Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Pomoc w wyborze yerby. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Pomoc w wyborze yerby.
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
xPiotroch xPiotroch jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 24-05-2017

Pomoc w wyborze yerby. Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam Smile Pierwszą yerbą jaką piłem była pajarito, lecz jest ona dla mnie troszkę za mocna na takie siorbanie sobie przy komputerze. Na ciężki poranek nadaje się idealnie, ale poszukuję jakiejś yerby która ma bardzo małą ilość kofeiny i można jej wypić troszkę więcej niż pajarito. Poleci ktoś coś? Pajarito mi zasmakowała więc smakowo może być podobna, ale nie musi. Pozdrawiam Smile
02-07-2017 15:15 xPiotroch jest offlineWyślij email do: xPiotrochSzukaj postów użytkownika: xPiotrochDodaj xPiotroch do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
02-07-2017 15:15
Tomek1972 Tomek1972 jest mężczyzną
Double Ace

Data Rejestracji: 21-03-2016

RE: Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szukaj zatem yerb dymnych. Spróbuj Campeche, La Merced Barbaqua. Sprobuj też Cruz de Malta. Wedlug mnie zasmakujesz.
02-07-2017 15:40 Tomek1972 jest offlineWyślij email do: Tomek1972Szukaj postów użytkownika: Tomek1972Dodaj Tomek1972 do Listy kontaktów
sasgabi
Newbie

Data Rejestracji: 16-08-2017

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a gdzie można je zakupić?
16-08-2017 11:15 sasgabi jest offlineWyślij email do: sasgabiStrona domowa sasgabiSzukaj postów użytkownika: sasgabiDodaj sasgabi do Listy kontaktów
RaR RaR jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Data Rejestracji: 28-08-2016

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poczytaj na forum. Tu wszystko jest. A zdobędziesz wiedzę od wielu osób - nie od jednej.
Spróbuj argentyńskie Yerby - są delikatniejsze w smaku-znaczy nie tak dymne.
Sklepów w necie pod dostatkiem.

16-08-2017 11:33 RaR jest offlineWyślij email do: RaRSzukaj postów użytkownika: RaRDodaj RaR do Listy kontaktów
para2fonia para2fonia jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 12-05-2017

RE: Pomoc w wyborze yerby. Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś już polecił Cruz De Malta - popieram. Jeszcze delikatniejsze w smaku są różne rodzaje Mate Green. Gdzie kupić? Najlepiej Allegro. Sam kupowałem nie raz i mam kilku sprzedawców sprawdzonych. Nie wiem, czy tu można podawać nicki, więc jakby co, to na priva mogę podać.
22-08-2017 21:08 para2fonia jest offlineWyślij email do: para2foniaSzukaj postów użytkownika: para2foniaDodaj para2fonia do Listy kontaktów
addi addi jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 05-09-2017

od siebie, również mogę polecić Mate Green.
05-09-2017 12:11 addi jest offlineWyślij email do: addiStrona domowa addiSzukaj postów użytkownika: addiDodaj addi do Listy kontaktów
Alleksander Alleksander jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 06-09-2017

skoro Pajarito ci smakuje może znalazłeś swój ulubiony gatunek.
06-09-2017 13:42 Alleksander jest offlineWyślij email do: AlleksanderStrona domowa AlleksanderSzukaj postów użytkownika: AlleksanderDodaj Alleksander do Listy kontaktów
Allan Allan jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 06-09-2017

dla mnie najlepsza jest Cruz De Malta
06-09-2017 14:33 Allan jest offlineWyślij email do: AllanStrona domowa AllanSzukaj postów użytkownika: AllanDodaj Allan do Listy kontaktów
Krysiuu
Newbie

/images/avatars/avatar-28490.jpg

Data Rejestracji: 04-09-2017

również uważam, że Cruz De Malta to numer 1 Big Grin
07-09-2017 10:58 Krysiuu jest offlineWyślij email do: KrysiuuStrona domowa KrysiuuSzukaj postów użytkownika: KrysiuuDodaj Krysiuu do Listy kontaktów
karolinka777
Newbie

Data Rejestracji: 08-09-2017

Mi Cruz de Malta tak średnio smakowała Smile każdy ma inne gusta więc musisz popróbować kilku Smile
08-09-2017 10:13 karolinka777 jest offlineWyślij email do: karolinka777Strona domowa karolinka777Szukaj postów użytkownika: karolinka777Dodaj karolinka777 do Listy kontaktów
Amadeoo
Newbie

Data Rejestracji: 11-09-2017

dokładnie, każdy lubi co innego ale ruz de Malta to dobry wybór moim zdaniem.
11-09-2017 10:09 Amadeoo jest offlineWyślij email do: AmadeooStrona domowa AmadeooSzukaj postów użytkownika: AmadeooDodaj Amadeoo do Listy kontaktów
Artuut
Newbie

Data Rejestracji: 12-09-2017

ja bym polecał Mate Green Fuerte
12-09-2017 13:29 Artuut jest offlineWyślij email do: ArtuutStrona domowa ArtuutSzukaj postów użytkownika: ArtuutDodaj Artuut do Listy kontaktów
Marcinek Marcinek jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 12-09-2017

również polecam ten gatunek co kolega powyżej.
12-09-2017 14:15 Marcinek jest offlineWyślij email do: MarcinekStrona domowa MarcinekSzukaj postów użytkownika: MarcinekDodaj Marcinek do Listy kontaktów
Yerbek14
Newbie

Data Rejestracji: 14-09-2017

Mate Green Fuerte to będzie dobry wybór.
14-09-2017 10:27 Yerbek14 jest offlineWyślij email do: Yerbek14Strona domowa Yerbek14Szukaj postów użytkownika: Yerbek14Dodaj Yerbek14 do Listy kontaktów
Nooree Nooree jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 11-10-2017

Cruz De Malta - moja ulubiona Smile
11-10-2017 13:45 Nooree jest offlineWyślij email do: NooreeStrona domowa NooreeSzukaj postów użytkownika: NooreeDodaj Nooree do Listy kontaktów
k0nwalia
Newbie

Data Rejestracji: 19-10-2017

RE: Pomoc w wyborze yerby. Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

polecam gatunek amanda
19-10-2017 12:51 k0nwalia jest offlineWyślij email do: k0nwaliaSzukaj postów użytkownika: k0nwaliaDodaj k0nwalia do Listy kontaktów
kaspa kaspa jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Data Rejestracji: 13-09-2015

Thumb Up! RE: Pomoc w wyborze yerby. Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rosamonte według mnie ma najprzyjemniejszy smak.

19-10-2017 20:43 kaspa jest offlineWyślij email do: kaspaSzukaj postów użytkownika: kaspaDodaj kaspa do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Pomoc w wyborze yerby.

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: