Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Poznań - pijalnia, nie sklep » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Poznań - pijalnia, nie sklep
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
nor
Newbie

Registration Date: 14-07-2016

Question Poznań - pijalnia, nie sklep Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam. Znacie jakieś miejsce w Poznaniu w którym można się napić yerby które nadal funkcjonuje? W necie znalazłem tylko Cafe Misja ale dopiero się wybieram. Ktoś zna jeszcze jakąś inną kawiarnię, lub był tamtej i może ocenić?
14-07-2016 15:36 nor is offlineSend an Email to norSearch for Posts by norAdd nor to your Buddy List
Michal
unregistered
Question Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
14-07-2016 15:36
adrianna825
Newbie

Registration Date: 22-08-2016

RE: Poznań - pijalnia, nie sklep Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Znalazłam, tam jest i sklep i pijalnia, tak wynika ze strony Wink

Miejsce Spotkania - pijalnia Yerba Mate, Adres: 23 Lutego 16, Poznań

22-08-2016 14:43 adrianna825 is offlineSend an Email to adrianna825Homepage of adrianna825Search for Posts by adrianna825Add adrianna825 to your Buddy List
Skarga Skarga is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-25204.jpg

Registration Date: 02-03-2008

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

parę dni temu otworzyłem foodtrucka, można w nim kupić kubeczek tradycyjnie parzonej Rosamonte słodzonej miodem i rozcieńczonej źródlaną wodą. cena 5 zł za 200 ml. foodtruck znajduje się głównie pod Teatrem Polskim czyli tym przy Okrąglaku

18-03-2017 14:43 Skarga is offlineSend an Email to SkargaSearch for Posts by SkargaAdd Skarga to your Buddy List
Yerbomatoholik Yerbomatoholik is a male
Newbie

Registration Date: 27-04-2017

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ciekawa inicjatywa, natomiast jak dla mnie fakt słodzenia yerba mate jest dość hardcorowy, a zwłaszcza jednej z bardziej wykwintnych jaką jest yerba mate Rosamonte. To raczej oferta dla ludzi, którzy nigdy terby nie pili, tak mi się przynajmniej wydaje.

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by Yerbomatoholik: 02-05-2017 11:16.

27-04-2017 16:56 Yerbomatoholik is offlineSend an Email to YerbomatoholikHomepage of YerbomatoholikSearch for Posts by YerbomatoholikAdd Yerbomatoholik to your Buddy List
Klamek
Newbie

Registration Date: 09-08-2015

powinni więcej takich pijalni z yerbą pootwierać w całej polsce Wink
26-05-2017 11:13 Klamek is offlineSend an Email to KlamekSearch for Posts by KlamekAdd Klamek to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Poznań - pijalnia, nie sklep

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: