Yerba Mate Forum » Gatunki » aquantadora » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
aquantadora
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

aquantadora Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przyjemna,bardzo,bardzo delikatna w smaku coś playadito.typowy smak yerby dla początkujących.kupiłem elaborade i zastanawia mnie średnio 10złotowy roztrzał cenowy miedzy elaborady a despelady
12-02-2013 09:39 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Matero clasica IV Tylko: 24.00 zł

Matero 04 Lilijka Tylko: 24.80 zł

12-02-2013 09:39
Sott23 Sott23 jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Data Rejestracji: 28-03-2008

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Aguantadore już mieliśmy okazje mieć w PL, były dokładnie dwie. Despalada i Elaborada. Piłem tylko despalade i mam nawet jej recenzję, ale chciałbym się jej napić raz jeszcze przed publikacją. Jeśli mnie pamięć nie myli to były te yerby jeszcze na początku 2015 roku. Są to yerby, poza especial suszone gorącym powietrzem (sin humo). Jednak z tego co wiem i na podstawie wypitej despalady, smak nie jest w typie Krausa. Jest to chyba ta sama technologia, którą stosują czasem inne marki np. Las Marias.

Aguantadora to argentyńska yerba mate ze spółdzielni Monte Carlo, działającej od 1930. Producent ma te yerby oznaczone na stronie jako Sin Humo, czyli jest suszona gorącym powietrzem.

Dostępne wersje, które będą także u nas to: Despalada, Elaborada, Suave, Terere, Ziołowa, Especial oraz Cocido. Jest jeszcze Dulce (słodka), ale z tego co się dowiedziałem to tej nie będzie, może to i lepiej Wink

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sott23: 25-10-2017 16:17.

25-10-2017 16:07 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez trebor
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Istnieje o niej temat
25-10-2017 18:48 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » aquantadora

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: