Yerba Mate Forum » Akcesoria » Bombilla do bardzo mocno zmielonej yerby » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Bombilla do bardzo mocno zmielonej yerby
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Lich555 Lich555 is a male
Newbie

Registration Date: 27-09-2016

Bombilla do bardzo mocno zmielonej yerby Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam.
Piłem całkiem niedawno Yerba mate Canarias. Bardzo mocno zmielona. Jak robiłem pierwszy łyk to zawsze musiałem wciągnąć trochę tych fusów, tego pyłu. Przez to ta yerba mi niezbyt smakowała. Piłem to z mojej pierwszej kupionej, i jedynej jak dotąd bombilli. Taka zwykła za 20 zł, nie pamiętam w którym sklepie ją kupowałem, podałbym nazwę. Tak wygląda:

Jest jakiś sposób żeby temu zapobiec? Są bombille o tak wąskich oczkach by zatrzymały cały ten pył?
06-03-2018 17:29 Lich555 is offlineSend an Email to Lich555Search for Posts by Lich555Add Lich555 to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
06-03-2018 17:29
Newbie

Thread Starter Thread Started by Lich555
RE: Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Czemu nic nie widzę? Tongue
06-03-2018 19:31 Lich555 is offlineSend an Email to Lich555Search for Posts by Lich555Add Lich555 to your Buddy List
Hubson
Triple Ace

/images/avatars/avatar-18991.jpg

Registration Date: 22-02-2016

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

akurat przez tą bombille pije sie canarias rewelacyjnie, powiem że nawet piłem przez nią laranjeiras chimmarao i tez dala rade
06-03-2018 20:43 Hubson is offlineSend an Email to HubsonSearch for Posts by HubsonAdd Hubson to your Buddy List
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Lich a odpowiednio przygotowałeś susz? Powielasz tematy

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by trebor: 06-03-2018 22:34.

06-03-2018 22:25 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
Newbie

Co masz na myśli przez odpowiednie przygotowanie suszu?
Mógłbyś wskazać gdzie taki temat był?
06-03-2018 23:13 Lich555 is offlineSend an Email to Lich555Search for Posts by Lich555Add Lich555 to your Buddy List
Bourder
Newbie

Registration Date: 21-05-2016

Piłem przez taką samą Canarias. Po usypaniu kopczyka na boku naczynia i uformowaniu go po zalaniu(lekkie ugniecenie bombillą) nie było żadnych problemów. Akurat ta yerba bardzo podnosi się do góry przy zalewaniu, więc robienie kopczyka jest trochę trudniejsze, ale bez przesady.
07-03-2018 18:17 Bourder is offlineSend an Email to BourderSearch for Posts by BourderAdd Bourder to your Buddy List
Newbie

Kopczyk układałem, ale nie ugniatałem niczego. Spróbuję następnym razem przy jakiejś drobno zmielonej YM.
08-03-2018 09:46 Lich555 is offlineSend an Email to Lich555Search for Posts by Lich555Add Lich555 to your Buddy List
yzihs
Lord

/images/avatars/avatar-26426.jpg

Registration Date: 18-02-2010

Nie wiem czy kopczyki cos daja, ja do pylastej nakladam na bombile torebke z herbaty ekspresowej i kiedy pije unosze koncowke zeby nie zasysac mulu Wink
11-03-2018 20:45 yzihs is offlineSend an Email to yzihsSearch for Posts by yzihsAdd yzihs to your Buddy List
trebor
Viking

Registration Date: 08-03-2012

W zasadzie to sam sobie odpowiadasz. Chcesz powiedzieć że przez min.8lat picia ani razu nie próbowałeś kopczyka zrobić?
12-03-2018 08:18 trebor is offlineSend an Email to treborSearch for Posts by treborAdd trebor to your Buddy List
Kao Kao is a male
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Registration Date: 22-12-2014

moja ulubiona bombilla. Napijesz się z niej zarówno canariasa jak i chimarrao, co potwierdzi wiele innych osób. Powtarzając w/w posty - nauczy się kopczykować i będzie ok.

click>Charytatywne klikacze<click
14-03-2018 17:38 Kao is offlineSend an Email to KaoSearch for Posts by KaoAdd Kao to your Buddy List
alexpik alexpik is a male
Newbie

Registration Date: 03-10-2017

używam La Mulaty Al 20 i stwierdzam,że dobrze filtruje ,ale mniej pylaste yerby.Te drobno mielone trochę przepuszcza,jednak nie zapycha się.
13-04-2018 14:27 alexpik is offlineSend an Email to alexpikHomepage of alexpikSearch for Posts by alexpikAdd alexpik to your Buddy ListView the MSN Profile for alexpik
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Akcesoria » Bombilla do bardzo mocno zmielonej yerby

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: