Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte Elaborada (con Palo - tzn. z patyczkami) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Rosamonte Elaborada (con Palo - tzn. z patyczkami)
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
INES777 INES777 jest kobietą
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Data Rejestracji: 06-05-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

RaRistnieje funkcja "edytuj" bardzo proszę nie wypisuj posta pod swoim postem

DZIĘKUJĘ i niech ci Bóg w Yerbie wynagrodzi

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
10-11-2016 23:00 INES777 jest offlineWyślij email do: INES777Szukaj postów użytkownika: INES777Dodaj INES777 do Listy kontaktów
ciastek63 ciastek63 jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 17-02-2015

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mi nie podpasowała, zbyt delikatna i jakaś taka nijaka, ani słodka ani gorzka... chyba jednak Paragwaj jest mi bliższy
15-01-2017 19:19 ciastek63 jest offlineWyślij email do: ciastek63Szukaj postów użytkownika: ciastek63Dodaj ciastek63 do Listy kontaktów
Hubson
Triple Ace

/images/avatars/avatar-18991.jpg

Data Rejestracji: 22-02-2016

Nie można nie lubić rosamonte elaborada con palo!!! Zakazuje!!! Wink Wink Wink Wink
15-01-2017 21:34 Hubson jest offlineWyślij email do: HubsonSzukaj postów użytkownika: HubsonDodaj Hubson do Listy kontaktów
Bourder
Newbie

Data Rejestracji: 21-05-2016

Wypłukuje się dużo szybciej od despalady i ma subtelniejszy smak. Nie wiem czy to tylko u mnie, ale w pierwszych zalaniach czuć było zupę szczawiową.
04-07-2018 17:31 Bourder jest offlineWyślij email do: BourderSzukaj postów użytkownika: BourderDodaj Bourder do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte Elaborada (con Palo - tzn. z patyczkami)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: