Yerba Mate Forum » Akcesoria » Bombilla do bardzo mocno zmielonej yerby » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Bombilla do bardzo mocno zmielonej yerby
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lich555 Lich555 jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 27-09-2016

Bombilla do bardzo mocno zmielonej yerby Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam.
Piłem całkiem niedawno Yerba mate Canarias. Bardzo mocno zmielona. Jak robiłem pierwszy łyk to zawsze musiałem wciągnąć trochę tych fusów, tego pyłu. Przez to ta yerba mi niezbyt smakowała. Piłem to z mojej pierwszej kupionej, i jedynej jak dotąd bombilli. Taka zwykła za 20 zł, nie pamiętam w którym sklepie ją kupowałem, podałbym nazwę. Tak wygląda:

Jest jakiś sposób żeby temu zapobiec? Są bombille o tak wąskich oczkach by zatrzymały cały ten pył?
06-03-2018 17:29 Lich555 jest offlineWyślij email do: Lich555Szukaj postów użytkownika: Lich555Dodaj Lich555 do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
06-03-2018 17:29
Newbie

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez Lich555
RE: Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czemu nic nie widzę? Tongue
06-03-2018 19:31 Lich555 jest offlineWyślij email do: Lich555Szukaj postów użytkownika: Lich555Dodaj Lich555 do Listy kontaktów
Hubson
Triple Ace

/images/avatars/avatar-18991.jpg

Data Rejestracji: 22-02-2016

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

akurat przez tą bombille pije sie canarias rewelacyjnie, powiem że nawet piłem przez nią laranjeiras chimmarao i tez dala rade
06-03-2018 20:43 Hubson jest offlineWyślij email do: HubsonSzukaj postów użytkownika: HubsonDodaj Hubson do Listy kontaktów
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lich a odpowiednio przygotowałeś susz? Powielasz tematy

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez trebor: 06-03-2018 22:34.

06-03-2018 22:25 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
Newbie

Co masz na myśli przez odpowiednie przygotowanie suszu?
Mógłbyś wskazać gdzie taki temat był?
06-03-2018 23:13 Lich555 jest offlineWyślij email do: Lich555Szukaj postów użytkownika: Lich555Dodaj Lich555 do Listy kontaktów
Bourder
Newbie

Data Rejestracji: 21-05-2016

Piłem przez taką samą Canarias. Po usypaniu kopczyka na boku naczynia i uformowaniu go po zalaniu(lekkie ugniecenie bombillą) nie było żadnych problemów. Akurat ta yerba bardzo podnosi się do góry przy zalewaniu, więc robienie kopczyka jest trochę trudniejsze, ale bez przesady.
07-03-2018 18:17 Bourder jest offlineWyślij email do: BourderSzukaj postów użytkownika: BourderDodaj Bourder do Listy kontaktów
Newbie

Kopczyk układałem, ale nie ugniatałem niczego. Spróbuję następnym razem przy jakiejś drobno zmielonej YM.
08-03-2018 09:46 Lich555 jest offlineWyślij email do: Lich555Szukaj postów użytkownika: Lich555Dodaj Lich555 do Listy kontaktów
yzihs
Lord

/images/avatars/avatar-26426.jpg

Data Rejestracji: 18-02-2010

Nie wiem czy kopczyki cos daja, ja do pylastej nakladam na bombile torebke z herbaty ekspresowej i kiedy pije unosze koncowke zeby nie zasysac mulu Wink
11-03-2018 20:45 yzihs jest offlineWyślij email do: yzihsSzukaj postów użytkownika: yzihsDodaj yzihs do Listy kontaktów
trebor
Viking

Data Rejestracji: 08-03-2012

W zasadzie to sam sobie odpowiadasz. Chcesz powiedzieć że przez min.8lat picia ani razu nie próbowałeś kopczyka zrobić?
12-03-2018 08:18 trebor jest offlineWyślij email do: treborSzukaj postów użytkownika: treborDodaj trebor do Listy kontaktów
Kao Kao jest mężczyzną
King

/images/avatars/avatar-23778.jpg

Data Rejestracji: 22-12-2014

moja ulubiona bombilla. Napijesz się z niej zarówno canariasa jak i chimarrao, co potwierdzi wiele innych osób. Powtarzając w/w posty - nauczy się kopczykować i będzie ok.

click>Charytatywne klikacze<click
14-03-2018 17:38 Kao jest offlineWyślij email do: KaoSzukaj postów użytkownika: KaoDodaj Kao do Listy kontaktów
alexpik alexpik jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 03-10-2017

używam La Mulaty Al 20 i stwierdzam,że dobrze filtruje ,ale mniej pylaste yerby.Te drobno mielone trochę przepuszcza,jednak nie zapycha się.
13-04-2018 14:27 alexpik jest offlineWyślij email do: alexpikStrona domowa alexpikSzukaj postów użytkownika: alexpikDodaj alexpik do Listy kontaktówZobacz profil MSN alexpik
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Akcesoria » Bombilla do bardzo mocno zmielonej yerby

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: