Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Dulce de Leche Conaprole - słodzenie Yerby » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Dulce de Leche Conaprole - słodzenie Yerby
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
sargonath sargonath jest mężczyzną
Newbie

/images/avatars/avatar-2159.png

Data Rejestracji: 05-07-2011

Dulce de Leche Conaprole - słodzenie Yerby Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam,

To mój pierwszy post więc przy okazji witam się ze wszystkimi ; )

Mam pytanie odnośnie Dulce de Leche Conaprole. Używaliście tego do słodzenia yerby? A może w jakimś innym celu? Podzielcie się doświadczeniami ; )

Pozdrawiam!
05-07-2011 10:24 sargonath jest offlineWyślij email do: sargonathSzukaj postów użytkownika: sargonathDodaj sargonath do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

05-07-2011 10:25
Annie Annie jest kobietą
Junior Member

/images/avatars/avatar-2162.jpg

Data Rejestracji: 07-07-2011

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co jest w składzie?

07-07-2011 14:20 Annie jest offlineWyślij email do: AnnieSzukaj postów użytkownika: AnnieDodaj Annie do Listy kontaktów
kubitron kubitron jest mężczyzną
Viking

/images/avatars/avatar-2506.jpg

Data Rejestracji: 04-07-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Coś jak miód?

13-07-2011 20:38 kubitron jest offlineWyślij email do: kubitronStrona domowa kubitronSzukaj postów użytkownika: kubitronDodaj kubitron do Listy kontaktów
Noamek Noamek jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-2104.jpeg

Data Rejestracji: 01-04-2011

Dulce de leche is a milk-based sauce. It is especially popular in Latin America. The ingredients are milk, sugar and vanilla. It is prepared by slowly heating sweetened milk to create a product that is vaguely similar in taste to caramel.

=

Powoli podgrzewane mleko z dodatkiem cukru i wanilii.

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez Noamek: 13-07-2011 20:53.

13-07-2011 20:52 Noamek jest offlineWyślij email do: NoamekSzukaj postów użytkownika: NoamekDodaj Noamek do Listy kontaktów
Jaciej Jaciej jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 18-06-2009

Czyli coś a'la kajmak. Chyba.
22-07-2011 10:46 Jaciej jest offlineWyślij email do: JaciejSzukaj postów użytkownika: JaciejDodaj Jaciej do Listy kontaktów
meteoryt meteoryt jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 12-03-2011

cytat:
Noamek napisał(a)
Dulce de leche is a milk-based sauce. It is especially popular in Latin America. The ingredients are milk, sugar and vanilla. It is prepared by slowly heating sweetened milk to create a product that is vaguely similar in taste to caramel.

=

Powoli podgrzewane mleko z dodatkiem cukru i wanilii.

hmmm. Yerba Mate z dodatkiem cukru, mleka i wanilii . oj, nie wiem czy to jest najlepszy pomysł, chociaż warto raz w życiu spróbować

30-07-2011 01:04 meteoryt jest offlineWyślij email do: meteorytSzukaj postów użytkownika: meteorytDodaj meteoryt do Listy kontaktów
gafik gafik jest mężczyzną
Viking

/images/avatars/avatar-1692.jpg

Data Rejestracji: 05-03-2010

cytat:
Jaciej napisał(a)
Czyli coś a'la kajmak. Chyba.

Ano --> TUTAJ
30-07-2011 01:31 gafik jest offlineWyślij email do: gafikSzukaj postów użytkownika: gafikDodaj gafik do Listy kontaktów
Enrico1212 Enrico1212 jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-1599.gif

Data Rejestracji: 07-03-2010

jeśli jesteś początkujący i nie za bardzo pasuje ci smak "czystej" yerby to możesz spróbować słodzić np. brązowym cukrem . To co przedstawiasz wydaje mi się bardzo słodkie.

30-07-2011 13:48 Enrico1212 jest offlineWyślij email do: Enrico1212Szukaj postów użytkownika: Enrico1212Dodaj Enrico1212 do Listy kontaktów
Petrusso
Junior Member

/images/avatars/avatar-2379.jpg

Data Rejestracji: 27-04-2012

Ja do słodzenia mate używam tylko i wyłącznie miodu gryczanego
27-04-2012 15:22 Petrusso jest offlineWyślij email do: PetrussoSzukaj postów użytkownika: PetrussoDodaj Petrusso do Listy kontaktów
Atram Atram jest kobietą
Newbie

Data Rejestracji: 09-07-2012

Ja kiedy mam kaszel, dolewam trochę syropu prawoślazowego.Sam syrop uwielbiam tak, że kiedyś mi się nawet przyśniło, że miałam całą zgrzewkę...Do regularnego słodzenia zdecydowanie odradzam, bo jakkolwiek to jest syrop na kaszel, ale jeżeli ktoś jest chorytomożnaby skorzystać.Pycha
07-12-2012 15:02 Atram jest offlineWyślij email do: AtramSzukaj postów użytkownika: AtramDodaj Atram do Listy kontaktów
ceebulio22 ceebulio22 jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 07-12-2012

Na pewno spróbuję waszych pomysłów, już niedługo Smile Obiecuję Wink
07-12-2012 19:14 ceebulio22 jest offlineWyślij email do: ceebulio22Szukaj postów użytkownika: ceebulio22Dodaj ceebulio22 do Listy kontaktów
KingaW
Newbie

Data Rejestracji: 08-03-2016

Ja w ogóle Yerby nie słodzę. Lubie smak "czystej" yerby ma trochę cierpki posmak, ale piło się gorsze rzeczy. Spróbuje sobie posłodzić Yerbe, ale jakoś czuje, że nie będzie mi smakować. Jak ktoś nie lubi smaku "czystej" Yerby, może kupić sobie gotową mieszankę, ale bo samemu sobie zrobić. Ja Yerbe zawsze kupuje w hurtowni spożywczej online, gdzie mają Yerba w dobrej cenie. Możecie sprawdzić czy mają tez gotowe mieszanki - spozywczo.pl/hurtownia-kawy-herbaty, ale zachęcam di picia "czystej" prawdziwej Yerba Mate Big Grin

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez KingaW: 25-07-2018 08:46.

23-07-2018 12:58 KingaW jest offlineWyślij email do: KingaWSzukaj postów użytkownika: KingaWDodaj KingaW do Listy kontaktów
para2fonia para2fonia jest mężczyzną
Member

Data Rejestracji: 12-05-2017

cytat:
KingaW napisał(a)
Ja Yerbe zawsze kupuje w hurtowni spożywczej online, gdzie mają Yerba w dobrej cenie. Możecie sprawdzić czy mają tez gotowe mieszanki - https://spozywczo.pl/hurtownia-kawy-herbaty , ale zachęcam di picia "czystej" prawdziwej Yerba Mate Big Grin

W tej hurtowni w ogole yerby nie mają. Przynajmniej ich wyszukiwarka na hasło 'yerba' nie znajduje nic.
03-09-2018 16:27 para2fonia jest offlineWyślij email do: para2foniaSzukaj postów użytkownika: para2foniaDodaj para2fonia do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Dulce de Leche Conaprole - słodzenie Yerby

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: