Yerba Mate Forum » Offtopic » Wakacje! Znów będą wakacje... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Wakacje! Znów będą wakacje...
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mat95 mat95 jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-2030.jpg

Data Rejestracji: 24-01-2011

Wakacje! Znów będą wakacje... Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na pewno mam rację. Wakacje będą znów! I wyjazd pod namiot też Smile . I tu się pojawia mój problem i prośba o radę. Ostatnim razem pożyczałem śpiwór od kolegi. Ale czas się dorobić swojego. Nie chcę na tym oszczędzać, ale bez przesady (do 200zł), przeznaczony na dwutygodniowe wyjazdy letnie (polskie lato). Musi się nadawać do prania w pralce bez żadnego uszczerbku. Jaki będzie najlepszy? Z góry dziękuje.

08-04-2012 20:06 mat95 jest offlineWyślij email do: mat95Szukaj postów użytkownika: mat95Dodaj mat95 do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Zestaw startowy nr 3 Tylko: 29.50 zł

08-04-2012 20:06
kalafiorek
niezarejestrowany
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pełno jest śpiworów do tej ceny, polecam najpierw przejść się po sklepach poczytać ulotki popytać podotykać a potem ten upatrzony zamówić w internecie na pewno wyjdzie taniej
11-04-2012 08:33
LeJarkoff
Lord

/images/avatars/avatar-2385.jpg

Data Rejestracji: 26-06-2011

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Wakacje będą znów! " - i z czego ta radość?... wakacje? przypomnij co to takiego? no chyba że chodzi ci o letni sezon urlopowy? ale z czego tu się cieszyć? roboty dużo więcej ( raz bo lato, dwa bo Euro) a ludzi do pracy mniej (bo na urlopy im się zachciało...) ehhh... turyści się nazjeżdżają, ulice zablokują znowu... i jeszcze to Euro... tragedia... Tongue

Przestępca , alkoholik - Polak katolik!!!"
11-04-2012 09:55 LeJarkoff jest offlineWyślij email do: LeJarkoffSzukaj postów użytkownika: LeJarkoffDodaj LeJarkoff do Listy kontaktów
superkuba131 superkuba131 jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-2358.gif

Data Rejestracji: 07-04-2012

co do spijwora (:p) polecałbym przejść się po sklepach, np. po dekthlonie- tam jest spory wybór

11-04-2012 10:39 superkuba131 jest offlineWyślij email do: superkuba131Strona domowa superkuba131Szukaj postów użytkownika: superkuba131Dodaj superkuba131 do Listy kontaktów
Member

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez mat95

No chyba muszę tak zrobić i przejść się. Poza tym ja wyjeżdżam na spokojną wieś z dala od Euro Smile

11-04-2012 14:33 mat95 jest offlineWyślij email do: mat95Szukaj postów użytkownika: mat95Dodaj mat95 do Listy kontaktów
oldakson95 oldakson95 jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2324.jpg

Data Rejestracji: 03-02-2012

Wakacje, dobra rzecz Wink sam się zapewne wybiorę pod namiot gdzieś, może góry tym razem. A śpiwór to w decathlonie kupiłem.

11-04-2012 14:37 oldakson95 jest offlineWyślij email do: oldakson95Szukaj postów użytkownika: oldakson95Dodaj oldakson95 do Listy kontaktów
Member

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez mat95

Zdecydowałem się na FJORD NANSEN DRAMMEN. Ma idealne dla mnie parametry. Czekamy na listonosza... Big Grin

13-04-2012 18:36 mat95 jest offlineWyślij email do: mat95Szukaj postów użytkownika: mat95Dodaj mat95 do Listy kontaktów
Bartocha Bartocha jest mężczyzną
King

/images/avatars/avatar-2686.jpg

Data Rejestracji: 25-06-2011

cytat:
oldakson95 napisał(a)
Wakacje, dobra rzecz Wink sam się zapewne wybiorę pod namiot gdzieś, może góry tym razem.

Góry powiadasz, już się nie mogę doczekać Roll Eyes
Nie potrzebuje do nich wakacji, wystarcza mi że stopnieje śnieg na szlakach Wink Big Grin

14-04-2012 09:12 Bartocha jest offlineWyślij email do: BartochaSzukaj postów użytkownika: BartochaDodaj Bartocha do Listy kontaktów
oldakson95 oldakson95 jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2324.jpg

Data Rejestracji: 03-02-2012

Ja potrzebuję wakacji, bo edukację kontynuuję. Ewentualnie weekendy długie pozostają- jak piszą matury, wielkanoc, majówka.

14-04-2012 09:38 oldakson95 jest offlineWyślij email do: oldakson95Szukaj postów użytkownika: oldakson95Dodaj oldakson95 do Listy kontaktów
michalmiernik michalmiernik jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-17841.jpg

Data Rejestracji: 05-09-2007

hmmm... Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wakacje=namiot+plecak+mapa+przyjaciele
i trasa wyznaczana z dnia na dzień Big Grin

e-mail: michalmiernik(et)outlook.com | Facebook | michalmiernik.pl

15-04-2012 10:38 michalmiernik jest offlineWyślij email do: michalmiernikStrona domowa michalmiernikSzukaj postów użytkownika: michalmiernikDodaj michalmiernik do Listy kontaktów
schabY
Newbie

Data Rejestracji: 25-08-2017

jak na rzie to sie koncza i znowu bedzie jesien Tongue
25-08-2017 10:53 schabY jest offlineWyślij email do: schabYSzukaj postów użytkownika: schabYDodaj schabY do Listy kontaktów
honoreles
Newbie

Data Rejestracji: 12-10-2017

Ja w tym roku nigdzie nie byłem na wakacjach, ale w następnym roku się odrobię.
19-10-2017 11:37 honoreles jest offlineWyślij email do: honorelesSzukaj postów użytkownika: honorelesDodaj honoreles do Listy kontaktów
Marcocaffe
Newbie

Data Rejestracji: 25-02-2016

Wakacje to były dobre jak się chodziło do szkoły. Teraz to zwykły czas pracy... można tylko pomarzyć o 2 miesiącach przerwy.
27-11-2017 10:26 Marcocaffe jest offlineWyślij email do: MarcocaffeStrona domowa MarcocaffeSzukaj postów użytkownika: MarcocaffeDodaj Marcocaffe do Listy kontaktów
tetrus tetrus jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 24-01-2017

Moje życie toczy się od wakacji do wakacji. Współczuję ludziom, którzy z różnych względów nie mogą wyjechać nawet na parę dni poza miejsce zamieszkania. Życie biegnie tak szybko i straconych lat nie da się odrobić.

28-11-2017 18:10 tetrus jest offlineWyślij email do: tetrusStrona domowa tetrusSzukaj postów użytkownika: tetrusDodaj tetrus do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Offtopic » Wakacje! Znów będą wakacje...

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: