Yerba Mate Forum » Gatunki » Campesino » Campesino Anyżowa » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Campesino Anyżowa
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
aree1987 aree1987 jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-573.jpg

Data Rejestracji: 01-08-2007

Campesino Anyżowa Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zrobilem z tej Yerby terere. Smak ok. Bardzo łagodny dzieki anyzowi. Dzialanie przecietne. Slabo pobudza. Pajarito Mietowo-Cytrynowa w kwestii pobudzenia przoduje. Ogolnie moze byc bo smaczek nie najgorszy.

08-08-2007 21:22 aree1987 jest offlineWyślij email do: aree1987Strona domowa aree1987Szukaj postów użytkownika: aree1987Dodaj aree1987 do Listy kontaktów
Enoder Enoder jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 18-07-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mi terere jak zwykle wywołuje wymioty. Nie ma nic wspólnego z yerba mate - może to efekt psychologiczny. Natomiast parzona anyżowa campesino jest pyszna. Tylko z zerowym kopem - smak, bez efektu.
18-08-2007 02:25 Enoder jest offlineSzukaj postów użytkownika: EnoderDodaj Enoder do Listy kontaktów
Koles xD Koles xD jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-74.jpg

Data Rejestracji: 22-08-2007

Question RE: Campesino Anyżowa Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam pytanie...

Czy w tej Mate mocno czuć tym anyżkowym aromatem ?? Roll Eyes

22-08-2007 13:39 Koles xD jest offlineSzukaj postów użytkownika: Koles xDDodaj Koles xD do Listy kontaktów
sHChypp sHChypp jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 11-07-2007

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I tak i nie Smile Z jednej strony mocno czuć anyż, a z drugiej nie jest on przodującym smakiem. Zależy czy lubisz anyż - jeśli tak, to znajdzijsz go tutaj, jeśli nie - i tak będzie Ci przeszkadzać...
23-08-2007 10:37 sHChypp jest offlineWyślij email do: sHChyppSzukaj postów użytkownika: sHChyppDodaj sHChypp do Listy kontaktów
Koles xD Koles xD jest mężczyzną
Junior Member

/images/avatars/avatar-74.jpg

Data Rejestracji: 22-08-2007

Question Jestem laikiem :P Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A do czego podobny jest smak anyżu

23-08-2007 10:41 Koles xD jest offlineSzukaj postów użytkownika: Koles xDDodaj Koles xD do Listy kontaktów
dusiolek dusiolek jest mężczyzną
pasterz gwiazd

/images/avatars/avatar-8.png

Data Rejestracji: 03-07-2007

RE: Jestem laikiem :P Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Koles xD napisał(a)
A do czego podobny jest smak anyżu

Zakup sobie np tu i sprawdź. Chyba, że wystarczy Ci opis z http://ziolaiprzyprawy.w.interia.pl '...owoce anyżu mają charakterystyczny zapach, podobny nieco do zapachu kminku, lecz bardziej intensywny i słodkawy...' BTW Google nie umarły, więc może postaraj się sprawdzać samemu przed zadaniem [autocenzura] pytania...

23-08-2007 10:56 dusiolek jest offlineWyślij email do: dusiolekStrona domowa dusiolekSzukaj postów użytkownika: dusiolekDodaj dusiolek do Listy kontaktówDodaj dusiolek do twojej listy kontaktowej
prosiaque
Double Ace

/images/avatars/avatar-150.jpg

Data Rejestracji: 16-07-2007

Miłe zaskoczenie. Jeśli idzie o smak, to anyż nie jest tak bardzo wyeksponowany jak w anyżowej CdM, choć zapach jest mocny. No i przede wszystkim nie jest tak nieprzyzwoicie słodka jak CdM. Jedyny feler, jak dla mnie, to zbyt dużo pyłu. Ale do smaku nie mam żadnych zastrzeżeń.
04-11-2007 10:55 prosiaque jest offlineWyślij email do: prosiaqueSzukaj postów użytkownika: prosiaqueDodaj prosiaque do Listy kontaktów
gafik gafik jest mężczyzną
Viking

/images/avatars/avatar-1692.jpg

Data Rejestracji: 05-03-2010

Bardzo smaczna. Pleased Delikatny zapach "ogniska", posmak przyjemnie cierpki, nie za ostry, ślinianki mi szaleją z radości Pleased Ale efekt pobudzający z kolei słaby Frown Zdecydowanie dla lubiących anyż. prosiaque mnie zachęcił do spróbowania CdM ... dzięki!!!
08-03-2010 16:49 gafik jest offlineWyślij email do: gafikSzukaj postów użytkownika: gafikDodaj gafik do Listy kontaktów
dr_panov
Newbie

Data Rejestracji: 19-05-2010

Pobudzenie- jak już to było powiedziane w wielu przypadkach rzecz indywidualna, mnie osobiście pobudza przyjemnie, nie gwałtownie, wyważone nakręcenie.

Smak- specyficzny, nie każdemu może podejść, kojarzy się z cukierkami o smaku Anyżu

Aromat- mocny, utrzymuje się długo (nawet po opróżnieniu można wyczuć aromat suszu w powietrzu)

Pył- duża ilość ( czułem go na języku z każdym pociągnięciem praktycznie)

Reasumując- ciekawe doświadczenie, czy "podejdzie" zależy od osoby, sprawa gustu.
19-09-2010 13:42 dr_panov jest offlineWyślij email do: dr_panovSzukaj postów użytkownika: dr_panovDodaj dr_panov do Listy kontaktów
samur
Junior Member

Data Rejestracji: 10-01-2011

Ciekawa yerba Smile W sam raz dla odmiany od innych jednolitych. Czuję się ten smak anyżu, ale całkiem dobrze to się komponuje. Mi smakuje Smile

EDIT: Ale za dużo to tego nie da się pić IMO.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez samur: 18-01-2011 10:12.

18-01-2011 09:59 samur jest offlineWyślij email do: samurSzukaj postów użytkownika: samurDodaj samur do Listy kontaktów
SnikerS
Junior Member

/images/avatars/avatar-1832.jpg

Data Rejestracji: 15-10-2010

Niezbyt mi podeszła ta yerba. Bardzo ładny zapach i aromat, ale w smaku słabo, anyż średnio wyczuwalny. Mocno mdły smak, może na parę zalań od święta będzie jeszcze znośna, jakaś odmiana dla standardowych, ale w większych ilościach dla mnie nie do przełknięcia Wink Nie mam jeszcze jakiegoś wielkiego porównania, ale jak na razie najgorsza yerba jaką próbowałem.

ps. ładne błotko robi się po zalaniu Big Grin

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez SnikerS: 06-10-2012 20:45.

06-10-2012 20:42 SnikerS jest offlineWyślij email do: SnikerSSzukaj postów użytkownika: SnikerSDodaj SnikerS do Listy kontaktów
kizia
Triple Ace

/images/avatars/avatar-3822.jpg

Data Rejestracji: 20-10-2013

Mam pytanie: czuć po niej taki fajny ziołowy posmak jak po cukierkach Kopalniokach? Big Grin
I co lepsze - ta czy CdM?
22-10-2013 15:21 kizia jest offlineWyślij email do: kiziaSzukaj postów użytkownika: kiziaDodaj kizia do Listy kontaktów
sara29
Newbie

Data Rejestracji: 04-10-2016

hej Crying Crying Crying
04-10-2016 10:35 sara29 jest offlineWyślij email do: sara29Szukaj postów użytkownika: sara29Dodaj sara29 do Listy kontaktów
Lich555 Lich555 jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 27-09-2016

Witam
Odnawiam wątek.
Czy te 2 yerby to te same yerby w innych opakowaniach?
Yerba 1
Yerba 2
06-03-2018 19:35 Lich555 jest offlineWyślij email do: Lich555Szukaj postów użytkownika: Lich555Dodaj Lich555 do Listy kontaktów
Hubson
Triple Ace

/images/avatars/avatar-18991.jpg

Data Rejestracji: 22-02-2016

tak, nowe opakowania
06-03-2018 20:45 Hubson jest offlineWyślij email do: HubsonSzukaj postów użytkownika: HubsonDodaj Hubson do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Campesino » Campesino Anyżowa

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: