Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Tarnów » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Tarnów
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Zv. Zv. jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 08-01-2009

Tarnów Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla wszystkich mateistów z Tarnowa i okolic którzy szukają Yerby - z jakim skutkiem idą poszukiwania i może jak będziemy nachodzili Tarnowskie Herbaciarnie to będzie ta sama sytuacja co w Gliwicach. Miłe Panie stwierdzą że warto... coś takiego posiadać w swoich spichlerzach.

Mam cichą nadzieję, że w nowych Galeriach na Jasnej i na Krakowskiej, które w tym roku stają na nogi coś powstanie powiedzmy "na poziomie" - jednak Gliwicach, w których większość roku mieszkam okazało się ze można po popyt nakręca machinę a tym większy popyt tym niższe cenny. Szkoda tylko, że Polacy to naród słodkolubny.

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez Zv.: 13-01-2009 23:07.

13-01-2009 23:04 Zv. jest offlineWyślij email do: Zv.Szukaj postów użytkownika: Zv.Dodaj Zv. do Listy kontaktów
supleMarket
Newbie

Data Rejestracji: 04-10-2009

Cool Tarnów Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapraszamy do naszego sklepu w Centrum Handlowym MAX na ul. Szkotnik 1A, mamy zawsze duży zapas Yerby w różnych gatunkach oraz duży wybór akcesoriów, czynne codziennie, gg 29299, tel. 0146561011

04-10-2009 06:59 supleMarket jest offlineWyślij email do: supleMarketSzukaj postów użytkownika: supleMarketDodaj supleMarket do Listy kontaktów
norbert norbert jest mężczyzną
Viking

/images/avatars/avatar-1013.jpg

Data Rejestracji: 08-02-2008

RE: Tarnów Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to ofertą się nie pochwaliliście: jedna tykwa, jedna bombilla i jedna yerba! A na dodatek drożyzna!

04-10-2009 07:56 norbert jest offlineWyślij email do: norbertSzukaj postów użytkownika: norbertDodaj norbert do Listy kontaktów
supleMarket
Newbie

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uwaga forumowicze, zapewne poprzednia wypowiedz to jakas niemiła konkurencja Roll Eyes , coz bywa
Pragnę zapewnić, że przychodząc do nas nie zawiedziecie sie. Mamy identyczny asortyment jak w yerbamatestore ,duzy wybór bombilli, tykwy w roznych rozmiarach, kubki ceramiczne, matera z sao paolo, guampy, matera z drzewa cytrynowego i wiele innych gadzetow oraz zapas yerby w roznych gatunkach w duzych ilościach. Jesli to nie wypowiedz konkurencji, to byc moze kolega byl w momencie rozkladania towaru albo inwenteryzacji,bo inaczej sobie tego nie wyobrazam.
Jesli chodzi o ceny to na sklepie stacjonarnym mamy faktycznie kilka procent wiecej niz online. Wystarczy jednak przyjsc i powolac sie na ceny z allegro (sprzedajemy yerbe na 3 kontach SS i w 5 sklepach online). Kazdy kto powola się na ceny z allegro, forum badz www otrzymuje ceny identyczne jak w yerbamatestore.
Zapraszamy na zakupy !

24-11-2009 19:39 supleMarket jest offlineWyślij email do: supleMarketSzukaj postów użytkownika: supleMarketDodaj supleMarket do Listy kontaktów
norbert norbert jest mężczyzną
Viking

/images/avatars/avatar-1013.jpg

Data Rejestracji: 08-02-2008

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
supleMarket napisał(a)
uwaga forumowicze, zapewne poprzednia wypowiedz to jakas niemiła konkurencja Roll Eyes , coz bywa
Pragnę zapewnić, że przychodząc do nas nie zawiedziecie sie. Mamy identyczny asortyment jak w yerbamatestore ,duzy wybór bombilli, tykwy w roznych rozmiarach, kubki ceramiczne, matera z sao paolo, guampy, matera z drzewa cytrynowego i wiele innych gadzetow oraz zapas yerby w roznych gatunkach w duzych ilościach. Jesli to nie wypowiedz konkurencji, to byc moze kolega byl w momencie rozkladania towaru albo inwenteryzacji,bo inaczej sobie tego nie wyobrazam.
Jesli chodzi o ceny to na sklepie stacjonarnym mamy faktycznie kilka procent wiecej niz online. Wystarczy jednak przyjsc i powolac sie na ceny z allegro (sprzedajemy yerbe na 3 kontach SS i w 5 sklepach online). Kazdy kto powola się na ceny z allegro, forum badz www otrzymuje ceny identyczne jak w yerbamatestore.
Zapraszamy na zakupy !

Ale i tak drogo... a moją poprzednią opinię dalej utrzymuję w mocy...
a wizytę zrobiłem na Waszej stronie, osobiście się nie stawiłem.

PS. teraz są dwie tykwy i dwie bombille (tych z bambysa nie liczę).... muszę przyznać, że i PS i ceramika się pojawiły... wybór oszałamiający Smile

PS2. przyjmijcie moje uwagi konstruktywnie, nie jestem niczyją konkurencją... a wszystko ku pożytkowi mateistów...

24-11-2009 19:49 norbert jest offlineWyślij email do: norbertSzukaj postów użytkownika: norbertDodaj norbert do Listy kontaktów
supleMarket
Newbie

RE: Tarnów Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
norbert napisał(a)
No to ofertą się nie pochwaliliście: jedna tykwa, jedna bombilla i jedna yerba! A na dodatek drożyzna!

na nastepny raz jak bedziesz u nas to spytaj na których półkach mamy asortyment mate lub weź poprostu okulary albo pij wiecej mate to może ci wzrok rozjaśni. NIGDY NIE BYŁO U NAS SYTUACJI zeby była 1 yerba.

Jedyna rzecz cię usprawiedliwia - trafiles do sklepu z herbatami na parterze przy drzwiach - w ktorym faktycznie byla jedna bombilla jedna tykwa i jedna yerba 0,5kg za 55 zl.

Wiec powtorze - nasz sklep znajduje sie na I pietrze CH MAX, pytać o sklep z odżywkami - koło HOUSE. Handlujemy głownie odzywkami, ale mamy rowniez pełną ofertę YerbaMate

Zapraszamy

cytat:
a wizytę zrobiłem na Waszej stronie, osobiście się nie stawiłem.

to trzeba bylo napisac ze na stronie macie slaby asortyment. .
I jeszczena ktorą stronę trafiłeś zależy. Mamy kilkanascie serwisów www nie jestesmy w stanie wszedzie wystawic pelnego asortymentu.

Zapraszamy do MAXA - tu mamy zawsze wszystko

polecam na rozjasnienie - cruz de malta despalada - wymiatttta - mamy teraz w promocji - zostalo jeszcze jakies 50 sztuk 0,5 kg w cenie 13,50 - do nabycia tylko u nas !

24-11-2009 19:52 supleMarket jest offlineWyślij email do: supleMarketSzukaj postów użytkownika: supleMarketDodaj supleMarket do Listy kontaktów
Thrawn Thrawn jest mężczyzną
Triple Ace

Data Rejestracji: 28-03-2010

Witam
Dzisiaj odwiedziłem sklep "supleMarket" mimo, że jestem początkującym mateistą wybór YM zrobił na mnie wrażenie. Z 50kg YM minimum na półkach stało (jak nie więcej) Sporo bombilli (od niklowanych, przez stalowe po te z alpaki) i matero ( ceramiczne, tykwy, Paolo Santo) i kilka "zestawów startowych", stevia. Do tego miła i fachowa obsługa i doradztwo.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Thrawn: 29-03-2010 17:31.

29-03-2010 17:14 Thrawn jest offlineWyślij email do: ThrawnSzukaj postów użytkownika: ThrawnDodaj Thrawn do Listy kontaktów
Master_11 Master_11 jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 22-05-2012

Big Grin Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potwierdzam wypowiedź poprzednika. Sklep świetnie zaopatrzony świetna obsługa. Trafić nie jest trudno, ale swojądrogą to taki drogowskaz by się przydał na parerze.
Pozdrawiam załogę sklepu (może jakaś promocja dla mnie SIC ! )
09-07-2012 20:48 Master_11 jest offlineWyślij email do: Master_11Szukaj postów użytkownika: Master_11Dodaj Master_11 do Listy kontaktów
yerbahouse
Newbie

Data Rejestracji: 16-09-2013

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego sklepu "Yerba House" przy ulicy Krakowskiej 40 (obok "Frassesa"). W asortymencie kilkadziesiąt rodzajów Yerba Mate, m.in CBSe, Pajarito, Rosamonte i innych producentów. Ponadto posiadamy kilkadziesiąt rodzajów matero oraz bombill. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-18 oraz w sobotę od 9-14. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony na Facebooku - https://www.facebook.com/pages/Yerba-House/164285037101999

Ten post był edytowany3 raz(y), ostatnio edytowany przez yerbahouse: 16-09-2013 16:47.

16-09-2013 16:45 yerbahouse jest offlineWyślij email do: yerbahouseSzukaj postów użytkownika: yerbahouseDodaj yerbahouse do Listy kontaktów
Kryh99 Kryh99 jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-2934.png

Data Rejestracji: 20-11-2013

Yerba House:
+Duży wybór Yerby
+Dużo akcesoriów
+Duży wybór kaw i herbat

-Yerba mogłaby być ciut tańsza

20-11-2013 20:45 Kryh99 jest offlineWyślij email do: Kryh99Szukaj postów użytkownika: Kryh99Dodaj Kryh99 do Listy kontaktów
Member

Tarnów
Galeria Krakowska
Sklep "Czas na herbatę":
Troche drogo.Nie wiadomo co się kupuje,yerba ładowana z dużej puszki.Osobiście przypadła mi do gustu mieszanka Mate-Chai.Poza tym Yerba Cejrowskiego
Gemini Park Tarnów:
Herbaciarnia przy TESCO:
Amanda,Pajaja,Rosamonte,CBSe
CBSe Silueta 20 zł
Źle nie jest.

28-01-2014 20:05 Kryh99 jest offlineWyślij email do: Kryh99Szukaj postów użytkownika: Kryh99Dodaj Kryh99 do Listy kontaktów
Padga Padga jest kobietą
Newbie

Data Rejestracji: 08-02-2015

Hej, czy teraz w Tarnowie można gdzieś kupić mate, poza tym sklepikiem-apteką-bógwieczym przy burku?
08-02-2015 15:39 Padga jest offlineWyślij email do: PadgaSzukaj postów użytkownika: PadgaDodaj Padga do Listy kontaktów
Member

Galeria Gemini, stoisko z herbatami przy TESCO. Widziałem tam CBS'y i Pajarito Smile

18-06-2015 23:31 Kryh99 jest offlineWyślij email do: Kryh99Szukaj postów użytkownika: Kryh99Dodaj Kryh99 do Listy kontaktów
Kao Kao jest mężczyzną
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Data Rejestracji: 22-12-2014

Yerba Cejrowskiego? W skladzie jest pipore, a Wojtkowa mate jest prawie 2 razy drozsza od pipore

click>Charytatywne klikacze<click
19-06-2015 08:04 Kao jest offlineWyślij email do: KaoSzukaj postów użytkownika: KaoDodaj Kao do Listy kontaktów
Thrael Thrael jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Data Rejestracji: 10-09-2014

Kao, yerba od Cejrowskiego kosztuje praktycznie tyle samo, co w innych sklepach, to za to "piekne" opakowanie trzeba placic drugie tyle Big Grin

19-06-2015 11:08 Thrael jest offlineWyślij email do: ThraelSzukaj postów użytkownika: ThraelDodaj Thrael do Listy kontaktów
Kao Kao jest mężczyzną
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Data Rejestracji: 22-12-2014

Tak, cena tej yerby to 50% wizerunek Cejro

click>Charytatywne klikacze<click
19-06-2015 13:57 Kao jest offlineWyślij email do: KaoSzukaj postów użytkownika: KaoDodaj Kao do Listy kontaktów
insoman insoman jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 26-04-2017

Yerba mate w Tarnowie Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy temat jest dalej aktualny, ale może komuś poszukującemu Yerby w Tarnowie może się w przyszłości przydać.
Otóż zawsze w zasadzie kupowałem Yerbe w Krakowie, przy okazji wizyty, w Tarnowie była drogawa. Ale oto znalazłem, gdzie w Tarnowie, w miarę normalnej cenie można kupić Yerbe.
Na ul. hodowlanej, w Bazarze (TSS Społem Tarnów). W dziale ze zdrową żywnością znalazłem takie marki jak CBSe, Amanda, Rosamonte, Pajarito i parę innych - wiadomo, że to nie sklep z pełnym asortymentem yerby. Ale dla zwykłego smakosza yerby wystarczy.

26-04-2017 10:52 insoman jest offlineWyślij email do: insomanStrona domowa insomanSzukaj postów użytkownika: insomanDodaj insoman do Listy kontaktów
Darth Vader
Newbie

/images/avatars/avatar-28688.jpg

Data Rejestracji: 13-09-2017

Jak dla mnie najlepszą Yerbę w Tarnowie kupić można w Szlachetnym Smaku. W sumie to mają tam ogromny wybór różnych herbat. Na pewno kojarzycie ten sklep. Można też przez neta coś zamówić http://szlachetnysmak.pl/ Wink
13-09-2017 13:36 Darth Vader jest offlineWyślij email do: Darth VaderSzukaj postów użytkownika: Darth VaderDodaj Darth Vader do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gdzie kupić Yerba Mate? » Tarnów

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: