykonana - warto dopłacić.

I taka mała rada, bombille warto bardzo dobrze wyszorować. przynajmniej te z romanesi (jest na niej trochę syfu po pordukcyjnego), pewnie to rodzaj topika uzywanego do spawania/lutowania. Szczoteczka w dłoń i szuruburu a potem wygotować Smile

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez sic: 10-05-2017 18:13.

10-05-2017 17:57 sic jest offlineWyślij email do: sicSzukaj postów użytkownika: sicDodaj sic do Listy kontaktów
Double Ace

[quote]sic napisał(a)
eeeeeeeeee przesyłka dotarła, pasuje jak ulał, ładny zestaw! to naczynko jest piękne! dosłownie piękne! - moim zdaniem, ale sami oceńcie ten zestaw Smile ja jestem zadowolony - choć miałem mocne obawy po komentarzach powyżej.

Najważniejsze, że klient jest zadowolony Smile
10-05-2017 19:22 Tomek1972 jest offlineWyślij email do: Tomek1972Szukaj postów użytkownika: Tomek1972Dodaj Tomek1972 do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Jaką bombillę wybrać - krótki przewodnik po bombillach

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: