Yerba Mate Forum » Offtopic » Winyle » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Winyle
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
joseph666 joseph666 is a male
Newbie

/images/avatars/avatar-2682.jpg

Registration Date: 13-06-2013

Winyle Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Hejka ;D
Mam pytanie do wielbicieli dobrej muzyki i nie tylko. Ma ktoś może winyle ( na strychu lub na półce) których chce się pozbyć? Szczególnie interesuje mnie hard rock, klasyka światowego i polskiego rocka, punk.

Przegrywam walkę kiedy się poddaję...

Wstaję upadam upadam wstaję !!!!!!!

Przegrywam walkę kiedy się poddaję !!!!!!!"
13-07-2013 12:17 joseph666 is offlineSend an Email to joseph666Homepage of joseph666Search for Posts by joseph666Add joseph666 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Zestaw DOUBLE ENERGY 4 Tylko: 45.00 zł

13-07-2013 12:18
yerba w yapę yerba w yapę is a male
Triple Ace

Registration Date: 05-03-2013

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Wątek o winylach już jest...
14-07-2013 00:05 yerba w yapę is offlineSend an Email to yerba w yapęSearch for Posts by yerba w yapęAdd yerba w yapę to your Buddy List
halmaN
Newbie

Registration Date: 24-08-2017

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

zaluj ze nie byles w tym roku na jarmarku dominkanskim -tam winyli bylo w brud
______
https://www.medyczny.pl/category/urzadze...izykoterapeutow

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by halmaN: 03-09-2017 19:56.

24-08-2017 10:43 halmaN is offlineSend an Email to halmaNSearch for Posts by halmaNAdd halmaN to your Buddy List
Patryyk
Newbie

Registration Date: 25-08-2017

również zbieram vinyle najbardziej opłaca się kupić na okolicznych bazarkach.
25-08-2017 13:31 Patryyk is offlineSend an Email to PatryykHomepage of PatryykSearch for Posts by PatryykAdd Patryyk to your Buddy List
waclawek
Newbie

Registration Date: 25-08-2017

w Warszawie na bazarku na kole jest w brud
25-08-2017 15:42 waclawek is offlineSend an Email to waclawekHomepage of waclawekSearch for Posts by waclawekAdd waclawek to your Buddy List
Daniiel
Newbie

Registration Date: 30-08-2017

z tego co się orjętuje dużo zalezy od ich stanu oraz unikalaności.
30-08-2017 11:23 Daniiel is offlineSend an Email to DaniielHomepage of DaniielSearch for Posts by DaniielAdd Daniiel to your Buddy List
honoreles
Newbie

Registration Date: 12-10-2017

Ja właśnie posprzedawałem to za nawet dobre pieniądze.
19-10-2017 12:44 honoreles is offlineSend an Email to honorelesSearch for Posts by honorelesAdd honoreles to your Buddy List
JoannaYerba JoannaYerba is a male
Newbie

Registration Date: 12-12-2016

Na bazarach w dużych miastach można znaleźć bez problemu, razem ze starymi wydaniami gazet czy różnych kaset magnetofonowych. Ostatnio jednak winyle są w cenie, a te w unikatowe i zachowane w dobrym stanie potrafią być naprawdę drogie.

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by JoannaYerba: 19-12-2017 16:03.

19-12-2017 16:03 JoannaYerba is offlineSend an Email to JoannaYerbaSearch for Posts by JoannaYerbaAdd JoannaYerba to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Offtopic » Winyle

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: