Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba a afty » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba a afty
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
yzihs
Lord

/images/avatars/avatar-26426.jpg

Data Rejestracji: 18-02-2010

Yerba a afty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnio coś trapia mnie afty i zastanawiam się czy to nie przez yerbe. Jakie macie doświadczenia?
Zaraz będzie, że yerba to moc mikroelementów, witamin itp. może i tak jest ale jak jej kwaśny odczyn ma się na w/w problem. W aftch nie poleca sie np. kwaśnych ogórków. Zrobiłem odstawienie yerby na parę dni ale dzis musiałem Wink Chyba trzeba będzie jakiś suplement witaminowy zakupić, macie jakieś sprawdzone witaminy ? Co do diety, może faktycznie mało w diecie surowych warzyw i owoców ale jakieś tam marchewki i jabłka jem.
14-11-2017 16:15 yzihs jest offlineWyślij email do: yzihsSzukaj postów użytkownika: yzihsDodaj yzihs do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
14-11-2017 16:15
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Yerba a afty

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: