Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Chimarrao - problem » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Chimarrao - problem
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kruliczanka666
Member

Data Rejestracji: 25-03-2017

Chimarrao - problem Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zabrałem się do chimarrao, jednak w momencie kiedy woda zetnęła się z kopczykiem, spłukała go na dno i zrobiło się gęste błoto. Kopczyk był perfekcyjny, yerba równo wypełniała pionowo połowę naczynia, odsłaniając kawałek dna. Mimo tego, że było to gęste błoto, wsadziłem bombille (zatkawszy wlot) i próbowałem to wypić. Okazało się, że bardzo ciężko, ale jednak malutkie, mikroskopijne wręcz łyczki szły przez bombillę, jednak po każdym takim łyczku musiałem dmuchnąć w bombillę, po czym dało się wziąć kolejny mały łyczek i tak 10 całych zalań (litr wody).
Jakieś rady jak pić to w bardziej przystępny sposób?
27-03-2018 08:25 kruliczanka666 jest offlineWyślij email do: kruliczanka666Szukaj postów użytkownika: kruliczanka666Dodaj kruliczanka666 do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
27-03-2018 08:26
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwsze chłodniejsze zalanie powoli po ściance i czekasz dobre parę minut do wchłonięcia. Masz odpowiednią bombę? Dobrze się się zaopatrzyć w filtrek taki za 2.50 np. Dobre ziele. Jeśli ciężko idzie możesz delikatnie unieść bombille i podczas siorbania opuszczać. Polecam filmiki na YouTube oraz lekturę forum
27-03-2018 09:16 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
kruliczanka666
Member

Data Rejestracji: 25-03-2017

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez kruliczanka666
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bombillę mam zwykłą, łyżeczową. Pył przelatuje, ale mi smakuje i nie zamierzam kupować nowej bombilli. Dzięi za radę co do polewania po ściance, ja lałem na kopczyk i może dlatego się spłuiwał. Spróbuję jutro.
27-03-2018 10:47 kruliczanka666 jest offlineWyślij email do: kruliczanka666Szukaj postów użytkownika: kruliczanka666Dodaj kruliczanka666 do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla wtajemniczonych :-) » Chimarrao - problem

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: