Yerba Mate Forum » Gatunki » Canarias » Canarias » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Canarias
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
rafalJG
Junior Member

/images/avatars/avatar-17853.jpg

Data Rejestracji: 14-03-2016

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to na Waszą odpowiedzialność zamawiam jak skończę Rosamonte i Pajarito, które piję na zmianę.
23-03-2016 13:30 rafalJG jest offlineSzukaj postów użytkownika: rafalJGDodaj rafalJG do Listy kontaktów
rafalJG
Junior Member

/images/avatars/avatar-17853.jpg

Data Rejestracji: 14-03-2016

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kanarek w trakcie testów. Słodyczy żadnej nie czuję. Mocno gorzki, bez trawiastego posmaku, bardzo drobniutki. Bombilla La Mulata 26 daje radę, choć trochę się przytyka, mimo, że robię kopczyk i zwilżam go wcześniej zimną wodą. Yerba generalnie przypomina mi nieco Rosamonte. Długo trzyma smak - można zalewać nawet 10 razy. Jak dla mnie żadne cudo. Dymne Pajarito wypada lepiej.

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez rafalJG: 28-04-2016 10:28.

20-04-2016 08:43 rafalJG jest offlineSzukaj postów użytkownika: rafalJGDodaj rafalJG do Listy kontaktów
Wandelo Wandelo jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 01-03-2016

Moja kolej na pare słów o słynnym kanarku Smile

Yerba ta jest dość mocna - zarówno w smaku jak i w działaniu. Wcześniej wspomnianych nut korzennych czy słodkich nie wyczuwam, natomiast wyczuwam wyraźny, trawiasty posmak. Smaczna. Bardzo dobrze trzyma smak. Czy Canarias jest faktycznie tak pylasta? Tak, lecz nie ma co się zrażać - chwała temu, kto wymyślił robienie kopczyków.

Podsumowując - kanarek zajmuje miejsce w top 3 moich ulubionych yerb. Jest smaczny, mocny ale nie nachalny. Każdy siorbacz powinień spróbować Canarias - w moim przypadku miłość od pierwszego zalania!
23-05-2016 19:23 Wandelo jest offlineWyślij email do: WandeloSzukaj postów użytkownika: WandeloDodaj Wandelo do Listy kontaktów
Bourder
Newbie

Data Rejestracji: 21-05-2016

Bardzo drobno mielona, patyczków brak. Posmak jak Pajarito. Mniej dymna od Ptaszka, ale aromat i pobudzenie genialne. Jest też delikatna. Polecam, zdecydowanie.

Edit.
Byłem na łące przed chwilą. Trawa. Czuć w Canarias świeżo skoszoną trawę.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bourder: 28-06-2016 20:31.

28-06-2016 14:33 Bourder jest offlineWyślij email do: BourderSzukaj postów użytkownika: BourderDodaj Bourder do Listy kontaktów
jarzynek jarzynek jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 14-09-2016

Wspaniała Yerba zaraz obok Pajarito Seleccion Especial to mój nr 1! Canarias posiada niesamowitą moc i niejednokrotnie się o tym przekonałem. Pracuję dosyć intensywnie więc latem postanowiłem zaopatrzyć się w kilogram Canariasa co spowodowało iż chodziłem w pracy jak cyborg a samo lato przeleciało mi jak przez palce... Zaznaczę jednak iż nie można przesadzać z ilością suszu gdyż Canarias to na prawdę niepozorna ale potężna moc...Wink . Doskonały subtelny smak. Uważam iż każdy ceniony mateista powinien skosztować tej Yerbki Wink .
14-09-2016 22:05 jarzynek jest offlineWyślij email do: jarzynekSzukaj postów użytkownika: jarzynekDodaj jarzynek do Listy kontaktów
redman
Newbie

Data Rejestracji: 18-05-2017

Dla mnie przeciwnie, idealna Smile

18-05-2017 21:22 redman jest offlineWyślij email do: redmanSzukaj postów użytkownika: redmanDodaj redman do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Canarias » Canarias

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: