Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » pro¶ba o podanie składu CBSe Energia » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
pro¶ba o podanie składu CBSe Energia
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
kruliczanka666
Member

Registration Date: 25-03-2017

pro¶ba o podanie składu CBSe Energia Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Kiedy¶ próbowałem CBSe Energia i strasznie mi smakowała. Teraz akurat kończy mi się yerba mate i mam ochotę na smak tej CBSe, bo znudziło mi się Taragui Energia. Jednak na allegro Taragui Energia jest dostępna za 12,79 za paczkę 500g, a CBSe Energia nie schodzi poniżej 17 złotych. Proszę kogo¶, kto posiada akurat CBSe Energia do podanie, jakie składniki poza ostrokrzewem paragwajskim zawiera CBSe Energia. Skład procentowy nie jest konieczny, bo i tak zamierzam metod± prób i błędów stworzyć mieszankę na bazie Taragui Energia, jaka mi będzie smakować.

edit: bardzo też lubię smak i działanie zielonej herbaty. Kto¶ próbował mieszać yerba mate z zielon± herbat±? Proporcje?

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by kruliczanka666: 24-08-2017 08:51.

24-08-2017 08:44 kruliczanka666 is offlineSend an Email to kruliczanka666Search for Posts by kruliczanka666Add kruliczanka666 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dzi¶ s± w promocji:
24-08-2017 08:44
Kao Kao is a male
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Registration Date: 22-12-2014
Sk±d: Sherba Fort

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

"mięta polej, cedron (werbena), naturalny ekstrakt z guarany."

click>Charytatywne klikacze<click
24-08-2017 10:34 Kao is offlineSend an Email to KaoSearch for Posts by KaoAdd Kao to your Buddy List
kruliczanka666
Member

Thread Starter Thread Started by kruliczanka666
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Dziękuję.
24-08-2017 18:14 kruliczanka666 is offlineSend an Email to kruliczanka666Search for Posts by kruliczanka666Add kruliczanka666 to your Buddy List
Patykk
Newbie

Registration Date: 05-09-2017

quote:
kruliczanka666 napisał(a)
Dziękuję.

robiła¶ testy ł±czenia zielonej herbaty z yerb±?
05-09-2017 08:25 Patykk is offlineSend an Email to PatykkHomepage of PatykkSearch for Posts by PatykkAdd Patykk to your Buddy List
kruliczanka666
Member

Thread Starter Thread Started by kruliczanka666

nie próbowałam

This post has been edited 3 time(s), it was last edited by kruliczanka666: 24-11-2017 08:41.

06-09-2017 13:36 kruliczanka666 is offlineSend an Email to kruliczanka666Search for Posts by kruliczanka666Add kruliczanka666 to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » pro¶ba o podanie składu CBSe Energia

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: