Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Przejście z kawy na Yerba Mate » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (11): « pierwszy ... « poprzednie 9 10 [11] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Przejście z kawy na Yerba Mate
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
chitoz chitoz jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 14-09-2017

czy yerba pobudza lepiej od kawy? Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hej

Jestem tu nowy. Od dawna chcialem sprobowac yerby (jestem fanem Cejrowskiego) ale na co dzien pije kawe i herbate. Niestety czesto jestem w ciagu dnia senny przez co nie moge sie skupic na pracy. Czy przerzucenie sie na yerbe pomoze mi poprawic koncentracje?
14-09-2017 21:46 chitoz jest offlineStrona domowa chitozSzukaj postów użytkownika: chitozDodaj chitoz do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
14-09-2017 21:46
Geldmarket
niezarejestrowany
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

widzę ze nie tylko ja miałem trochę problem z przejściem z kawy na yerba mate ale wyszło na plus szczerze mówiąc po 2 miesiącach po przejściu widzę duże plusy więcej Energi mniejsze zmęczenie być może spowodowane mniejszym wypłukiwaniem magnezu jak w przypadku picia dużej ilości kawy . Ogólnie na plus polecam powalczyć .
08-10-2017 21:40
joonek9
Member

Data Rejestracji: 23-12-2013

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na początek polecam yerbe smakową, na przykładzie moich znajomych wiem, że yerbę którą pijam na codzień nie smakuje praktycznie nikomu, zaś np. CBS Limon cieszy się dobrą opinią. Inne wyjście to np. dodatki do yerby, w zależności co kto lubi, można nawet dosypać herbaty owocowej.
26-04-2018 15:41 joonek9 jest offlineStrona domowa joonek9Szukaj postów użytkownika: joonek9Dodaj joonek9 do Listy kontaktów
TheTwelfthDoctorWHO TheTwelfthDoctorWHO jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-29241.jpg

Data Rejestracji: 16-05-2014

Yerba z uwagi na sporą zawartość kofeiny i (jej pochodnych) jak najbardziej jest dobra pod tym kątem tj. koncentracji. Naprawić nie naprawi braku (jeżeli oczywiście byłaby spowodowana np. niedoborem witaminy B12), ale czasowo ją wzmoże i wzmocni. Organizmowi też się przysłuży jak będzie stosowana racjonalnie.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez TheTwelfthDoctorWHO: 19-05-2018 19:25.

19-05-2018 19:24 TheTwelfthDoctorWHO jest offlineWyślij email do: TheTwelfthDoctorWHOSzukaj postów użytkownika: TheTwelfthDoctorWHODodaj TheTwelfthDoctorWHO do Listy kontaktów
Strony (11): « pierwszy ... « poprzednie 9 10 [11] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Przejście z kawy na Yerba Mate

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: