Yerba Mate Forum » Offtopic » Bieganie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Bieganie
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
INES777 INES777 jest kobietą
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Data Rejestracji: 06-05-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moje całkiem całkiem Tongue ... a kzia pewnie też ok...zabiegana Big Grin ... bo na forum jej brak Wink

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
19-09-2014 11:32 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
wypass wypass jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Data Rejestracji: 18-03-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by INES777
moje całkiem całkiem Tongue ...

Cieszę się Big Grin

19-09-2014 11:54 wypass jest offlineWyślij email do: wypassStrona domowa wypassSzukaj postów użytkownika: wypassDodaj wypass do Listy kontaktówDodaj wypass do twojej listy kontaktowej
kizia
Triple Ace

/images/avatars/avatar-3822.jpg

Data Rejestracji: 20-10-2013

Oj, chciałabym być zabiegana... Big Grin
Na dniach idę do neurologa, a po wypłacie do chirurga naczyniowego :o
Zobaczymy co kto powie, bolą mnie te nogi nadal... i jeszcze ręka, żeby było ciekawiej Big Grin
Czasami czuję się jak 80-letnia kaleka Big Grin
19-09-2014 14:46 kizia jest offlineWyślij email do: kiziaSzukaj postów użytkownika: kiziaDodaj kizia do Listy kontaktów
wypass wypass jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-22720.jpg

Data Rejestracji: 18-03-2010

Ja od naczyniowca mam już skierowanie na salę operacyjną...znowu Tongue

19-09-2014 21:28 wypass jest offlineWyślij email do: wypassStrona domowa wypassSzukaj postów użytkownika: wypassDodaj wypass do Listy kontaktówDodaj wypass do twojej listy kontaktowej
kizia
Triple Ace

/images/avatars/avatar-3822.jpg

Data Rejestracji: 20-10-2013

No to żeś mnie teraz wystraszył... Big Grin
19-09-2014 21:56 kizia jest offlineWyślij email do: kiziaSzukaj postów użytkownika: kiziaDodaj kizia do Listy kontaktów
redtea redtea jest kobietą
Newbie

Data Rejestracji: 10-07-2014

Nie straszcie tymi operacjami, bo ja też się szykuję...
18-10-2014 18:13 redtea jest offlineWyślij email do: redteaSzukaj postów użytkownika: redteaDodaj redtea do Listy kontaktów
Błażej Błażej jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-3262.jpg

Data Rejestracji: 01-05-2013

Ej, nie straszcie tak ludzi tymi naczyniowcami i operacjami, bo ludzie jak to człek się przestraszy i przestanie ruszać Wink

"W życiu nie liczy się to, ile masz na swoim koncie wygranych pojedynków, lecz to, że potrafisz żyć chwilą i wiesz, co to szczęście"
19-10-2014 10:41 Błażej jest offlineWyślij email do: BłażejSzukaj postów użytkownika: BłażejDodaj Błażej do Listy kontaktów
jmls
Newbie

Data Rejestracji: 23-04-2016

Mam pytanie do biegających. Mianowicie pytanie o buty. Chciałbym kupić soie jakies nowe buty. Raczej z tych lekkich do biegania w letnie dni oraz na silownię do biegania na bieżni. Do tej pory kupowałem sobie głownie buty od adidasa ale interesują mnie modele od asics, bo mi sie niektóre spodobały.
Cenowo podobnie jak adidas ale jak z jakością? http://www.dobiegania.pl/buty-do-biegani...-c-115_118.html

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez jmls: 01-01-2018 11:50.

13-12-2017 12:44 jmls jest offlineWyślij email do: jmlsSzukaj postów użytkownika: jmlsDodaj jmls do Listy kontaktów
Hubson
Triple Ace

/images/avatars/avatar-18991.jpg

Data Rejestracji: 22-02-2016

Asics gel cumulus 17 przebiegłem w nich już ok 1600km, napewno nie mają już takiej amortyzacji jak na początku (a tak do ok1000km rewelacja) ale myślę że jeszcze mi posłużą. Podeszwy minimalnie starte, wygodne, solidne wykonanie, każdemu bym ten model polecił, myślę że moje następne buty to będą cumylusy 18. Biegałem w nich w każdych warunkach oprócz oblodzonej nawierzchni i w śniegu. Co do innych modeli asicsow to nie wiem jak się sprawy mają, może ktoś jeszcze się wypowie. Pozdrawiam
14-12-2017 23:20 Hubson jest offlineWyślij email do: HubsonSzukaj postów użytkownika: HubsonDodaj Hubson do Listy kontaktów
JoannaYerba JoannaYerba jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 12-12-2016

Ja staram się żyć aktywnie i dbam o siebieSmile Na szczęście ciało nie odmawia mi posłuszeństwa ale znam sporo przypadków gdzie coś zaczęło się psuć samoistnie bo jak to mówił lekarz "taka uroda". No i to jest przykre. Zwłaszcza dla osób, które zawsze były bardzo aktywne.
26-01-2018 12:15 JoannaYerba jest offlineWyślij email do: JoannaYerbaSzukaj postów użytkownika: JoannaYerbaDodaj JoannaYerba do Listy kontaktów
kaspa kaspa jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Data Rejestracji: 13-09-2015

najlepszy wynik 16km w 1h30min po mieście
w zimę tylko bieżnia na siłowni 2-3x w tygodniu po 5km, ok 35min wychodzi mi przeważnie trening, yerba przed jak najbardziej używana Cool

07-02-2018 22:33 kaspa jest offlineWyślij email do: kaspaSzukaj postów użytkownika: kaspaDodaj kaspa do Listy kontaktów
Hubson
Triple Ace

ja mam sporo biegów za sobą najbardziej jestem w sumie dumny z diebutanckiego wyniku w maratonie z tamtego roku(3:45, cracovia maraton) 2 tygodnie temu zaliczylem zimowy maraton bieszczadzki( super bieg, piekna przyroda, doskonala rodzinna atmosfera) a obecnie realizuje plan treningowy pod ultramaraton na roztoczu na dystansie 60 km. Od kiedy pije yerbe wiecej biegam taką zależnośc zauwazylem Wink na okolo 2h przed treningiem obowiazkowo mala tykwa idzie w ruch Smile
09-02-2018 09:05 Hubson jest offlineWyślij email do: HubsonSzukaj postów użytkownika: HubsonDodaj Hubson do Listy kontaktów
JoannaYerba JoannaYerba jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 12-12-2016

Ja biegam od dłuższego czasu ale raczej hobbystycznie. Chociaż od dłuższego czasu korci mnie by wziąć udział w maratonach, które często są organizowane. Zawsze jednak wydawało mi się, że to nie jest jeszcze mój poziom, że nie dam rady. W sumie dopiero po przeczytaniu tego artykułu: http://www.kobiety.pl/lifestyle/o-tym-ja...-w-naszym-zyciu zdałam sobie sprawę jak start w takich zawodach jest dla mnie ważny. Nie można się poddawać na wstępie, dlatego trenuje ostro nawet w zimie. Mam nadzieję, że będę mogła się sprawdzić. Trzymajcie kciuki za mnie!Tongue
28-02-2018 19:00 JoannaYerba jest offlineWyślij email do: JoannaYerbaSzukaj postów użytkownika: JoannaYerbaDodaj JoannaYerba do Listy kontaktów
otelka
niezarejestrowany

Cześć!

Powiedzcie proszę przy bieganiu nawadniacie się yerbą na ciepło czy przygotowujecie terere?
Wiosna w końcu przyszła robi się coraz cieplej tak że ja powoli przerzucam się na terere. Jak sądzicie czy wodę zwykła prosto z lodówki starczy czy wrzucać też lód? Ja używam mineralnej Piwniczanki bez lodu (http://piwniczanka.pl/) mimo wszystko lepsza niż kranówka i zdrowsza.
12-04-2018 10:27
Marcocaffe
Newbie

Data Rejestracji: 25-02-2016

Jakoś nie mogę się zmusić do regularnego biegania w dłuższym okresie. Jak widzę, że ktoś przygotowuje się do dystansu 60km to szacun. Ja mam w nogach najwięcej 10km i będę się cieszyć jak zejdę poniżej godziny.
17-05-2018 12:14 Marcocaffe jest offlineWyślij email do: MarcocaffeStrona domowa MarcocaffeSzukaj postów użytkownika: MarcocaffeDodaj Marcocaffe do Listy kontaktów
Hubson
Triple Ace

grunt to nie robic nic na sile Wink nikt nie każe Ci przecież od razu biegać dyche ponizej 30 min. Wink . Najwazniejsze to wyznaczyc sobie cel, wyznaczyc sobie czas na jego realizacje, przygotowac plan dzialania, i spokojnie go wprowadzac w zycie, tak zeby sprawialo to przyjemnosc i satysfakcje.
18-05-2018 09:01 Hubson jest offlineWyślij email do: HubsonSzukaj postów użytkownika: HubsonDodaj Hubson do Listy kontaktów
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Offtopic » Bieganie

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: