Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Powrót do yerby » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Powrót do yerby
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
KoszMareQ KoszMareQ jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 07-03-2014

Powrót do yerby Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cześć! Wracam do siorbania po +/- 3 latach (stąd też post w tej podstronie) i chciałbym spytać o to, od czego w sumie zacząć. Mam w domu jeszcze stare zapasy: La Merced dwie paczki, Amandę pomarańczową, Krausa, dwie paczki mojej ulubionej Pajarito con hierbas i próbkę La Rubia (mam nadzieję, że żadna z nich się szczególnie nie zepsuła). Chciałem spytać natomiast, czy przez ostatnie trzy lata wyszło coś nowego, wartego uwagi. Może pojawiła się nowa marka? Może jakaś nowa yerba wyrzuca z butów? Może pojawiła się yerba z dodatkami, jakie trzy lata temu jeszcze nie śniły się filozofom? Big Grin W skrócie: co się zmieniło, gdy mnie nie było? Wink
25-01-2018 22:48 KoszMareQ jest offlineWyślij email do: KoszMareQSzukaj postów użytkownika: KoszMareQDodaj KoszMareQ do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
25-01-2018 22:49
Sott23 Sott23 jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Data Rejestracji: 28-03-2008

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wrociły: Liebig, Aguantadora despalada i elaborada, Playadito Despalada
Pokazały się: Verdeflory (które chyba znikają), Aguantadora especial, terere, suave, Organiczna Pampa, Sinderidad Limon i Naranja, Meta Mate różniste, La Bombilla, Canarias Especial... Kurde, nie chce mi się pisać bo jest tego trochę, weź popatrz po sklepach to zobaczysz Big Grin

Liebig smaczna yerbka, Amanda Campo w typie suave też mi smakuje, ale mocą nie grzeszy. Ogólnie sporo tego!
25-01-2018 23:05 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
lukaszwojcik lukaszwojcik jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 20-02-2010

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podłączam się do tematu. Dodatkowo mam pytanie czy nigdy nie otwierana yerba, która jest przeterminowana 1 rok jest bezpieczna do picia ?

17-09-2018 21:55 lukaszwojcik jest offlineWyślij email do: lukaszwojcikStrona domowa lukaszwojcikSzukaj postów użytkownika: lukaszwojcikDodaj lukaszwojcik do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba Mate dla początkujących » Powrót do yerby

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: