Yerba Mate Forum » Gatunki » Kraus » Kraus Silvestre » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Kraus Silvestre
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
INES777 INES777 jest kobietą
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Data Rejestracji: 06-05-2010

Kraus Silvestre Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yerba mate Kraus Silvestre

silvestre = dziki, polny, leśny, organiczny Kraus (drobno zmielone listki i patyczki) z dodatkiem ziół - mięty pieprzowej oraz polnej, poleo i cedronu.

Z całym szacunkiem dla marki - smak mnie nie uwiódł. Za mało wyrazisty, mdły i bezpłciowy.
Nie czuć aromatu yerba mate....a zioła chmmm jak słaba, płynna, błękitna guma "Orbit pepermint" , a ja wolałabym przynajmniej "Winterfresh" Mad

Śiwetna alternatywa - to Kraus Organica z odrobiną ziołowego Pajarito, bogaty smak, można dostosować do swoich preferencji, a przy tym super wydajny.

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
21-11-2010 14:22 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
Matero Mysterio 02 Tylko: 26.30 zł

Zestaw startowy Kraus 06 Tylko: 59.00 zł

Zestaw Especial Tylko: 33.00 zł

21-11-2010 14:23
markar68 markar68 jest kobietą
Emperor

/images/avatars/avatar-2066.jpeg

Data Rejestracji: 11-10-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a mi tak się marzy krausik z ziolowym pajarito a pustki.......

Terry Pratchett
21-11-2010 14:38 markar68 jest offlineWyślij email do: markar68Szukaj postów użytkownika: markar68Dodaj markar68 do Listy kontaktów
lukj lukj jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-683.jpg

Data Rejestracji: 21-07-2008

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Intensywna mocno ziołowa chyba trochę za bardzo ale smakuje
13-06-2011 23:04 lukj jest offlineWyślij email do: lukjStrona domowa lukjSzukaj postów użytkownika: lukjDodaj lukj do Listy kontaktów
Kao Kao jest mężczyzną
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Data Rejestracji: 22-12-2014

Jestem świeżo po zakupie i po dwóch piciach, więc z czasem będzie update tego posta. Na razie jestem w stanie powiedzieć, że mi podchodzi ten wyrób. Po pierwsze, Kraus ogólnie mi smakuje. W dodatku jego smak zgrabnie współgra z ziołami; w efekcie mamy yerbę delikatną - nie poleciłbym jej absolutnie miłośnikom paragwajskich siekier i innych mocniejszych klimatów. Na plus dla Krausa silvester jest to, że użyte zioła nie dają takiego smaku jaki mamy w 90% ziołowych yerb(wszystkie jak dla mnie smakują tak samo), jest to mieszanka dosyć oryginalna. Nie ma też sytuacji jak w Pajarito z miętą, gdzie wszystko to wali chemicznym mentolem jak z papierosów lub mocnej pasty do zębów.

click>Charytatywne klikacze<click
09-06-2017 10:46 Kao jest offlineWyślij email do: KaoSzukaj postów użytkownika: KaoDodaj Kao do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Kraus » Kraus Silvestre

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: