Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » Radom - Pajarito Elaborada - zamienię lub odsprzedam » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Radom - Pajarito Elaborada - zamienię lub odsprzedam
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Czubaka
Newbie

Data Rejestracji: 07-06-2017

Radom - Pajarito Elaborada - zamienię lub odsprzedam Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć wszystkim!

Zdecydowałem się ostatnio spróbować yerby i w tym celu kupiłem sobie -podobno najbardziej klasyczną-, a mianowicie Pajarito Elaborada. Niestety przeszkadza mi w niej posmak dymu, a wyczytawszy na forum, że spora część użytkowników ma podobne odczucia co do tego produktu, chciałbym spróbować innych -pozbawionych ww. cechy- marek.

Oferuję prawie całą zawartość 500-gramowej Pajarito Elaborady za ... 15 zł ? Chociaż najchętniej zamieniłbym ją na inny lub -jeszcze lepiej- inne rodzaje yerby.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Czubaka: 08-06-2017 09:23.

07-06-2017 13:59 Czubaka jest offlineWyślij email do: CzubakaSzukaj postów użytkownika: CzubakaDodaj Czubaka do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Michal załączył ten obraz : (reduced version):

896a3a09a009d715656518a858bfa9e0.jpg
07-06-2017 14:00
maga1327113 maga1327113 jest kobietą
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Data Rejestracji: 29-03-2012

RE: Radom - Pajarito Elaborada - zamienię lub odsprzedam Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wszystkie yeby oporócz Krausa, Mate Green i Triunfo sa suszone dymem i stad moze ten smak Ci przeszkadaza. To Pajarito nie wydaje mi sie az tak hardkorowe, zeby go nie mozna bylo pic.
Spróbuj zalac zimna woda (terere), smak sie zmieni troche. Spróbuj dac miete, cytryne a poczujesz róznice.

09-06-2017 14:42 maga1327113 jest offlineWyślij email do: maga1327113Strona domowa maga1327113Szukaj postów użytkownika: maga1327113Dodaj maga1327113 do Listy kontaktów
yzihs
Lord

/images/avatars/avatar-26426.jpg

Data Rejestracji: 18-02-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możesz jeszcze odsiać na sitku pył i lepiej zalewaj wodą 70 stopni niż 80. Pierwsze zalanie/łyk możesz spokojnie wypluć. Niech się nie parzy za długo, pierwsze zalania krócej, następne dłużej. Z takimi jednak yerbami zazwyczaj jest tak, że parę pierwszych podejść trzeba się przemęczyć, potem powinna Ci posmakować,
09-06-2017 16:09 yzihs jest offlineWyślij email do: yzihsSzukaj postów użytkownika: yzihsDodaj yzihs do Listy kontaktów
Czubaka
Newbie

Data Rejestracji: 07-06-2017

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez Czubaka
Jednak nie taka zła:) Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za cenne wskazówki. Rzeczywiście na nieco chłodniejszej wodzie Pajarito nie jest już takie dymne i smakuje dużo lepiej. Cytryna też robi robotę.
W międzyczasie kupiłem sobie CBS'e Silueta i początkowo piłem ją samą, a później robiłem coraz większe domieszki Pajarito. Ostatecznie ta ostatnia smakuje mi już nawet sama.
Obecnie ww. yerby piję osobno lub zmieszane w różnych proporcjach - w zależności od nastroju.
Pozdr!
Dzisiaj, 08:57 Czubaka jest offlineWyślij email do: CzubakaSzukaj postów użytkownika: CzubakaDodaj Czubaka do Listy kontaktów
Thrael Thrael jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Data Rejestracji: 10-09-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super! : )

Dzisiaj, 11:54 Thrael jest offlineWyślij email do: ThraelSzukaj postów użytkownika: ThraelDodaj Thrael do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » Radom - Pajarito Elaborada - zamienię lub odsprzedam

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: