Yerba Mate Forum » Gatunki » Nobleza Gaucha » Nobleza Gaucha Semidulce » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Nobleza Gaucha Semidulce
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
didrong didrong jest kobietą
Moderator

/images/avatars/avatar-42.jpg

Data Rejestracji: 20-07-2007

Nobleza Gaucha Semidulce Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nobleza Gaucha Semidulce - to nie moj smak... Wlasnie wypilam probke... I wrazenia: Zapach - dosc mocny zapach ... trawy, po zalaniu wrzatkiem zapach juz nie jest taki mocny... ale zauwazylam ze jest tak w wiekszosci yerb. Smak - pierwsze zalanie - bardzo mocne, ostre i gorzkie... moim zdaniem za ostra yerba...a moze za duzo naladowalam do "kubeczka". Najbardziej smakowaly mi 2 ostatnie zalania (zalalam w sumie 6 razy). No wiec to nie to... jak narazie nadal najlepsza jest Rosamonte... no i szukam dalej...

"Szczyt chamstwa: Zagłosować na PiS i wyjechać za granicę"

Malin linkblog - blog mojego chlopaka
07-08-2007 18:28 didrong jest offlineWyślij email do: didrongSzukaj postów użytkownika: didrongDodaj didrong do Listy kontaktów
Szatanek Szatanek jest kobietą
Viking

/images/avatars/avatar-1279.jpg

Data Rejestracji: 10-07-2007

RE: Nobleza Gaucha Semidulce Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam za soba probke. Zla nie jest, ale jej nie pokochalam. Pierwsze zalanie nie tyle, ze mocne, a kwasno gorzkie i trawiaste, nie odpowiadalo mi zupelnie. Trzecie zaczelo mi smakowac, a potem bardzo zaczelo tracic na mocy (zalalam pol tykwy suszu).
Nie mam po tym traumatycznych przezyc Wink jak po Union jablkowej, ale od pozostalych jakie narazie probowalam jest gorsza.

14-09-2007 18:08 Szatanek jest offlineWyślij email do: SzatanekSzukaj postów użytkownika: SzatanekDodaj Szatanek do Listy kontaktów
badkenny badkenny jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 23-11-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 moja Yerba i niestety trafiło na ten gatunek. Gorycz straszna, nie polecam początkującym, można się zrazić. Musze to świństwo wywalić do koszta.

Na pewno ma jedną zaletę, daję mocnego kopa. Nie wiem jak z resztą, ale jeżeli jest coś mocniejszego od tego to chętnie spróbuje Smile
25-11-2007 06:54 badkenny jest offlineWyślij email do: badkennySzukaj postów użytkownika: badkennyDodaj badkenny do Listy kontaktów
Wolbashi Wolbashi jest kobietą
Triple Ace

/images/avatars/avatar-156.jpg

Data Rejestracji: 14-10-2007

Nobleza Gaucha Semidulce Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sprawa jest dosyć dziwna. Otóż mam przyjemność pić tą yerbę i jestem dopiero przy pierwszym zalaniu. Pierwszy łyk i pierwsza myśl "to jest słodkie?" zaczęłam się za chwilę zastanawiać, czy ktoś przypadkiem nie zostawił w tym kubku cukru, ale nie jednak nie Smile następne łyki "słodkie, że aż dziwne" Przez przypadek nie zaczęłam tej yerby pić od razu po zalaniu i nastawiłam się na gorzki smak, bo taka zawsze jest gdy się zapomnę. A tu słodki Shocked

Czy miał ktoś przyjemność pić tą Yerbę? Jeżeli tak to prosze byście się podzielili swymi doznaniami.

pozdrawiam
W.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wolbashi: 26-04-2008 14:50.

26-04-2008 14:50 Wolbashi jest offlineWyślij email do: WolbashiStrona domowa WolbashiSzukaj postów użytkownika: WolbashiDodaj Wolbashi do Listy kontaktówZobacz profil MSN Wolbashi
kingamusic kingamusic jest kobietą
Full Member

/images/avatars/avatar-141.gif

Data Rejestracji: 19-08-2007

RE: Nobleza Gaucha Semidulce Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ona jest nie do wypicia!!!!! Właśnie wzięłam pierwszy łyk. Nie słodzę nigdy herbaty, a ona jest tak slodka, jakbym wsypała do niej co najmniej 2 łyżeczki cukru. Bleee
26-04-2008 16:57 kingamusic jest offlineWyślij email do: kingamusicSzukaj postów użytkownika: kingamusicDodaj kingamusic do Listy kontaktów
Wolbashi Wolbashi jest kobietą
Triple Ace

/images/avatars/avatar-156.jpg

Data Rejestracji: 14-10-2007

zapewniam Cię, ze więcej Big Grin nie wiem czy mój brat by to wypił Smile cóż będę zmuszona przemęczyć się z tym, ale cóż wrażenie jest dosyć dziwne, bo zazwyczaj yerby są gorzkie Big Grin a tu nagle tak słodka, że zęby wypadają Smile
26-04-2008 17:32 Wolbashi jest offlineWyślij email do: WolbashiStrona domowa WolbashiSzukaj postów użytkownika: WolbashiDodaj Wolbashi do Listy kontaktówZobacz profil MSN Wolbashi
kingamusic kingamusic jest kobietą
Full Member

/images/avatars/avatar-141.gif

Data Rejestracji: 19-08-2007

Dobrze, że zamówiłam tylko 100gramowa próbkę....
26-04-2008 19:14 kingamusic jest offlineWyślij email do: kingamusicSzukaj postów użytkownika: kingamusicDodaj kingamusic do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Nobleza Gaucha » Nobleza Gaucha Semidulce

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: