Yerba Mate Forum » Akcesoria » Jaka BOMBA » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Jaka BOMBA
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
tomek105
Newbie

Data Rejestracji: 20-10-2017

Smile Jaka BOMBA Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://allegro.pl/bombilla-argentina-18...6836109015.html
https://dobreziele.pl/sklep/bombille/nie...nesi-piso-175cm

Miał ktoś którąś z nich i zwierzy się z doświadczeń?
Druga opcja ze względu na wygląd ( nie wiem jak filtracja ) a pierwsza właśnie ze względu na filtrację.
Normalnie to bym kupił tą z allegro i się nie zastanawiał, ale ostatnio pijąc Kurupi( czyli w miarę pylastą yerbke) przez bombille za 10 zł z samą sprężyną, doszedłem do wniosku, że ja już jestem doświadczonym mateistą i umiem pić tak by nie zasysać pyłu tylko sam napar i nie ma po co wywalać od razu 80 zł na bombille, która nie podoba mi się z wyglądu.. z góry dzięki za podpowiedzi
16-07-2018 18:13 tomek105 jest offlineWyślij email do: tomek105Szukaj postów użytkownika: tomek105Dodaj tomek105 do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Smile Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
16-07-2018 18:13
Sott23 Sott23 jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Data Rejestracji: 28-03-2008

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pierwsza bardzo dobrze filtruje, ale potrafi złapać zmułę i się zablokować, przy kopczyku śmiga elegancko. Drugiej nie używałem, ale też powinna dobrze filtrować.
17-07-2018 19:08 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
RaR RaR jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-27794.jpg

Data Rejestracji: 28-08-2016

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piso mam. Radzi sobie z każdym rodzajem, No oprócz chimaSmile

18-07-2018 21:54 RaR jest offlineWyślij email do: RaRSzukaj postów użytkownika: RaRDodaj RaR do Listy kontaktów
MaćQ MaćQ jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-27298.jpg

Data Rejestracji: 04-01-2014

Pierwszej nie używałem, drugą mam nadal, choć korzystam aktualnie z innej. Potrójny filtr działa naprawdę dobrze, na tym polu nie miałem zastrzeżeń, jedyne do czego mogę się przyczepić to to, że pozłacane elementy, które znajdują się na dole, dosyć szybko się spłukują - pytanie ile z tego wchłaniasz razem z yerbą. Pojawiły się też brązowe przebarwienia na kratce, która robi za drugą warstwę filtra, znajdującej się pod sprężynką.

Ten post był edytowany2 raz(y), ostatnio edytowany przez MaćQ: 21-07-2018 19:07.

21-07-2018 19:05 MaćQ jest offlineWyślij email do: MaćQSzukaj postów użytkownika: MaćQDodaj MaćQ do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Akcesoria » Jaka BOMBA

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: