Yerba Mate Forum » Yerba pogaduchy... » swiatyerby.pl - blog » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
swiatyerby.pl - blog
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
doktorsky doktorsky jest mężczyzną
Triple Ace

Data Rejestracji: 03-09-2013

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dlaczego nie nikt nie zaktualizuje listy? Brakuje kilku sklepów dobrych, a jeden już nie istnieje Smile

27-05-2017 10:40 doktorsky jest offlineStrona domowa doktorskySzukaj postów użytkownika: doktorskyDodaj doktorsky do Listy kontaktów
Sott23 Sott23 jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-724.gif

Data Rejestracji: 28-03-2008

Autor Tematu Temat Rozpoczęty przez Sott23
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tam już na tej liście nie istnieje sporo sklepów. Jak zerkałem teraz to przypomniała mi się mate Pantera, nadal jest dostępna w .de, ale drogo. 12 euro za puszkę i to różne pojemności.
28-05-2017 11:32 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
doktorsky doktorsky jest mężczyzną
Triple Ace

Data Rejestracji: 03-09-2013

No właśnie, moderator może edytować ustawienia ankiety. | drugiej jednak strony rozumiem dlaczego nikt tego nie robi (sam byłem moderatorem) w sytuacji gdy forum potrzebuje całkowitej zmiany lub przebudowy i nikt nie chce się tym zająć.

28-05-2017 17:28 doktorsky jest offlineStrona domowa doktorskySzukaj postów użytkownika: doktorskyDodaj doktorsky do Listy kontaktów
Moderator

Na blogu wisi recenzja piwa na bazie Pajarito, ma etykietkę z Ptaszkiem, więc Wy yerbiarze szybko byście połączyli fakty. Czy smak jest yerbowy? Raczej nie, ale goryczka taka znajoma. Nazywa się Birds n' the Bees i jest z Krakowskiego browaru Browanza.

Wszystko co mieli na magazynie się wyprzedało, a więcej póki co nie robią, więc jak się skończy w sklepach to może póki co nie być... Chyba, że niebawem wrócą do tego projektu.
03-06-2017 22:12 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
Moderator

Znana już forumowym wyjadaczom Rosamonte Despalada trafiła na blog, gdzie zapraszam: http://swiatyerby.pl/rosamonte-despalada/ Teraz ma trochę więcej widocznych badyli i ponoć ogólnie susz jest też inny, ale nie pamiętam tego poprzedniego sprzed wycofania.
23-06-2017 20:25 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
Moderator

Popijałem ostatnio Campesino z zieloną herbatą i początki były takie SE, później troszkę poprawy i wyszło jakieś 4/6. Moim zdaniem zielonej herbaty tam nie czuć za bardzo, lepiej by było bez dodatku olejku miętowego i burrito, a tak to jest jednak ziołowo. Dużo pyłu i badyli.
http://swiatyerby.pl/campesino-burrito-and-green-tea-burrito-y-verde/
30-07-2017 21:44 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
Moderator

Hej, w sumie dla wielu starszych forumowiczów to będzie już znana yerba. Zrecenzowałem Playadito Despalade, polecam fanom despalad. Mnie zasmakowało, a nie jestem jakimś wielkim fanem despalad, także jest OK.
16-10-2017 16:35 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
Moderator

Zostawiam Was ze świątecznym wpisem http://swiatyerby.pl/yerba-mate-swieta-jak-przetrwac/ i recenzją Noblezy Gaucha elaborada, jakby ktoś nie widział, chociaż dla forumowych siorbaków to żadna tam nieznana yerba Big Grin
23-12-2017 13:59 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
Moderator

Mały update, wjechała recenzja Cachamate amarillo, to żółte i Aguantadora Despalada Smile
05-02-2018 13:43 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
Moderator

Poszła na tapetę kolejna Aguantadora w wersji elaborada. Tutaj na forum swego czasu jak już kiedyś była dostępna to parę osób piło, także join: http://swiatyerby.pl/aguantadora-tradicional/
21-03-2018 13:28 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
Moderator

Cichutko na forum... Podrzucam reckę Taragui Vitality, ciekawa yerbka, wg producenta suszona gorącym powietrzem, ale Taragui ma te mieszane susze i tak osobiście to im nie wierze na 100% aczkolwiek nie smakuje dymnie: http://swiatyerby.pl/taragui-vitality/
23-06-2018 23:32 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
Moderator

Dziś trochę ziołowo, Playadito Hierbas. Jest to jedna z tych yerbek, które już kiedyś były, ja wcześniej nie miałem okazji jej pić. Ponoć na przestrzeni lat się zmieniła, jest mniej szałwiowa i powiem Wam, że dobrze jej to zrobiło bo czuć szałwią, ale jak na moje większa ilość by nie była zbyt dobra. Link: http://swiatyerby.pl/playadito-hierbas/
14-07-2018 20:22 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
krzysztofik46 krzysztofik46 jest mężczyzną
Triple Ace

/images/avatars/avatar-2549.jpg

Data Rejestracji: 20-01-2013

Sott23 od dłuższego czasu śledzę Twoje recenzje i muszę przyznać, że są naprawdę spoko Smile Można powiedzieć, że pełna profeska. I mam też przy okazji pytanie odnośnie mate Aguantadora Elaborada, a mianowicie planuję ją zamówić w najbliższym czasie i szczerze mówiąc jestem ciekawy do której z argentyńskich marek jest jej najbliżej pod względem smaku...CdM, Rosamonte, Pipore czy może jeszcze coś innego hmm ? A może ma unikalny smak, którego ciężko jest porównać do jakiejkolwiek innej yerby ? Jak byś to ocenił ? Wink

" Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada ale na tym, że potrafi się podnosić. "

Pomagajmy innym Smile
http://www.poomoc.pl/
05-08-2018 11:17 krzysztofik46 jest offlineWyślij email do: krzysztofik46Szukaj postów użytkownika: krzysztofik46Dodaj krzysztofik46 do Listy kontaktów
Moderator

cytat:
krzysztofik46 napisał(a)
Sott23 od dłuższego czasu śledzę Twoje recenzje i muszę przyznać, że są naprawdę spoko Smile Można powiedzieć, że pełna profeska. I mam też przy okazji pytanie odnośnie mate Aguantadora Elaborada, a mianowicie planuję ją zamówić w najbliższym czasie i szczerze mówiąc jestem ciekawy do której z argentyńskich marek jest jej najbliżej pod względem smaku...CdM, Rosamonte, Pipore czy może jeszcze coś innego hmm ? A może ma unikalny smak, którego ciężko jest porównać do jakiejkolwiek innej yerby ? Jak byś to ocenił ? Wink

Hej, to miłe i motywuje, dzięki! Big Grin Jesli bym miał porównać to raczej Rosamonte Despalada czy może jeszcze Suave. To taka yerbka bez dymnego smaku (sin humo), ale z fajną lekką yerbową goryczką. Myślę, że coraz więcej będzie takich yerb. Argentyna powoli odchodzi od dymienia. NIe jest to też yerbka przypominająca Krausa i taki sianowy smak (dawno nie piłem, muszę sobie to odświeżyć). Aguantadora Elaborada to dobra yerbka, ale bez ohów i ahów jak dla mnie. Pół kilo można kupić, albo 250g. W przypadku gdy lubisz argentynki z nieco mniejszą goryczą to powinna Ci posmakować Smile
07-08-2018 00:30 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
Triple Ace

Dzięki za odpowiedź Wink Jestem raczej miłośnikiem Paragwajek, aczkolwiek chyba jednak skuszę się na Aguantadorę. Spróbować nigdy nie zaszkodzi, może akurat będzie mi odpowiadała. Zawsze to jakaś odskocznia od paragwajskich klimatów Smile

" Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada ale na tym, że potrafi się podnosić. "

Pomagajmy innym Smile

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez krzysztofik46: 07-08-2018 23:29.

07-08-2018 11:01 krzysztofik46 jest offlineWyślij email do: krzysztofik46Szukaj postów użytkownika: krzysztofik46Dodaj krzysztofik46 do Listy kontaktów
Moderator

To może być drastyczna odskocznia zaraz po Paragwajkach Big Grin Ogólnie polecam mocno testować. Playadito piłeś? To też w podobnym stylu, siekiery nie będzie.
07-08-2018 14:06 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
Triple Ace

Myślę, że nie będzie tak źle, ponieważ trochę Argentynek już w swoim życiu wypiłem Tongue Playadito też jeszcze nie próbowałem, ale ta yerba również jest na liście moich kolejnych zakupów. Zdecydowanie najczęściej kupuję Paragwajki, więc mam jeszcze sporo do nadrobienia, jeśli chodzi o argentyńskie klimaty, więc chcę to jakoś nadgonić Big Grin Do tej pory z argentyńskich mate, zdecydowanie najbardziej zasmakowała mi CdM, jednak chociażby taki Kraus także stanowił fajną, dosyć nietypową dla mnie odskocznię. Ogółem mówiąc, warto wszystkiego spróbować Wink

Pomagajmy innym Smile

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez krzysztofik46: 07-08-2018 23:28.

07-08-2018 21:51 krzysztofik46 jest offlineWyślij email do: krzysztofik46Szukaj postów użytkownika: krzysztofik46Dodaj krzysztofik46 do Listy kontaktów
Moderator

Forumowiczom to będzie dobrze znane: http://swiatyerby.pl/campesino-katuava-ginseng/ Jak dla mnie to trochę przesadzono z tymi olejkami, ale na zimno jest okej.
29-08-2018 13:27 Sott23 jest offlineWyślij email do: Sott23Strona domowa Sott23Szukaj postów użytkownika: Sott23Dodaj Sott23 do Listy kontaktów
lukaszwojcik lukaszwojcik jest mężczyzną
Junior Member

Data Rejestracji: 20-02-2010

Fajna strona, szkoda, że 1-2 wpisy na miesiąc, trzeba trochę medialnie rozhulać.

18-09-2018 20:53 lukaszwojcik jest offlineWyślij email do: lukaszwojcikStrona domowa lukaszwojcikSzukaj postów użytkownika: lukaszwojcikDodaj lukaszwojcik do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Yerba pogaduchy... » swiatyerby.pl - blog

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: