Yerba Mate Forum » Offtopic » Jak najbardziej Wasi znajomi obrazili YM ;] » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Jak najbardziej Wasi znajomi obrazili YM ;]
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
<>Gringo<>
niezarejestrowany
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ojj a u mnie Dziadziu nadal ma mnie za ćpuna... ale jak mu powiedziałem że ćpam regularnie od ponad 3 lat i żyję to odpowiedział "do czasu..."
20-02-2011 14:50
qlawy qlawy jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 04-08-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hm... troche jak tymianek smakuje - Babcia
20-02-2011 20:18 qlawy jest offlineWyślij email do: qlawySzukaj postów użytkownika: qlawyDodaj qlawy do Listy kontaktów
wisniak wisniak jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 24-02-2011

mój kolega zwymiotował na moich oczach jak wziął ode mnie łyczka na spróbowanie

25-02-2011 01:50 wisniak jest offlineWyślij email do: wisniakStrona domowa wisniakSzukaj postów użytkownika: wisniakDodaj wisniak do Listy kontaktów
wypass wypass jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Data Rejestracji: 18-03-2010

cytat:
wisniak napisał(a)
mój kolega zwymiotował na moich oczach jak wziął ode mnie łyczka na spróbowanie

o faak wygrał ten wątek bezapelacyjnie Confused Big Grin Big Grin

25-02-2011 01:53 wypass jest offlineWyślij email do: wypassStrona domowa wypassSzukaj postów użytkownika: wypassDodaj wypass do Listy kontaktówDodaj wypass do twojej listy kontaktowej
Mlodzian Mlodzian jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-1994.jpg

Data Rejestracji: 04-04-2009

hmm...

ohydne gówno.. diabelstwo.. cholerstwo.. trawa.. Tongue

25-02-2011 09:21 Mlodzian jest offlineWyślij email do: MlodzianSzukaj postów użytkownika: MlodzianDodaj Mlodzian do Listy kontaktów
schabY
Newbie

Data Rejestracji: 25-08-2017

znajomych to pogonilem w cholere wiec nie mieli szans Tongue http://www.ecomiasto.pl/auto-kosmetyka-detailing.html to jeszcze zobacz.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez schabY: 06-09-2017 14:21.

25-08-2017 11:55 schabY jest offlineWyślij email do: schabYSzukaj postów użytkownika: schabYDodaj schabY do Listy kontaktów
JoannaYerba JoannaYerba jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 12-12-2016

Ja usłyszałam, że piję trociny. No a mama oczywiście mówiła o tym, że jest to trawaBig Grin Mnie te uszczypliwości bardziej bawią, po prostu mówię, że każdy ma swoje preferencje. Mnie ta "trawa" w pełni odpowiada. No a ludzie jeszcze się na Yerba mate poznająSmile
12-12-2017 14:14 JoannaYerba jest offlineWyślij email do: JoannaYerbaSzukaj postów użytkownika: JoannaYerbaDodaj JoannaYerba do Listy kontaktów
Strony (2): « poprzednie 1 [2] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Offtopic » Jak najbardziej Wasi znajomi obrazili YM ;]

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: