Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Poznań - pijalnia, nie sklep » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Poznań - pijalnia, nie sklep
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nor
Newbie

Data Rejestracji: 14-07-2016

Question Poznań - pijalnia, nie sklep Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Znacie jakieś miejsce w Poznaniu w którym można się napić yerby które nadal funkcjonuje? W necie znalazłem tylko Cafe Misja ale dopiero się wybieram. Ktoś zna jeszcze jakąś inną kawiarnię, lub był tamtej i może ocenić?
14-07-2016 15:36 nor jest offlineWyślij email do: norSzukaj postów użytkownika: norDodaj nor do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Question Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
14-07-2016 15:36
adrianna825
Newbie

Data Rejestracji: 22-08-2016

RE: Poznań - pijalnia, nie sklep Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Znalazłam, tam jest i sklep i pijalnia, tak wynika ze strony Wink

Miejsce Spotkania - pijalnia Yerba Mate, Adres: 23 Lutego 16, Poznań

22-08-2016 14:43 adrianna825 jest offlineWyślij email do: adrianna825Strona domowa adrianna825Szukaj postów użytkownika: adrianna825Dodaj adrianna825 do Listy kontaktów
Skarga Skarga jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-25204.jpg

Data Rejestracji: 02-03-2008

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

parę dni temu otworzyłem foodtrucka, można w nim kupić kubeczek tradycyjnie parzonej Rosamonte słodzonej miodem i rozcieńczonej źródlaną wodą. cena 5 zł za 200 ml. foodtruck znajduje się głównie pod Teatrem Polskim czyli tym przy Okrąglaku

18-03-2017 14:43 Skarga jest offlineWyślij email do: SkargaSzukaj postów użytkownika: SkargaDodaj Skarga do Listy kontaktów
Yerbomatoholik Yerbomatoholik jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 27-04-2017

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawa inicjatywa, natomiast jak dla mnie fakt słodzenia yerba mate jest dość hardcorowy, a zwłaszcza jednej z bardziej wykwintnych jaką jest yerba mate Rosamonte. To raczej oferta dla ludzi, którzy nigdy terby nie pili, tak mi się przynajmniej wydaje.

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez Yerbomatoholik: 02-05-2017 11:16.

27-04-2017 16:56 Yerbomatoholik jest offlineWyślij email do: YerbomatoholikStrona domowa YerbomatoholikSzukaj postów użytkownika: YerbomatoholikDodaj Yerbomatoholik do Listy kontaktów
Klamek
Newbie

Data Rejestracji: 09-08-2015

powinni więcej takich pijalni z yerbą pootwierać w całej polsce Wink
26-05-2017 11:13 Klamek jest offlineWyślij email do: KlamekSzukaj postów użytkownika: KlamekDodaj Klamek do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Poznań - pijalnia, nie sklep

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: