Yerba Mate Forum » Yerba pogaduchy... » Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bebooa2192
Newbie

Data Rejestracji: 18-10-2017

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yerba pobudza odwrotnie jak kawa – dla mnie znacznie lepiej.
18-10-2017 10:53 Bebooa2192 jest offlineWyślij email do: Bebooa2192Strona domowa Bebooa2192Szukaj postów użytkownika: Bebooa2192Dodaj Bebooa2192 do Listy kontaktów
colslaws8526
Newbie

Data Rejestracji: 19-10-2017

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Yerba posiada łagodniejsze pobudzenie i trzyma długo dłużej.
19-10-2017 08:59 colslaws8526 jest offlineWyślij email do: colslaws8526Strona domowa colslaws8526Szukaj postów użytkownika: colslaws8526Dodaj colslaws8526 do Listy kontaktów
Beboos1989
Newbie

Yerba i kawusia to dwa różnorodne napoje nie ma co tu zestawiać.
19-10-2017 10:41 Beboos1989 jest offlineWyślij email do: Beboos1989Strona domowa Beboos1989Szukaj postów użytkownika: Beboos1989Dodaj Beboos1989 do Listy kontaktów
boobears5467
Newbie

Yerba w przeciwieństwie od typowej kawusi nie wypłukuje minerałów.
19-10-2017 12:27 boobears5467 jest offlineWyślij email do: boobears5467Strona domowa boobears5467Szukaj postów użytkownika: boobears5467Dodaj boobears5467 do Listy kontaktów
Brownskins8633
Newbie

Yerba w rozróżnieniu od tradycyjnej kawy nie usówa witamin.
19-10-2017 13:50 Brownskins8633 jest offlineWyślij email do: Brownskins8633Strona domowa Brownskins8633Szukaj postów użytkownika: Brownskins8633Dodaj Brownskins8633 do Listy kontaktów
Bunchies3863
Newbie

Data Rejestracji: 24-10-2017

Yerba ożywia inaczej jak kawa – dla mnie znacznie bardziej pozytywnie.
24-10-2017 09:42 Bunchies3863 jest offlineWyślij email do: Bunchies3863Strona domowa Bunchies3863Szukaj postów użytkownika: Bunchies3863Dodaj Bunchies3863 do Listy kontaktów
angeleyesa6418
Newbie

Data Rejestracji: 24-10-2017

Yerba w odróżnieniu od standardowej kawusi nie usówa minerałów.
24-10-2017 12:52 angeleyesa6418 jest offlineWyślij email do: angeleyesa6418Strona domowa angeleyesa6418Szukaj postów użytkownika: angeleyesa6418Dodaj angeleyesa6418 do Listy kontaktów
Mikado
Junior Member

Data Rejestracji: 23-03-2017

Pięc powyższych wpisów to spamy.
24-10-2017 13:31 Mikado jest offlineWyślij email do: MikadoSzukaj postów użytkownika: MikadoDodaj Mikado do Listy kontaktów
mirka78 mirka78 jest kobietą
Newbie

Data Rejestracji: 19-01-2017

Jestem zwolenniczką picia yerby, ale moi pracownicy już nie. W związku z tym szukam ekspresu do kawy, przy pomocy którego mogliby ją sobie przyrządzić. Czy zakup ekspresu na kapsułki jest dobrym pomysłem? Zauważyłem, że na http://baristacaffe.pl/ decydując się na zakup jednego z abonamentów na kawę można nabyć go za złotówkę, więc mega tanio.
20-11-2017 16:25 mirka78 jest offlineWyślij email do: mirka78Szukaj postów użytkownika: mirka78Dodaj mirka78 do Listy kontaktów
JoannaYerba JoannaYerba jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 12-12-2016

Ja czytałam, że Yerba mate jest dobra na problemy z cholesterolem. Czyli coraz więcej powodów by ją pić i coraz więcej faktów i argumentów dla osób, które ośmielają się ją krytykowaćTongue Ogólnie jak widzę sposób odżywiania się, niektórych osób to aż włos mi się jeży na karku jak można robić to swojemu organizmowi. No a potem jest narzekanie, że moją problemy zdrowotne. Z cholesterol;em można walczyć w prosty sposób, oczywiście - pijąc Yerbę ale też jedząc zdrowo. Tak jak piszą o tym tutaj http://www.kobiety.pl/zdrowie/10-sposobo...ie-cholesterolu Polecam bo sporo się dowiedziałam i wzbogaciłam dietę o niektóre składnikiSmile

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez JoannaYerba: 26-01-2018 12:20.

26-01-2018 12:20 JoannaYerba jest offlineWyślij email do: JoannaYerbaSzukaj postów użytkownika: JoannaYerbaDodaj JoannaYerba do Listy kontaktów
yzihs
Lord

/images/avatars/avatar-26426.jpg

Data Rejestracji: 18-02-2010

Nie wiem dokładnie co masz na myśli, pisząc "co oni jedzą", "zdrowe odżywianie" ale pójście w skrajność i jechanie na samej "zieleninie" to nie jest dobry pomysł. Jakby człowiek nie powinien jeść mięsa to by go nie trawił itp. St. Jobs raczej sobie zaszkodził jedząc same rośliny. Najlepiej kupować mięso w kawałku i z niego coś piec itp., chociaż kto wie czym to było karmione Wink Kiedyś ludzie jechali na kiełbasianej diecie , słoninie i dożywali 90tki.
26-01-2018 13:17 yzihs jest offlineWyślij email do: yzihsSzukaj postów użytkownika: yzihsDodaj yzihs do Listy kontaktów
krzysztofik46 krzysztofik46 jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2549.jpg

Data Rejestracji: 20-01-2013

Trzeba mieć też na uwadze, że kiedyś to mięso było zupełnie inne, niż obecnie, ponieważ nie miało tylu szkodliwych dodatków ( azotany, fosforany, antybiotyki itd.) .. Należy unikać mięsa grillowanego, a także wędzonego. Takowe mięso zawiera duże ilości węglowodorów aromatycznych, które są rakotwórcze. Z kolei mięso smażone w wysokiej temperaturze również jest szkodliwe, ze względu na obecność akroleiny, która również jest uznawana za kolejny czynnik rakotwórczy. Dlatego też spożycie mięsa należy ograniczyć do minimum i jeść maksymalnie 2 razy w tygodniu. Podsumowując - mniej mięsa, a więcej ryb, które są dobrym źródłem białka. Ryby zawierają również duże ilości kwasów tłuszczowych Omega 3, korzystnie wpływających na mięsień sercowy, a także wspierających układ immunologiczny . Wiele roślin takich jak szpinak, soczewica, fasola także są doskonałym źródłem białka Wink

" Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada ale na tym, że potrafi się podnosić. "

Pomagajmy innym Smile
http://www.poomoc.pl/
28-01-2018 13:21 krzysztofik46 jest offlineWyślij email do: krzysztofik46Szukaj postów użytkownika: krzysztofik46Dodaj krzysztofik46 do Listy kontaktów
joonek9
Member

Data Rejestracji: 23-12-2013

Ryby też zawierają szkodliwe substancji przenoszone przez wodę w której żyją. Najlepiej byłoby spożywać ryby morskie, unikając hodowlanych....
Niestety w dzisiejszych czasach żywność w każdej postaci jest w pewnym stopniu zanieczyszczona, pozostaje nam wybór z dwojga złego i wybierać to co jest choćby odrobinę dla nas zdrowsze.
08-01-2019 22:25 joonek9 jest offlineStrona domowa joonek9Szukaj postów użytkownika: joonek9Dodaj joonek9 do Listy kontaktów
Strony (4): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba pogaduchy... » Dlaczego yerba jest lepsza niż kawa... ;-)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: