Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Zawartość kofeiny w gatunkach Yerba Mate » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Zawartość kofeiny w gatunkach Yerba Mate
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
akmere akmere is a male
Newbie

Registration Date: 24-05-2017

Zawartość kofeiny w gatunkach Yerba Mate Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Kofeina na 100g:
Pajarito 790mg
Amanda Limon 740mg
Colon 760mg
La Potente 1290mg
La Meyor 740mg

To były wartości z opakowań, a tutaj znalazłem zestawienie kolesia na zagranicznym forum z kofeiną na 50g Yerby

Szukałem jak mogłem. Musiałem wpisać po hiszpańsku, żeby coś wyszło. Na opakowaniu kupionym w Polsce polska wlepa z informacjami zasłaniała informacje oryginalne, w polskiej nie było nic o kofeinie i wielu innych rzeczach, dla mnie to nieporozumienie, daję foto.

Jeżeli ktoś znajdzie info o innych gatunkach to fajnie, żeby wpisał, będzie można uporządkować informacje.
23-08-2017 21:38 akmere is offlineSend an Email to akmereSearch for Posts by akmereAdd akmere to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
23-08-2017 21:39
Patykk
Newbie

Registration Date: 05-09-2017

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

dzięki za to info.
05-09-2017 08:25 Patykk is offlineSend an Email to PatykkHomepage of PatykkSearch for Posts by PatykkAdd Patykk to your Buddy List
Allbertt Allbertt is a male
Newbie

Registration Date: 05-09-2017

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

przyda się ta ściągawka.
05-09-2017 12:43 Allbertt is offlineSend an Email to AllberttHomepage of AllberttSearch for Posts by AllberttAdd Allbertt to your Buddy List
akmere akmere is a male
Newbie

Registration Date: 24-05-2017

Thread Starter Thread Started by akmere

Znalazłem tabelkę na eherbata.pl. Przerobiłem ją na bardziej czytelną i będę uzupełniał w przyszłości i za jakiś czas będzie coś fajnego, teraz nie miałem czasu na kompleksowość. Jakby ktoś miał jakieś dane i uwagi to proszę pisać Smile

Wg eherbaty to są składniki na 50g suszu w 500g wody.

edit; już widzę, że są problemy z ilością składników na ilość gram. Na oko wygląda, jakby w Pajarito Elaborada było podane na 100g.

This post has been edited 3 time(s), it was last edited by akmere: 12-09-2017 20:02.

12-09-2017 19:55 akmere is offlineSend an Email to akmereSearch for Posts by akmereAdd akmere to your Buddy List
andrew2111
Newbie

Registration Date: 03-10-2017

Polecam FEDE RICO BIO bardzo dobra i mocna yerba, ogólnie bardzo interesuje mnie temat zwartości kofeiny w yerbie. Może jak ktoś ma dane na temat jakiegoś gatunku co do zawartości kofeiny na opakowaniu to niech pisze przydałoby się rozbudować tą listę.

andrew2111 has attached this image (reduced version):

FEDE-RICO_TABELA.jpg
03-10-2017 18:35 andrew2111 is offlineSend an Email to andrew2111Search for Posts by andrew2111Add andrew2111 to your Buddy List
Kaspi Kaspi is a male
Newbie

Registration Date: 09-10-2017

bardzo przydatna lista
09-10-2017 14:41 Kaspi is offlineSend an Email to KaspiHomepage of KaspiSearch for Posts by KaspiAdd Kaspi to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Zawartość kofeiny w gatunkach Yerba Mate

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: