Yerba Mate Forum » Offtopic » Dzień kobiet » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Dzień kobiet
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sott23 Sott23 jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Data Rejestracji: 28-03-2008

Attention Dzień kobiet Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z okazji Dnia Kobiet, mniejszej części naszego grona nie pozostaje życzyć nic innego jak bukietu tulipanów i dobrych rajstop... A tam rajstopy i tulipany!
Bukietów z yerbo liści, wody nie przegotowanej, yerby od groma i żebyście nie musiały pić tego same <3

https://www.youtube.com/watch?v=wzhKV2eHJJg
08-03-2015 13:30 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Attention Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
08-03-2015 13:30
INES777 INES777 jest kobietą
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Data Rejestracji: 06-05-2010

łapiesz plusy ;) Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

uuu znalazł się jeden prawdziwy mężczyzna na forum Wink

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
08-03-2015 14:15 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
Thrael Thrael jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Data Rejestracji: 10-09-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A tam jeden. Godzina jeszcze wczesna.

Ja także życzę wszystkiego najlepszego naszym forumowym kobietom. Spełnienia marzeń i zawsze smacznej yerby!

08-03-2015 16:25 Thrael jest offlineWyślij email do: ThraelSzukaj postów użytkownika: ThraelDodaj Thrael do Listy kontaktów
kizia
Triple Ace

/images/avatars/avatar-3822.jpg

Data Rejestracji: 20-10-2013

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Och, jakie to miłe Smile dzięki! Smile
08-03-2015 17:32 kizia jest offlineWyślij email do: kiziaSzukaj postów użytkownika: kiziaDodaj kizia do Listy kontaktów
INES777 INES777 jest kobietą
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Data Rejestracji: 06-05-2010

Ok. Thrael, też zasłużł na plusa Wink

Dla mnie Dzień Mężczyzny jest cały rok ...dlatego drodzy Panowie również WSZYSTKIEGO DOBREGO, życia yerbą płynącego Wink

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
09-03-2015 11:32 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
wypass wypass jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Data Rejestracji: 18-03-2010

Dobrze, że chociaż jeden się znalazł Pleased
Buziaki Big Grin

09-03-2015 14:39 wypass jest offlineWyślij email do: wypassStrona domowa wypassSzukaj postów użytkownika: wypassDodaj wypass do Listy kontaktówDodaj wypass do twojej listy kontaktowej
wezyk1616
niezarejestrowany

Kurczę, spóźniłem się ;p
17-03-2015 21:16
IzaNiecka
Newbie

Data Rejestracji: 02-10-2016

Niestety, ale faceci coraz częściej zapominają o dniu kobiet. A przecież taka pamięć liczy się najbardziej. Tak to już jest, że na początku związku są czułe słówka, flirt i zainteresowanie partnerem. A później już nawet dzień kobiet potrafi być zapomniany.
Tak dla wszystkich facetów: Kobiecie nie wystarczy raz powiedzieć "kocham Cię" i nie wystarczy na początku związku ją uwodzić i kokietować. To ma trwać ciągle, aby nie wkradła się rutyna. Wielu jednak zdaje się o tym nie pamiętać...
02-10-2016 12:15 IzaNiecka jest offlineWyślij email do: IzaNieckaStrona domowa IzaNieckaSzukaj postów użytkownika: IzaNieckaDodaj IzaNiecka do Listy kontaktów
Pantarma
Newbie

/images/avatars/avatar-24868.gif

Data Rejestracji: 16-02-2017

Dla mnie to nie jest jakiś straszny problem żeby kupić partnerowi miły drobiazg i bez okazji i na Dzień Mężczyzny, więc naprawdę bym wyśmiała faceta, który robi ze Dnia Kobiet niewiadomo jaki problem... Większość kobiet lubi kwiaty, więc będą zachwycone choćby różą. Naprawdę to żadna filozofia, lecz miły gest.
22-02-2017 10:16 Pantarma jest offlineWyślij email do: PantarmaSzukaj postów użytkownika: PantarmaDodaj Pantarma do Listy kontaktów
Thrael Thrael jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Data Rejestracji: 10-09-2014

Miłe Panie! Wszystkiego dobrego, zdrówka i zadowolenia z życia. Żebyście więcej się udzielały i posty pisały. No i oczywiście pysznej yerbki i ładnych kwiatków nie tylko dziś! : )

08-03-2017 07:17 Thrael jest offlineWyślij email do: ThraelSzukaj postów użytkownika: ThraelDodaj Thrael do Listy kontaktów
RaR RaR jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Data Rejestracji: 28-08-2016

cytat:
Thrael napisał(a)
Miłe Panie! Wszystkiego dobrego, zdrówka i zadowolenia z życia. Żebyście więcej się udzielały i posty pisały. No i oczywiście pysznej yerbki i ładnych kwiatków nie tylko dziś! : )

RÓWNIEŻ Pleased

08-03-2017 10:27 RaR jest offlineWyślij email do: RaRSzukaj postów użytkownika: RaRDodaj RaR do Listy kontaktów
maga1327113 maga1327113 jest kobietą
Viking

/images/avatars/avatar-23039.jpg

Data Rejestracji: 29-03-2012

Mili Panowie
Dziekuje w imieniu wlasnym za zyczenia. Jest nas (kobiet) na tym forum tylko kilka (ja sie doliczylam 3 razem ze mna).
Kiedys dostawalysmy rajstopy i kwiaty (co starsi Panowie jeszcze pamietaja). Moze nie tak ekskluzywne jak te na zdjeciu bo to nowa marka, ale zawsze.
To tylko taka dygresja Tongue

Jakby byla lepsza pogoda, to mozna by bylo wyjsc w plener i urzadzic 'mateando ' . Pogoda nam dzisiaj nie sprzyja: tylko +2° i cos w rodzaju deszczu ze sniegiem lub marznacego deszczu, czy cos w ten desen. Musimy poczekac na lepsza aure.
W oczekiwaniu wspomnienia z zeszlego roku.

maga1327113 dołączył obrazki (wersje pomniejszone):

rajstopy.jpg 2016gggg - Kopie.jpg

08-03-2017 14:37 maga1327113 jest offlineWyślij email do: maga1327113Strona domowa maga1327113Szukaj postów użytkownika: maga1327113Dodaj maga1327113 do Listy kontaktów
kizia
Triple Ace

/images/avatars/avatar-3822.jpg

Data Rejestracji: 20-10-2013

Dzięki!
U mnie świeci słonko i popijam Pipore, to dobry dzień Big Grin
08-03-2017 15:48 kizia jest offlineWyślij email do: kiziaSzukaj postów użytkownika: kiziaDodaj kizia do Listy kontaktów
Sott23 Sott23 jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Data Rejestracji: 28-03-2008

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez Sott23

@-->--

Big Grin
08-03-2017 23:18 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
telma22
Newbie

Data Rejestracji: 14-10-2017

Wprawdzie za oknem jesień na dobre u mnie rozgoszczona, ale o dniu kobiet mogę coś napisać. A dlaczego? Bo mój mąż postarał się o niezwykły prezent dla mnie z okazji tego święta. Dostałam przepiękne kolczyki https://gemlord.pl/pl/p/Zlociste-perly-Akoya-7-mm/151 Wręczając powiedział, że jego marzeniem było podarować mi coś najpiękniejszego i najczystszego. I spełnił to marzenie, bo te złociste perły są rzeczywiście prześliczne. Czyż nie mam racji?
14-10-2017 11:20 telma22 jest offlineWyślij email do: telma22Szukaj postów użytkownika: telma22Dodaj telma22 do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Offtopic » Dzień kobiet

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: