Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte Elaborada (con Palo - tzn. z patyczkami) » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (6): « first ... « previous 4 5 [6] Post New ThreadPost Reply
Rosamonte Elaborada (con Palo - tzn. z patyczkami)
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
INES777 INES777 is a female
The Godfather

/images/avatars/avatar-2381.jpg

Registration Date: 06-05-2010

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

RaRistnieje funkcja "edytuj" bardzo proszę nie wypisuj posta pod swoim postem

DZIĘKUJĘ i niech ci Bóg w Yerbie wynagrodzi

Podczas składania zamówienia w yms wpisz kod rabatowy "yerbamatestore", a uzyskasz 25% rabatu. Tongue

Numer gg STRAŻNIKA FORUM 42482579 - zadaj szybkie pytanie on-line!
10-11-2016 23:00 INES777 is offlineSend an Email to INES777Search for Posts by INES777Add INES777 to your Buddy List
ciastek63 ciastek63 is a male
Member

Registration Date: 17-02-2015

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

mi nie podpasowała, zbyt delikatna i jakaś taka nijaka, ani słodka ani gorzka... chyba jednak Paragwaj jest mi bliższy
15-01-2017 19:19 ciastek63 is offlineSend an Email to ciastek63Search for Posts by ciastek63Add ciastek63 to your Buddy List
Hubson
Triple Ace

/images/avatars/avatar-18991.jpg

Registration Date: 22-02-2016

Nie można nie lubić rosamonte elaborada con palo!!! Zakazuje!!! Wink Wink Wink Wink
15-01-2017 21:34 Hubson is offlineSend an Email to HubsonSearch for Posts by HubsonAdd Hubson to your Buddy List
Bourder
Newbie

Registration Date: 21-05-2016

Wypłukuje się dużo szybciej od despalady i ma subtelniejszy smak. Nie wiem czy to tylko u mnie, ale w pierwszych zalaniach czuć było zupę szczawiową.
04-07-2018 17:31 Bourder is offlineSend an Email to BourderSearch for Posts by BourderAdd Bourder to your Buddy List
Pages (6): « first ... « previous 4 5 [6] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Gatunki » Rosamonte » Rosamonte Elaborada (con Palo - tzn. z patyczkami)

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: