Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Jedna nerka i Yerba » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Jedna nerka i Yerba
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
TommyBoy TommyBoy jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 26-08-2017

Jedna nerka i Yerba Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cóż... z powodów zdrowotnych (rak) utraciłem jedną z nerek we wrześniu Frown druga działa, chociaż ma lekką niewydolność.

Czy picie Yerby nie zaszkodzi mi (tej jedynej nerce) ?

Pytam poważnie.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez TommyBoy: 09-10-2017 22:36.

09-10-2017 22:31 TommyBoy jest offlineWyślij email do: TommyBoySzukaj postów użytkownika: TommyBoyDodaj TommyBoy do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
09-10-2017 22:32
Kao Kao jest mężczyzną
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Data Rejestracji: 22-12-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie jest to forum medyczne, więc nie możemy ci udzielić na to pytanie odpowiedzi. Prawdopodobnie rozsądne ilości yerby nie powinny zaszkodzić; jeśli lekarz pozwolił ci pić kawę/herbatę to myślę, że yerbe też możesz, ale i tak powinieneś go o to spytać.

click>Charytatywne klikacze<click
10-10-2017 12:05 Kao jest offlineWyślij email do: KaoSzukaj postów użytkownika: KaoDodaj Kao do Listy kontaktów
RaR RaR jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Data Rejestracji: 28-08-2016

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wierzę że ktoś poważnie pyta o takie sprawy na tego typu forum. Mad

10-10-2017 19:51 RaR jest offlineWyślij email do: RaRSzukaj postów użytkownika: RaRDodaj RaR do Listy kontaktów
Nooree Nooree jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 11-10-2017

nie ryzykuj ... bo to twoja ostatnia szansa.
11-10-2017 13:42 Nooree jest offlineWyślij email do: NooreeStrona domowa NooreeSzukaj postów użytkownika: NooreeDodaj Nooree do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Jedna nerka i Yerba

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: