Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Katowice » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Katowice
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
opozot opozot jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 05-01-2011

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej!

Byłem w tym sklepie na Kochanowskiego w Katowicach. Za pół kilo Amandy zapłaciłem 17,40. Zrobiłem też fotkę regału z yerbą. Powinna być w załączniku. Na fotce widać co tam mają w ofercie.

opozot załączył ten obraz : (reduced version):

DSC00222.jpg
05-01-2011 09:03 opozot jest offlineWyślij email do: opozotSzukaj postów użytkownika: opozotDodaj opozot do Listy kontaktów
Noamek Noamek jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-2104.jpeg

Data Rejestracji: 01-04-2011

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Orientuje się ktoś gdzie w okolicach śląska jest jakaś 'pijalnia' Yerby ?
Bo mam na oku kilka rodzai i chciałbym je najpierw wypróbować niż od razu kupić 0,5kg/1kg* ...

No chyba że ktoś chciałby się razem napić i wymienić próbkami ? Big Grin
_
* niektóre rodzaje są tylko 1kg

13-05-2011 21:49 Noamek jest offlineWyślij email do: NoamekSzukaj postów użytkownika: NoamekDodaj Noamek do Listy kontaktów
slipeusz slipeusz jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 14-05-2011

W Knurowie na "merkurach" w herbaciarni można kupić yerby po ok 30 zł 0,5 kg. Mają też mieszanki smakowe po ok 130zł/kg oraz akcesoria (tykwy i bombille podstawowej jakości). Napić można się w Rybniku w kawiarence Amelia blisko rynku i kampusu. Mają tam kilka rodzajów.

15-05-2011 16:25 slipeusz jest offlineWyślij email do: slipeuszSzukaj postów użytkownika: slipeuszDodaj slipeusz do Listy kontaktów
jodzet jodzet jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 02-12-2011

Witam.
Przepraszam,ze odgrzewam troszke temat.
Gdzie w Katowicach, ogolnie na Gornym Slasku, mozna kupic dobre herbaty? Yerbe pije pare lat, ale z herbatami prawie w ogole nie mam doswiadczenia. Przede wszystkim chodzi mi o jakis rzetelnych, uczciwyh sprzedawcow herbat, ktorzy doradza, moze dadza skosztowac, a nie tylko beda chcieli przewietrzyc magazyn dzieki mej niewiedzy.
Yerby zawsze przez internet kupowalem, po sklepach nie chodzilem.
W Katowicach znalazlem 3 herbaciarnie:
Fanaberia oczywiscie na Wita Stwosza
Mo -Faya na Warszawskiej
oraz sklep "Oxalis" na 3 Maja.
06-12-2011 04:49 jodzet jest offlineWyślij email do: jodzetSzukaj postów użytkownika: jodzetDodaj jodzet do Listy kontaktów
Rickey Rickey jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2100.jpg

Data Rejestracji: 29-03-2011

cytat:
Noamek napisał(a)
Orientuje się ktoś gdzie w okolicach śląska jest jakaś 'pijalnia' Yerby ?
Bo mam na oku kilka rodzai i chciałbym je najpierw wypróbować niż od razu kupić 0,5kg/1kg* ...

No chyba że ktoś chciałby się razem napić i wymienić próbkami ? Big Grin
_
* niektóre rodzaje są tylko 1kg

z tego co wiem to gdzieś w chorzowie jest jakaś fajna herbaciarnia i mają tam yerbe. ale w tym momencie nie jestem w stanie powiedzieć gdzie dokładnie jest i co tam mają. może w niedalekiej przyszłości podam dokładne namiary.

co do kupna yerby to namierzyłem sklep w sosnowcu. na al.Zwycięstwa jest sklep z kawą i herbatą. mają chyba z 5 rodzai: min: Rosamonte 19zł/0,5kg
Kraus Organica 23zł/0,5kg. Pajarito w puszce i coś tam jeszcze i też coś na wagę, ale wiadomo że to drogie i nie wiadomo co to jest.
ogólnie nie wiele, ale jak nagle braknie a pić się chce to jest gdzie podskoczyć, jeśli ktoś z pobliża.

jest też pewien sprzedawca na Allegro. wyszukacie go jako SKWORCU. ma kilka rodzai yerbki., czasem w fajnej cenie. można się z nim ugadać na odbiór osobisty i to wtedy na bytków trzeba podskoczyć. ale za to przyprawy się u niego bardzo opłacają. systematycznie się u niego zaopatruję bo warto.

Big Grin
28-12-2011 17:06 Rickey jest offlineWyślij email do: RickeyStrona domowa RickeySzukaj postów użytkownika: RickeyDodaj Rickey do Listy kontaktów
Noamek Noamek jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-2104.jpeg

Data Rejestracji: 01-04-2011

W "Fashion House Outlet Center" zaraz przy wejściu na środku jest jakieś stoisko i tam widziałem kilka gatunków.
Nie wiem dokładnie co to za gatunki i po ile bo się spieszyłem Wink

28-12-2011 17:57 Noamek jest offlineWyślij email do: NoamekSzukaj postów użytkownika: NoamekDodaj Noamek do Listy kontaktów
Minotauro Minotauro jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 09-08-2011

cytat:
W "Fashion House Outlet Center" zaraz przy wejściu na środku jest jakieś stoisko i tam widziałem kilka gatunków.
Nie wiem dokładnie co to za gatunki i po ile bo się spieszyłem
Mają Cruz de Malte, mają Rosamonte klasyczną , CBSe, Amande . I mają jakieś 2 rodzaje "ze słoika" na wagę z dodatkami. Nawet mieli tam rureczki jakieś ale nikiel i bambus i 2 tykwy. Smile
28-12-2011 23:16 Minotauro jest offlineWyślij email do: MinotauroSzukaj postów użytkownika: MinotauroDodaj Minotauro do Listy kontaktów
Gromo
Newbie

Data Rejestracji: 23-12-2013

Z góry przepraszam za wskrzeszanie martwych wątków, ale chciałbym zapytać. Gdzie w Katowicach można kupić yerbę? Ostatnie posty na ten temat mają 2 lata, a przez ten czas wiele się zmieniło. W Galerii Katowickiej nie znalazłem ani jednego sklepu. Niby jest jakaś herbaciarnia, ale nie ma yerby.
Chodzi mi konkretnie o yerbę w paczce, tak jak to można w sieci kupić, miło by było, gdyby sklep miał też w asortymencie bombille.

Chciałbym spróbować yerbę i ew. zacząć ją pić jako zamiennik do kawy, której zbytnio nie powinienem pić ze względu na problemy z magnezem, a szkoda mi wydawać od razu ok 50-70 zł na potężne zestawy startowe.
23-12-2013 16:21 Gromo jest offlineWyślij email do: GromoSzukaj postów użytkownika: GromoDodaj Gromo do Listy kontaktów
Rickey Rickey jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-2100.jpg

Data Rejestracji: 29-03-2011

Witaj.
Przeczytaj mój wcześniejszy post.
A do tego mogę dorzucić że w Katowicach możesz znaleźć coś na Wita Stwosza w herbaciarni tuz obok winkla z Ligonia. Zawsze można sobie coś spróbować.
Na 3maja był też sklepik z herbatą i coś można było tam kupić.
W paczce na pewno kupisz w Skarbku w delikatesach.
A jak będziesz chciał się porządnie zaopatrzyć to materkowo i jakiś z polskich sklepów sieciowych śmiało.
Nie wiem co masz za problem z magnezem. Ale pamiętaj że tak jak i kawa czy herbata
yerba też wypłukuje magnez.To jest przyczyną palenia (suszenia) produktów jakichkolwiek. Pamiętać trzeba też że yerbę można dużo pić, ale, umiarkowanie. Zależnie od organizmu można się zakwasić.
A poza tym yerba jest dobra jako zamiennik płynu w pracy gdzie można cały dzień pociągać yerbę a do tego chciałbyś ograniczyć papierosy.
Ogólnie rzecz biorąc Bon Apetit.

Big Grin
24-12-2013 09:23 Rickey jest offlineWyślij email do: RickeyStrona domowa RickeySzukaj postów użytkownika: RickeyDodaj Rickey do Listy kontaktów
davidivv davidivv jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 22-04-2015

yerba w Kato Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej, orientujecie się może gdzie aktualnie można nabyć yerbę oraz akcesoria w Katowicach? Wiem, że w Dobrej Karmie na św. Jacka jest możliwość napicia się, ale nie znam żadnych sklepów.
22-04-2015 23:08 davidivv jest offlineWyślij email do: davidivvSzukaj postów użytkownika: davidivvDodaj davidivv do Listy kontaktów
MarekMarecki
Newbie

Data Rejestracji: 09-08-2016

RE: yerba w Kato Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
davidivv napisał(a)
Hej, orientujecie się może gdzie aktualnie można nabyć yerbę oraz akcesoria w Katowicach? Wiem, że w Dobrej Karmie na św. Jacka jest możliwość napicia się, ale nie znam żadnych sklepów.

W Galerii na dworcu w sklepie Smaki Świata (lub coś takiego), jest mała ekspozycja Yerba Mate TARAGUI i Yerba Mate green. Te pierwsze chyba za 35zł za 500g.
09-08-2016 16:18 MarekMarecki jest offlineWyślij email do: MarekMareckiSzukaj postów użytkownika: MarekMareckiDodaj MarekMarecki do Listy kontaktów
wasta
Newbie

Data Rejestracji: 02-09-2016

W Katowicach w Belgu jest stoisko z herbatą i kawą, można tam też dostać mate już od 69pln za kilogram Smile

02-09-2016 16:55 wasta jest offlineWyślij email do: wastaSzukaj postów użytkownika: wastaDodaj wasta do Listy kontaktów
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

fajne macie tam ceny Roll Eyes
02-09-2016 18:00 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
sonyerik
Full Member

/images/avatars/avatar-22139.png

Data Rejestracji: 31-07-2016

To pewnie Don Bosco.Smile na promocji.
02-09-2016 19:14 sonyerik jest offlineWyślij email do: sonyerikSzukaj postów użytkownika: sonyerikDodaj sonyerik do Listy kontaktów
Cecylia00
Newbie

Data Rejestracji: 18-04-2017

Też kupuję na 3-go maja Wink
18-04-2017 10:19 Cecylia00 jest offlineWyślij email do: Cecylia00Szukaj postów użytkownika: Cecylia00Dodaj Cecylia00 do Listy kontaktów
sabulka
Newbie

Data Rejestracji: 04-06-2017

Dobrze wiedzieć o tych lokalizacjach, muszę się tam wybrać.
04-06-2017 11:52 sabulka jest offlineWyślij email do: sabulkaStrona domowa sabulkaSzukaj postów użytkownika: sabulkaDodaj sabulka do Listy kontaktów
para2fonia para2fonia jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 12-05-2017

W herbaciarni PaiMuTan w Chorzowie na ul. Moniuszki 4 można się napić mate na miejscu lub na wynos, ale oni mają mieszanki pod swoimi nazwami. Nie byłem, nie piłem, więc trudno mi powiedzieć, jak to smakuje...
05-06-2017 14:14 para2fonia jest offlineWyślij email do: para2foniaSzukaj postów użytkownika: para2foniaDodaj para2fonia do Listy kontaktów
ziaro84 ziaro84 jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 15-06-2017

A znacie coś z okolicach Katowic? Np. Bytom?
18-06-2017 20:51 ziaro84 jest offlineWyślij email do: ziaro84Szukaj postów użytkownika: ziaro84Dodaj ziaro84 do Listy kontaktów
Sott23 Sott23 jest mężczyzną
Lord

/images/avatars/avatar-724.gif

Data Rejestracji: 28-03-2008

Tam w aglomeracji ze znanych sklepów to masz Un mate w Gliwicach, a tak to uderzaj do zielarskich lub sklepików z eco żywnością (są różne ceny, więc trzeba patrzeć)
23-06-2017 21:35 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
para2fonia para2fonia jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 12-05-2017

W Kuchniach Świata albo sklepach z herbatą też są, ale ceny są zazwyczaj wywalone w kosmos (np. 400 gramów Mate Green za ok. 38 zł...).
26-06-2017 15:34 para2fonia jest offlineWyślij email do: para2foniaSzukaj postów użytkownika: para2foniaDodaj para2fonia do Listy kontaktów
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Katowice

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: