Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Zioło bez kofeiny na poprawę nastroju? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Zioło bez kofeiny na poprawę nastroju?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
kruliczanka666
Member

Registration Date: 25-03-2017

Zioło bez kofeiny na poprawę nastroju? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Czy zna ktoś jakieś zioło BEZ KOFEINY, które poprawia nastrój, koncentrację? Preferowałbym jakieś zioło pobudzające, jednak z doświadczenia po piciu nalewki z dziurawca wiem, że uspokojenie także może być przyjemne. Zioła takie jak melisa, mięta, werbena i rumianek są za słabe, ana codzień zażywam żeń szeń i ashwagandhę.

Rooibos z niewyjaśnionych przyczyn też na mnienie działa. Nie chcę niczego w tabletkach, preferuję wformie zioła dozaparzania.

edit: czy picie kakao w dużych ilościach osłabi późniejsze działanie yerbamate? Pytam, bo kakao zawiera duże ilości teobrominy, jednej z substancji pobudzających z yerba mate.

This post has been edited 3 time(s), it was last edited by kruliczanka666: 31-08-2017 09:11.

31-08-2017 08:15 kruliczanka666 is offlineSend an Email to kruliczanka666Search for Posts by kruliczanka666Add kruliczanka666 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
31-08-2017 08:16
Kao Kao is a male
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Registration Date: 22-12-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

kakao zawiera też kofeinę. Więc jakaś tolerancja krzyżowa na pewno wystąpi, szczególnie przy dużych dawkach.

click>Charytatywne klikacze<click
31-08-2017 10:24 Kao is offlineSend an Email to KaoSearch for Posts by KaoAdd Kao to your Buddy List
kruliczanka666
Member

Thread Starter Thread Started by kruliczanka666
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

cczyli kakao też odpada, jakieś inne propozycje?
31-08-2017 11:01 kruliczanka666 is offlineSend an Email to kruliczanka666Search for Posts by kruliczanka666Add kruliczanka666 to your Buddy List
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Nie ten dział.

Ginko biloba, zioło Damiana, Moringa,zielony jęczmień
31-08-2017 22:13 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
Mikado
Junior Member

Registration Date: 23-03-2017

RE: Zioło bez kofeiny na poprawę nastroju? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

quote:
Originally posted by kruliczanka666
Zioła takie jak melisa, mięta, werbena i rumianek są za słabe, ana codzień zażywam żeń szeń i ashwagandhę.

Jak za słabe to by musiały być jakieś gotowe mieszanki ziół.
31-08-2017 22:58 Mikado is offlineSend an Email to MikadoSearch for Posts by MikadoAdd Mikado to your Buddy List
kruliczanka666
Member

Rzeczywiście, pomyliłem działy więc proszę admina o przeniesienie tego tematu do odpowiedniego działu.
Zioło Damiana i Moringa wydają się interesujące ale w przyszłym tygodniu wyjeżdżam na wakacje, więc najwcześniej sprawdzę po powrocie. Mimo wszystko dziękuję.
Gingko biloba też biorę codziennie.
Te zioła które wymieniłem wprawdzie były z herbatek ekspresowych, ale miętę pieprzową mam kupioną z worka kilogramowego, więc stwierdzam z całą stanowczością, że jest za słaba. Ogólnie wiele ziół będzie u mnie za słabych, bo jestem przyzwyczajony do poprawy nastroju po Taragui Energia na codzień, ale chcę zrobić przerwę w piciu yerby i dlatego szukam "zamienników" bez kofeiny, żeby nie wywołać tolerancji krzyżowej.

edit: Dostałem Damiana w miejscowym sklepie zielarskim, wypiłem z 2 łyżeczek i w smaku było dosyć mocne, więc nie wsypałem za mało.
NIE DZIAŁA.
Straciłem wiarę w znalezienie czegoś, czego jeszcze nie próbowałem, a działa. Wygląda na to, że wszystkie działające zioła kończą się na żeń szeniu, ashwagandzie i nalewce z dziurawca. Kofeina jest jednak jedynym sposobem na legalne ppobudzenie organizmu (wymienione działające zioła uspokajają), temat do zamknięcia.

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by kruliczanka666: 01-09-2017 10:30.

01-09-2017 07:33 kruliczanka666 is offlineSend an Email to kruliczanka666Search for Posts by kruliczanka666Add kruliczanka666 to your Buddy List
Krysiuu
Newbie

/images/avatars/avatar-28490.jpg

Registration Date: 04-09-2017

dlaczego pobudzenie jest dla ciebie tak ważne?
04-09-2017 09:40 Krysiuu is offlineSend an Email to KrysiuuHomepage of KrysiuuSearch for Posts by KrysiuuAdd Krysiuu to your Buddy List
kruliczanka666
Member

Mam psa rasy chart polski, który wymaga ogromnej ilości ruchu.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by kruliczanka666: 21-02-2018 09:16.

04-09-2017 16:43 kruliczanka666 is offlineSend an Email to kruliczanka666Search for Posts by kruliczanka666Add kruliczanka666 to your Buddy List
Patykk
Newbie

Registration Date: 05-09-2017

to może w tych przerwach wracaj do tradycyjnej kawy na kilka dni.
05-09-2017 08:24 Patykk is offlineSend an Email to PatykkHomepage of PatykkSearch for Posts by PatykkAdd Patykk to your Buddy List
kruliczanka666
Member

Po kawie mam zgagę.

This post has been edited 2 time(s), it was last edited by kruliczanka666: 21-02-2018 09:17.

05-09-2017 17:05 kruliczanka666 is offlineSend an Email to kruliczanka666Search for Posts by kruliczanka666Add kruliczanka666 to your Buddy List
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Żeńszeń?

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by trebor: 05-09-2017 20:27.

05-09-2017 20:26 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
kruliczanka666
Member

Napisałem w pierwszym poście, że codziennie zażywam żeń szeń i ashwagandhę, zwaną też żeń szeniem indyjskim. Obie odmiany żeń szenia na samym początku działały niesamowicie, jednak po jakimś czasie brania organizm się przyzwyczaja i już nie jest tak fajnie... Potrzebuję czegoś, co będę stosował przez tydzień raz na 2-3 miesiące, w trakcie przerwy od yerba mate.
06-09-2017 13:32 kruliczanka666 is offlineSend an Email to kruliczanka666Search for Posts by kruliczanka666Add kruliczanka666 to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Zioło bez kofeiny na poprawę nastroju?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: