Yerba Mate Forum » Gatunki » Następny krok po Pajarito » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Następny krok po Pajarito
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
elklepo elklepo jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 28-03-2016

Następny krok po Pajarito Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czołem!

Od ponad 2 lat piję yerbę, oprócz kilku próbek i eksperymentów z yerbą paloną piję tylko klasyczne Pajarito.
Czy poleci ktoś z Was yerbę o podobnie intensywnym smaku co Pajarito (a nawet jeszcze agresywniejszą), nie chodzi mi o kopa ale o ten cudowny "papierosowy" smak Big Grin

Może istnieje yerba która nie dość że jest mocniejsza to jeszcze się wolniej wypłukuje?

Polecono mi Jerovia, Kurupi Clasica i Colon (ale nie wiem czy klasyczny czy especial będzie mocniejszy).
Dorzucicie coś od siebie?

Pozdrawiam! Happy
30-11-2017 23:56 elklepo jest offlineWyślij email do: elklepoSzukaj postów użytkownika: elklepoDodaj elklepo do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
30-11-2017 23:57
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale zdajesz sobie sprawę że nie jesteś pierwszy z takim pytaniem. Co więcej jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań przez nowicjuszy. A wystarczy chwilkę poświęcić czasu na poczytanie.Dowiesz się o wiele więcej. To czego szukasz znajdziesz w yerbach z Paragwaju ale raczej nie w wersjach organicznych. Ale co za różnica ,kiedy warto spróbować każdej
01-12-2017 14:17 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
kaspa kaspa jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Data Rejestracji: 13-09-2015

RE: Następny krok po Pajarito Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Colon especial polecam jak chcesz mocną i wyraźną yerbe.

01-12-2017 23:46 kaspa jest offlineWyślij email do: kaspaSzukaj postów użytkownika: kaspaDodaj kaspa do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Następny krok po Pajarito

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: