Yerba Mate Forum » Gatunki » Yerba Mate palona » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (3): « previous 1 2 [3] Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate palona
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
doktorsky doktorsky is a male
Triple Ace

Registration Date: 03-09-2013

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Kurcze, ale jestem zły...
Moje PS robiło się wewnątrz ładnie niebieskie i zrobiłem sobie w nim Pizca del Mundo - Camaqua i cały kolor zniknął. Teraz naczynko ma naturalny kolor drewna. Czy zauważył ktoś, aby po palonej yerbie naczynko zmieniło kolor jak u mnie?

07-10-2013 09:48 doktorsky is offlineHomepage of doktorskySearch for Posts by doktorskyAdd doktorsky to your Buddy List
Bartocha Bartocha is a male
King

/images/avatars/avatar-2686.jpg

Registration Date: 25-06-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

.....wystaw za okno na wiaterek Wink

07-10-2013 13:07 Bartocha is offlineSend an Email to BartochaSearch for Posts by BartochaAdd Bartocha to your Buddy List
Triple Ace

Muszę przetestować Smile
Na razie zrobiłem sobie eksperyment i wstawiłem swoje PS do piekarnika na 1,5 godziny i trzymałem w tak w temperaturze około 70 stopni. Wcześniej nasmarowałem je porządnie masłem. Po ostygnięciu pojawiła się bardzo ładnie pachnąca żywica, kolor bez zmian.
Sam zapach żywicy mnie bardzo zaskoczył, bo jest sładkawy jak palony karmel.

07-10-2013 15:04 doktorsky is offlineHomepage of doktorskySearch for Posts by doktorskyAdd doktorsky to your Buddy List
Bartocha Bartocha is a male
King

/images/avatars/avatar-2686.jpg

Registration Date: 25-06-2011

...........................................................................
..................... ?

08-10-2013 13:53 Bartocha is offlineSend an Email to BartochaSearch for Posts by BartochaAdd Bartocha to your Buddy List
frisent
Newbie

Registration Date: 11-08-2013

Wiem, że moje pytanie może być dość śmieszne i naiwne, ale czy yerba mate można palić jak fajki albo inne zioła?
Tzn wiem że teoretycznie można, ale czy coś dobrego z tego wyjdzie Smile ?
08-10-2013 14:35 frisent is offlineSend an Email to frisentHomepage of frisentSearch for Posts by frisentAdd frisent to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Prawdopodobnie wysuszyłeś naczynko na wiór. Niedługo wierzchnia warstwa żywicy zmyje się, a pod spodem zostanie martwy wiór heh..

Skąd ten pomysł ?

frisent większość ludzi wyłącznie pije yerba mate, ale jeśli lubisz pal Wink
Na pewno to OT...nie na temat

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
08-10-2013 14:36 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
Triple Ace

Spokojnie, mam kilka naczynek PS więc poświęciłem sobie dwa, aby sprawdzić co się stanie Big Grin

Myślę, że aż na wiór nie wyschną. Za krótko trzymałem, za niska temperatura.
Z innej strony, gdyby nie to, nie poznałbym tego ładnego zapachu żywicy Smile

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by doktorsky: 08-10-2013 16:40.

08-10-2013 16:38 doktorsky is offlineHomepage of doktorskySearch for Posts by doktorskyAdd doktorsky to your Buddy List
Ufol Ufol is a male
Member

Registration Date: 14-07-2012

Ostatnio wróciłem do picia yerby i spotkała mnie przykra niespodzianka. Trudno znaleźć coś prażonego. Ostatecznie zakupiłem kilka małych paczek po 50 gramów każda. Niby istnieje Triunfo, czy Pajarito w palonej wersji, lecz w Polsce niestety nieosiągalne. Pozostaje, w ostateczności, Camaqua ze szczypty świata. Odnoszę się do tego produktu z rezerwą, ponieważ czytałem, iż dosyć słabo ją prażą a ja preferuję wyraźnie czekoladowe nuty.
04-11-2016 22:11 Ufol is offlineSend an Email to UfolHomepage of UfolSearch for Posts by UfolAdd Ufol to your Buddy List
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Zawsze możesz spróbować samemu w piekarniku uprażyć lub spytaj magi może ona coś poradzi jak Ci tak zależy

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by trebor: 05-11-2016 07:03.

05-11-2016 07:01 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
Kao Kao is a male
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Registration Date: 22-12-2014

Jak wyżej. Circle of drink nagrał na youtube poradnik jak samemu prażyć yerbę

click>Charytatywne klikacze<click
05-11-2016 15:01 Kao is offlineSend an Email to KaoSearch for Posts by KaoAdd Kao to your Buddy List
RaR RaR is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Registration Date: 28-08-2016

Tak jest jak Kao pisze

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by RaR: 05-11-2016 15:35.

05-11-2016 15:34 RaR is offlineSend an Email to RaRSearch for Posts by RaRAdd RaR to your Buddy List
Ufol Ufol is a male
Member

Registration Date: 14-07-2012

Ciężko, na krajowym podwórku, znaleźć spaleniznę, że o przystępnych cenach nie wspomnę..
http://www.yerbamarket.com/product-pol-9...e-Green-Palona-
Tak usilnie poszukuję palonej yerby, ponieważ jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jej smakiem. Coś nieco podobnego do kawy, zielona vs wypalana. Preferuję styl włoski, pewnie stąd mój pogląd o wyższości yerby prażonej nad tradycyjną.
07-11-2016 23:47 Ufol is offlineSend an Email to UfolHomepage of UfolSearch for Posts by UfolAdd Ufol to your Buddy List
para2fonia para2fonia is a male
Member

Registration Date: 12-05-2017

Wiem, że długo po pytaniu odpowiadam, ale może akurat. Kupiłem ostatnio Mate Green Toasted. Cena nienajgorsza, parenaście złotych za 200 gramów.
24-05-2017 14:28 para2fonia is offlineSend an Email to para2foniaSearch for Posts by para2foniaAdd para2fonia to your Buddy List
Pages (3): « previous 1 2 [3] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Yerba Mate palona

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: