Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Próbuję odstawić energetyki. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Próbuję odstawić energetyki.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
soulmemories soulmemories jest kobietą
Newbie

Data Rejestracji: 07-02-2017

Próbuję odstawić energetyki. Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć, jestem tu nowa, tak jak i w sprawach yerby wiem tyle, co poczytałam u was.
Od 2 lat pracuję na nocki w różnych magazynach. Chcę odstawić energetyki i pomyślałam, że yerba będzie dobra. Zakupiłam Taragui con Palo. Właśnie do mnie leci. Chciałam zapytać, czy znacie jej właściwości, ile razy powinnam ją zalewać i czy mogę ją zaparzyć, po czym odcedzoną przelać do butelki by móc zabrać ze sobą do pracy? Będę wdzięczna, za wszelkie odpowiedzi.
07-02-2017 14:12 soulmemories jest offlineWyślij email do: soulmemoriesSzukaj postów użytkownika: soulmemoriesDodaj soulmemories do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
07-02-2017 14:13
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystkie odpowiedzi na tak ale więcej teorii znajdziesz na forum,a warto trochę poczytać
07-02-2017 14:30 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
Johnny
Full Member

/images/avatars/avatar-24585.jpg

Data Rejestracji: 28-01-2017

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od 2 lat pracuję na nocki w różnych magazynach. Chcę odstawić energetyki i pomyślałam,
Energetyki to świństwo, chemia i oszustwo. Jedna z firm posunęła się do tego, że dużym białym drukiem (na czarnej puszce) napisała ŻEŃ-SZEŃ. Po wczytaniu się na napisy drobnym druczkiem skład można wyczytać, że żeń-szeń oczywiście jest, ale.. jest go 0,01 %.

że yerba będzie dobra.
Najlepszy wybór. Naturalne ziele. Podkreślam NATURALNE.

Zakupiłam Taragui con Palo. Właśnie do mnie leci.
Jeszcze jej nie piłem. Więcej o niej jest tutaj:
http://www.yerbamateforum.pl/331/thread.html&sid=

Chciałam zapytać, czy znacie jej właściwości, ile razy powinnam ją zalewać
Dopóki aż się nie wypłucze, aż czujesz smak lub czerpiesz przyjemność z picia. Myślę, ze z 5-6 razy można na luzie zalewać, ale 7-10 też nie popełnisz błędu.

i czy mogę ją zaparzyć, po czym odcedzoną przelać do butelki by móc zabrać ze sobą do pracy?
Nie ma z tym większego problemu.

07-02-2017 15:33 Johnny jest offlineWyślij email do: JohnnySzukaj postów użytkownika: JohnnyDodaj Johnny do Listy kontaktów
lepki98 lepki98 jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 11-08-2015

Energetyki to niszczyciele zdrowia :/
19-06-2017 23:08 lepki98 jest offlineWyślij email do: lepki98Szukaj postów użytkownika: lepki98Dodaj lepki98 do Listy kontaktów
ziaro84 ziaro84 jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 15-06-2017

Zalewać to myślę do momentu kiedy jest jakiś smak jeszcze bo sama woda to już odpada.

Myślę, że yerba jest o wiele lepsza niż energetyki.
20-06-2017 19:24 ziaro84 jest offlineWyślij email do: ziaro84Szukaj postów użytkownika: ziaro84Dodaj ziaro84 do Listy kontaktów
gashifu gashifu jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 22-06-2017

Bez porównania. Dobra decyzja, Twój organizm Ci podziękuje Smile

23-06-2017 12:07 gashifu jest offlineWyślij email do: gashifuSzukaj postów użytkownika: gashifuDodaj gashifu do Listy kontaktów
para2fonia para2fonia jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 12-05-2017

Możesz też spróbować parzyć yerbę we french pressie (dzbanek z tłoczkiem, do parzenia kawy) i zlewać napar do osobnego naczynia. Spokojnie kilka zaparzeń z jednego zasypu wychodzi. Potem można testować różne dodatki typu cukier czy mleko. Oczywiście gdyby właściwy sposób parzenia był z jakiegoś powodu niemożliwy...
23-06-2017 13:56 para2fonia jest offlineWyślij email do: para2foniaSzukaj postów użytkownika: para2foniaDodaj para2fonia do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Próbuję odstawić energetyki.

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: