Yerba Mate Forum » Offtopic » Dzień kobiet » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Dzień kobiet
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Sott23 Sott23 is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Registration Date: 28-03-2008

Attention Dzień kobiet Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Z okazji Dnia Kobiet, mniejszej części naszego grona nie pozostaje życzyć nic innego jak bukietu tulipanów i dobrych rajstop... A tam rajstopy i tulipany!
Bukietów z yerbo liści, wody nie przegotowanej, yerby od groma i żebyście nie musiały pić tego same <3

https://www.youtube.com/watch?v=wzhKV2eHJJg
08-03-2015 13:30 Sott23 is offlineSend an Email to Sott23Homepage of Sott23Search for Posts by Sott23Add Sott23 to your Buddy List
Michal
unregistered
Attention Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
08-03-2015 13:30
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

łapiesz plusy ;) Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

uuu znalazł się jeden prawdziwy mężczyzna na forum Wink

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
08-03-2015 14:15 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
Thrael Thrael is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Registration Date: 10-09-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

A tam jeden. Godzina jeszcze wczesna.

Ja także życzę wszystkiego najlepszego naszym forumowym kobietom. Spełnienia marzeń i zawsze smacznej yerby!

08-03-2015 16:25 Thrael is offlineSend an Email to ThraelSearch for Posts by ThraelAdd Thrael to your Buddy List
kizia
Triple Ace

/images/avatars/avatar-3822.jpg

Registration Date: 20-10-2013

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Och, jakie to miłe Smile dzięki! Smile
08-03-2015 17:32 kizia is offlineSend an Email to kiziaSearch for Posts by kiziaAdd kizia to your Buddy List
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Ok. Thrael, też zasłużł na plusa Wink

Dla mnie Dzień Mężczyzny jest cały rok ...dlatego drodzy Panowie również WSZYSTKIEGO DOBREGO, życia yerbą płynącego Wink

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
09-03-2015 11:32 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
wypass wypass is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Registration Date: 18-03-2010

Dobrze, że chociaż jeden się znalazł Pleased
Buziaki Big Grin

09-03-2015 14:39 wypass is offlineSend an Email to wypassHomepage of wypassSearch for Posts by wypassAdd wypass to your Buddy ListAdd wypass to your Contact List
wezyk1616
unregistered

Kurczę, spóźniłem się ;p
17-03-2015 21:16
IzaNiecka
Newbie

Registration Date: 02-10-2016

Niestety, ale faceci coraz częściej zapominają o dniu kobiet. A przecież taka pamięć liczy się najbardziej. Tak to już jest, że na początku związku są czułe słówka, flirt i zainteresowanie partnerem. A później już nawet dzień kobiet potrafi być zapomniany.
Tak dla wszystkich facetów: Kobiecie nie wystarczy raz powiedzieć "kocham Cię" i nie wystarczy na początku związku ją uwodzić i kokietować. To ma trwać ciągle, aby nie wkradła się rutyna. Wielu jednak zdaje się o tym nie pamiętać...
02-10-2016 12:15 IzaNiecka is offlineSend an Email to IzaNieckaHomepage of IzaNieckaSearch for Posts by IzaNieckaAdd IzaNiecka to your Buddy List
Pantarma
Newbie

/images/avatars/avatar-24868.gif

Registration Date: 16-02-2017

Dla mnie to nie jest jakiś straszny problem żeby kupić partnerowi miły drobiazg i bez okazji i na Dzień Mężczyzny, więc naprawdę bym wyśmiała faceta, który robi ze Dnia Kobiet niewiadomo jaki problem... Większość kobiet lubi kwiaty, więc będą zachwycone choćby różą. Naprawdę to żadna filozofia, lecz miły gest.
22-02-2017 10:16 Pantarma is offlineSend an Email to PantarmaSearch for Posts by PantarmaAdd Pantarma to your Buddy List
Thrael Thrael is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Registration Date: 10-09-2014

Miłe Panie! Wszystkiego dobrego, zdrówka i zadowolenia z życia. Żebyście więcej się udzielały i posty pisały. No i oczywiście pysznej yerbki i ładnych kwiatków nie tylko dziś! : )

08-03-2017 07:17 Thrael is offlineSend an Email to ThraelSearch for Posts by ThraelAdd Thrael to your Buddy List
RaR RaR is a male
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Registration Date: 28-08-2016

quote:
Thrael napisał(a)
Miłe Panie! Wszystkiego dobrego, zdrówka i zadowolenia z życia. Żebyście więcej się udzielały i posty pisały. No i oczywiście pysznej yerbki i ładnych kwiatków nie tylko dziś! : )

RÓWNIEŻ Pleased

08-03-2017 10:27 RaR is offlineSend an Email to RaRSearch for Posts by RaRAdd RaR to your Buddy List
maga1327113 maga1327113 is a female
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Registration Date: 29-03-2012

Mili Panowie
Dziekuje w imieniu wlasnym za zyczenia. Jest nas (kobiet) na tym forum tylko kilka (ja sie doliczylam 3 razem ze mna).
Kiedys dostawalysmy rajstopy i kwiaty (co starsi Panowie jeszcze pamietaja). Moze nie tak ekskluzywne jak te na zdjeciu bo to nowa marka, ale zawsze.
To tylko taka dygresja Tongue

Jakby byla lepsza pogoda, to mozna by bylo wyjsc w plener i urzadzic 'mateando ' . Pogoda nam dzisiaj nie sprzyja: tylko +2° i cos w rodzaju deszczu ze sniegiem lub marznacego deszczu, czy cos w ten desen. Musimy poczekac na lepsza aure.
W oczekiwaniu wspomnienia z zeszlego roku.

maga1327113 has attached these images (downsized versions):

rajstopy.jpg 2016gggg - Kopie.jpg

08-03-2017 14:37 maga1327113 is offlineSend an Email to maga1327113Homepage of maga1327113Search for Posts by maga1327113Add maga1327113 to your Buddy List
kizia
Triple Ace

/images/avatars/avatar-3822.jpg

Registration Date: 20-10-2013

Dzięki!
U mnie świeci słonko i popijam Pipore, to dobry dzień Big Grin
08-03-2017 15:48 kizia is offlineSend an Email to kiziaSearch for Posts by kiziaAdd kizia to your Buddy List
Sott23 Sott23 is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Registration Date: 28-03-2008

Thread Starter Thread Started by Sott23

@-->--

Big Grin
08-03-2017 23:18 Sott23 is offlineSend an Email to Sott23Homepage of Sott23Search for Posts by Sott23Add Sott23 to your Buddy List
telma22
Newbie

Registration Date: 14-10-2017

Wprawdzie za oknem jesień na dobre u mnie rozgoszczona, ale o dniu kobiet mogę coś napisać. A dlaczego? Bo mój mąż postarał się o niezwykły prezent dla mnie z okazji tego święta. Dostałam przepiękne kolczyki https://gemlord.pl/pl/p/Zlociste-perly-Akoya-7-mm/151 Wręczając powiedział, że jego marzeniem było podarować mi coś najpiękniejszego i najczystszego. I spełnił to marzenie, bo te złociste perły są rzeczywiście prześliczne. Czyż nie mam racji?
14-10-2017 11:20 telma22 is offlineSend an Email to telma22Search for Posts by telma22Add telma22 to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Offtopic » Dzień kobiet

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: