Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Początki z yerbą w zwykłym kubku » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Początki z yerbą w zwykłym kubku
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
cristian9
Newbie

Data Rejestracji: 13-08-2017

Początki z yerbą w zwykłym kubku Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć,
chcę zacząć przygodę z yerbą i w tym celu zrobiłem mały research "co i jak", niemniej jednak jest tak dużo tych informacji, że chciałbym sprecyzować pewne kwestie.

Przeczytałem, że nie ma przeszkód, abym na początek spróbował z yerbą w zwykłym kubku. Planuję od razu na początek kupić mocne Pajarito Elaborada (ja naprawdę potrzebuję czegoś mocnego, bo nie potrafię egzystować przez cały dzień w pracy - energii nabieram dopiero... od 18:00).

Zacznę w kubku, ale bombilla to już chyba obowiązek, prawda? Skoro tak, to na początek chciałbym wersję ekonomiczną i tutaj znalazłem 2 opcje do wybory. Która będzie lepsza?

Opcja 1

Opcja 2
13-08-2017 15:42 cristian9 jest offlineWyślij email do: cristian9Szukaj postów użytkownika: cristian9Dodaj cristian9 do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
13-08-2017 15:42
Mikado
Junior Member

Data Rejestracji: 23-03-2017

RE: Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zamiast zwykłego kubla polecam Ci mój patent, czyli słoik po kawie rozpuszczalnej
takiej z wciskanym wieczkiem. ma idealne brzegi do bombilli dla niedzielnego amatora yerby jak znalazł
sam tak robię.
13-08-2017 23:49 Mikado jest offlineWyślij email do: MikadoSzukaj postów użytkownika: MikadoDodaj Mikado do Listy kontaktów
Tomek1972 Tomek1972 jest mężczyzną
Double Ace

Data Rejestracji: 21-03-2016

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kup sobie zwykłą łyżeczkową, czyli opcja numer dwa. Możesz pić i w kubku. Jak Ci podejdzie, to wtedy pomyślisz o matero Smile Ciekawych doznań życzę.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Tomek1972: 14-08-2017 12:24.

14-08-2017 12:24 Tomek1972 jest offlineWyślij email do: Tomek1972Szukaj postów użytkownika: Tomek1972Dodaj Tomek1972 do Listy kontaktów
para2fonia para2fonia jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 12-05-2017

RE: Początki z yerbą w zwykłym kubku Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym wziął zwykłą łyżeczkową (opcja 2). Z kubka sam piję nie raz, jak jestem u klientów (bombę zabrać nie problem, matero już nie będę ciągnął ze sobą...).
22-08-2017 21:04 para2fonia jest offlineWyślij email do: para2foniaSzukaj postów użytkownika: para2foniaDodaj para2fonia do Listy kontaktów
Alleksander Alleksander jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 06-09-2017

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podsuneliście mi tutaj fajne patenty.
06-09-2017 13:44 Alleksander jest offlineWyślij email do: AlleksanderStrona domowa AlleksanderSzukaj postów użytkownika: AlleksanderDodaj Alleksander do Listy kontaktów
Allan Allan jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 06-09-2017

super pomysły macie!
06-09-2017 14:32 Allan jest offlineWyślij email do: AllanStrona domowa AllanSzukaj postów użytkownika: AllanDodaj Allan do Listy kontaktów
Amadeoo
Newbie

Data Rejestracji: 11-09-2017

nie pomyślałem o tym Big Grin
11-09-2017 10:11 Amadeoo jest offlineWyślij email do: AmadeooStrona domowa AmadeooSzukaj postów użytkownika: AmadeooDodaj Amadeoo do Listy kontaktów
Artuut
Newbie

Data Rejestracji: 12-09-2017

jestem ciekaw jak przygoda autora się potoczyła.
12-09-2017 13:26 Artuut jest offlineWyślij email do: ArtuutStrona domowa ArtuutSzukaj postów użytkownika: ArtuutDodaj Artuut do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Początki z yerbą w zwykłym kubku

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: