Yerba Mate Forum » Offtopic » Bezsenność » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Bezsenność
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
foldare
niezarejestrowany
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Miałem ten sam problem i zdecydowanie polecam zrezygnować z "promieniujących" monitorów, a zamiast tego poczytać w łóżku, przy przygaszonym świetle książkę lub gazetę. Serio, daje to nieporównywalnie lepszy efekt i dużo łatwiej zasnąć. Grunt to sobie przygotować otoczenie, klimat i nie spinać się, a sen przyjdzie.
20-02-2017 00:16
MaćQ MaćQ jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-27298.jpg

Data Rejestracji: 04-01-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prawda to. Jestem właśnie po 3 godzinach snu, wczoraj od 8 do 22 strzeliłem sobie z dziewuchą maraton filmowy, efekt był taki, że po położeniu się do łóżka o godzinie 22 sen pojawił się w okolicach 2:30. godz. 5 z hakiem pobudka :/ Moja poprzednia robota (praca zmianowa) rozwaliła mi organizm i od tamtego czasu wystarczy byle pierdoła, żebym zaliczył bezsenną noc.
20-02-2017 07:01 MaćQ jest offlineWyślij email do: MaćQSzukaj postów użytkownika: MaćQDodaj MaćQ do Listy kontaktów
Pantarma
Newbie

/images/avatars/avatar-24868.gif

Data Rejestracji: 16-02-2017

Też się zgadzam - nawet wydaje mi się, że coraz więcej osób ma rozwalony rytm dnia i snu właśnie przez telefony i komputery. I później zawsze wielki problem, żeby rano wstać, bo się usnęło o 2-3 w nocy...
22-02-2017 10:22 Pantarma jest offlineWyślij email do: PantarmaSzukaj postów użytkownika: PantarmaDodaj Pantarma do Listy kontaktów
snsvssss
Newbie

Data Rejestracji: 11-03-2017

cytat:
Pantarma napisał(a)
Też się zgadzam - nawet wydaje mi się, że coraz więcej osób ma rozwalony rytm dnia i snu właśnie przez telefony i komputery. I później zawsze wielki problem, żeby rano wstać, bo się usnęło o 2-3 w nocy...

zgadzams ie...tylko telefony i telefony
11-03-2017 11:24 snsvssss jest offlineWyślij email do: snsvssssSzukaj postów użytkownika: snsvssssDodaj snsvssss do Listy kontaktów
marta10
Newbie

Data Rejestracji: 19-04-2017

RE: Bezsenność Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie przespij jednej nocy to zasniesz automatycznie- i kup tabletki ziolowe deprim je sie po 2 sztuki sa w kazdej aptece

19-04-2017 10:03 marta10 jest offlineWyślij email do: marta10Szukaj postów użytkownika: marta10Dodaj marta10 do Listy kontaktów
hype31
Newbie

Data Rejestracji: 16-05-2017

Dobre sa te tabletki mi tez pomagaja.
16-05-2017 11:50 hype31 jest offlineWyślij email do: hype31Szukaj postów użytkownika: hype31Dodaj hype31 do Listy kontaktów
renata66 renata66 jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 14-06-2017

RE: Bezsenność Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kup sobie tabletki ziolowe i po klopocie . Szczególnie jak jedziesz gdzieś na wakacje. Ja byłem żywiec nocleg i muszę przyznać że bez tabletek nasennych bym tam nie przeżył .

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez renata66: 03-07-2017 11:02.

14-06-2017 10:01 renata66 jest offlineWyślij email do: renata66Szukaj postów użytkownika: renata66Dodaj renata66 do Listy kontaktów
Wujasek
Newbie

Data Rejestracji: 06-08-2017

tabletki nasenne są dobre do samolotu jak ktoś nie koniecznie dobrze znosi loty ;p

06-08-2017 18:39 Wujasek jest offlineWyślij email do: WujasekSzukaj postów użytkownika: WujasekDodaj Wujasek do Listy kontaktów
para2fonia para2fonia jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 12-05-2017

Spróbuj wrócić do tabletek ziołowych, ale one zaczynają działać dopiero po kilku tygodniach od rozpoczęcia zażywania, więc cierpliwości trochę trzeba mieć na początku.
06-08-2017 22:26 para2fonia jest offlineWyślij email do: para2foniaSzukaj postów użytkownika: para2foniaDodaj para2fonia do Listy kontaktów
winkoR
Newbie

Data Rejestracji: 22-08-2017

dlatego najlepiej przed snem poczytac ksiazke i wypic jakies ziola nasenne, albo po prostu popracować trochę, zająć się czymś jak sprzątanie mieszkania bo praca jak zawsze wpływa najlepiej na nas i potem po prostu pada się z sił do snu.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez winkoR: 23-08-2017 11:54.

22-08-2017 09:59 winkoR jest offlineWyślij email do: winkoRSzukaj postów użytkownika: winkoRDodaj winkoR do Listy kontaktów
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Offtopic » Bezsenność

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: