Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Wrocław » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 6 7 [8] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Wrocław
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
przemyslawgrzywuski
niezarejestrowany
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

polecam sklep na jeżmanowskiej marketbio.pl można też u nich kupić przez net. maja bardzo tania wysylke i duzy wybor.
17-03-2014 17:35
Kmm
niezarejestrowany
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Polecam kupić w Hali Targowej, szczególnie początkującym. Miła obsługa wszystko wyjaśni.
05-06-2014 07:23
xmata
Newbie

Data Rejestracji: 03-01-2014

W którym miejscu w Hali Targowej?
06-06-2014 09:43 xmata jest offlineWyślij email do: xmataStrona domowa xmataSzukaj postów użytkownika: xmataDodaj xmata do Listy kontaktów
Bialko Bialko jest mężczyzną
Newbie

/images/avatars/avatar-33.jpg

Data Rejestracji: 14-07-2007

cytat:
Mati007 napisał(a)
Trebor, wspólne imię to zbieg okolicznościSmile Nie jestem "tym" Mateuszem.
Po prostu zakupiłem tam Yerbę i postanowiłem opinią się z Wami podzielić.
Ot i wszystko!

Aktualizacja do tematu yerbomania.pl i wypowiadam się jako "ten" Mateusz Big Grin
Właśnie otworzyliśmy się ze sklepem stacjonarnym na ulicy Łęczyckiej 18, koło Tesco na ul. Długiej.

Zapraszam do odwiedzin Smile

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bialko: 05-09-2014 18:13.

05-09-2014 10:33 Bialko jest offlineWyślij email do: BialkoSzukaj postów użytkownika: BialkoDodaj Bialko do Listy kontaktów
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

Aktualizacja tematu. To ja ten Łukasz Cool
W poniedziałek Was odwiedzę....z plecakiem Pleased
08-09-2014 18:28 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
mendoza1973
Junior Member

Data Rejestracji: 06-03-2014

yerbomania Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja też polecam sklep yerbomania.pl - najtańsza yerba we Wrocku .
Niektóre yerby są nawet 2 razy tańsze niż na Hali Targowej.
13-09-2014 09:38 mendoza1973 jest offlineWyślij email do: mendoza1973Szukaj postów użytkownika: mendoza1973Dodaj mendoza1973 do Listy kontaktów
jacekZZZZZZ jacekZZZZZZ jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 08-05-2015

Yerba mate Wrocław Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Eko Dzioopla
Niedawno otwarty sklepik ze zdrowa żywnością i yerba mate.
Na przeciwko Hotelu Plaza na ul. Łokietka. Rejon artystycznego nadodrza.

http://ekodzioopla.pl/3-yerba-mate
08-05-2015 16:00 jacekZZZZZZ jest offlineWyślij email do: jacekZZZZZZSzukaj postów użytkownika: jacekZZZZZZDodaj jacekZZZZZZ do Listy kontaktów
jacekZZZZZZ jacekZZZZZZ jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 08-05-2015

Eko Dzioopla
Niedawno otwarty sklepik ze zdrowa żywnością i yerba mate.
Na przeciwko Hotelu Plaza na ul. Łokietka. Rejon artystycznego nadodrza.

ekodzioopla.pl
08-05-2015 16:03 jacekZZZZZZ jest offlineWyślij email do: jacekZZZZZZSzukaj postów użytkownika: jacekZZZZZZDodaj jacekZZZZZZ do Listy kontaktów
Shishka79
Newbie

Data Rejestracji: 15-07-2011

Arkady Wrocławskie Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapraszamy do Arkad Wrocławskich - stoisko przy sklepie RTV Euro AGD - w ofercie Yerba Mate, matera, bombille oraz akcesoria.
Dla użytkowników forum 10% rabatu do odwołania.
Masz pytanie? Zadzwoń - 788-901-387

Pozdrawiamy
Zespół Shishka79
24-05-2015 20:57 Shishka79 jest offlineWyślij email do: Shishka79Szukaj postów użytkownika: Shishka79Dodaj Shishka79 do Listy kontaktów
Bialko Bialko jest mężczyzną
Newbie

/images/avatars/avatar-33.jpg

Data Rejestracji: 14-07-2007

Aktualizacja:

Sklep Yerbomania.pl został przeniesiony na ul. Kurkową 37 (okolice ul. Pomorskiej i ul. Dubois). Dodatkowo godziny otwarcia są zmienione na 10:00 - 18:00 (pon-pt). Lokal jest większy co pozwoli na poszerzenie asortymentu Smile

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez Bialko: 24-07-2016 13:32.

28-06-2016 15:09 Bialko jest offlineWyślij email do: BialkoSzukaj postów użytkownika: BialkoDodaj Bialko do Listy kontaktów
kinga16
Newbie

Data Rejestracji: 31-10-2016

Też zamawiam z yerbamate.pl i jestem bardzo zadowolony.
08-11-2016 11:13 kinga16 jest offlineWyślij email do: kinga16Strona domowa kinga16Szukaj postów użytkownika: kinga16Dodaj kinga16 do Listy kontaktów
Marecki_90 Marecki_90 jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 30-11-2016

Ja jak jestem we Wrocku (a zdarza mi się to często), to zazwyczaj zaopatruje się w yerbomania.pl. Duży wybór, zawsze doradzą - Polecam
01-12-2016 00:11 Marecki_90 jest offlineWyślij email do: Marecki_90Strona domowa Marecki_90Szukaj postów użytkownika: Marecki_90Dodaj Marecki_90 do Listy kontaktówDodaj Marecki_90 do twojej listy kontaktowej
JayW
Newbie

Data Rejestracji: 11-03-2017

W jakich godzinach otwarty jest ten sklep w Hali Targowej?
11-03-2017 19:03 JayW jest offlineWyślij email do: JayWStrona domowa JayWSzukaj postów użytkownika: JayWDodaj JayW do Listy kontaktów
abe192
Newbie

Data Rejestracji: 06-07-2017

ktoś korzystał ze sklepu w arkadach? jak wrażenia?
06-07-2017 09:29 abe192 jest offlineWyślij email do: abe192Szukaj postów użytkownika: abe192Dodaj abe192 do Listy kontaktów
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 6 7 [8] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Wrocław

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: