Yerba Mate Forum » Offtopic » Ile razy dziennie Yerba Mate? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Ile razy dziennie Yerba Mate?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kaspa kaspa jest mężczyzną
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Data Rejestracji: 13-09-2015

Question Ile razy dziennie Yerba Mate? Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czołem yerbowe głowy, dzisiaj piję po raz pierwszy w swojej przygodzie, drugi raz tego samego dnia napar i tak czuję że to już w sumie dużo.
Jestem ciekawy jak jest u was? Ktoś popija więcej niż 2 razy dziennie? Wpisujcie cyferki i wyjaśnienia jak komuś się chce Happy

Ten post był edytowany5 raz(y), ostatnio edytowany przez kaspa: 06-01-2016 18:18.

06-01-2016 18:14 kaspa jest offlineWyślij email do: kaspaSzukaj postów użytkownika: kaspaDodaj kaspa do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
06-01-2016 18:14
Thrael Thrael jest mężczyzną
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Data Rejestracji: 10-09-2014

Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja pijam raz dziennie. Rzadko się zdarzy dzień, w którym bym pił yerbę dwa razy. Przede wszystkim z braku czasu.

06-01-2016 18:27 Thrael jest offlineWyślij email do: ThraelSzukaj postów użytkownika: ThraelDodaj Thrael do Listy kontaktów
marios
niezarejestrowany
Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Raz dziennie, ale staram się nie pić przed snem, bo potem po prostu mam kłopoty z zasypianiem Smile
11-01-2016 18:53
Maximus3g Maximus3g jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-15259.jpg

Data Rejestracji: 30-12-2015

Zgodnie z moim rytuałem piję raz dziennie, zawsze po codziennych zajęciach, tj. od godziny 17. Smile
Tak już sobie ustaliłem. Dzięki temu picie Yerby staje się dla mnie prawie święte. Smile
11-01-2016 23:54 Maximus3g jest offlineWyślij email do: Maximus3gSzukaj postów użytkownika: Maximus3gDodaj Maximus3g do Listy kontaktów
peer1 peer1 jest mężczyzną
Double Ace

/images/avatars/avatar-13221.jpg

Data Rejestracji: 11-10-2015

Jedno nabicie, kilka razy przy niedzieli też nabiłem drugi raz i było dla mnie za dużo czułem że ohoho dziś już wystarczy.

12-01-2016 16:56 peer1 jest offlineWyślij email do: peer1Szukaj postów użytkownika: peer1Dodaj peer1 do Listy kontaktów
Buniek Buniek jest mężczyzną
Full Member

/images/avatars/avatar-1986.png

Data Rejestracji: 04-10-2010

Rekord to chyba trzy nabicia jak pisałem pracę licencjacką Big Grin Ale było takie picie bez przerwy.

14-01-2016 17:23 Buniek jest offlineStrona domowa BuniekSzukaj postów użytkownika: BuniekDodaj Buniek do Listy kontaktów
smiley34 smiley34 jest mężczyzną
Double Ace

Data Rejestracji: 10-03-2015

Zwykle pierwsze o 8 rano w pracy które potrafię pić nawet i do godziny 14 (termos 1l.)
i często w tygodniu drugi raz w domu (tyle, że już nie litr ale około 0,5l)
14-01-2016 18:01 smiley34 jest offlineWyślij email do: smiley34Szukaj postów użytkownika: smiley34Dodaj smiley34 do Listy kontaktów
dekostyr dekostyr jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 26-12-2015

Od niedawna spożywam yerbę i raczej sobie nie pozwalam na jej picie przed snem. Około 11 w pracy gdy mnie zaczyna łapać lekki sen pośniadaniowy wypijem około 0,5l i tyle Wink
20-01-2016 22:03 dekostyr jest offlineWyślij email do: dekostyrStrona domowa dekostyrSzukaj postów użytkownika: dekostyrDodaj dekostyr do Listy kontaktów
mario_79 mario_79 jest mężczyzną
Double Ace

Data Rejestracji: 27-10-2015

1 nabicie z rana w pracy, czasami drugie po południu w domu ale czymś bardziej łagodnym.
21-01-2016 20:41 mario_79 jest offlineWyślij email do: mario_79Szukaj postów użytkownika: mario_79Dodaj mario_79 do Listy kontaktów
JoannaYerba JoannaYerba jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 12-12-2016

Ja raz dziennie. mam znajomą, która potrafi wypić ja 3 razy dziennie, ale robi sobie dużo słabszą, żeby nie przesadzić.
19-12-2017 16:01 JoannaYerba jest offlineWyślij email do: JoannaYerbaSzukaj postów użytkownika: JoannaYerbaDodaj JoannaYerba do Listy kontaktów
tetrus tetrus jest mężczyzną
Newbie

Data Rejestracji: 24-01-2017

Piję raz dziennie. Parę razy piłem dwa razy dziennie i po około godzinie czułem się dziwnie, tzn. trochę mnie muliło.

02-10-2018 18:05 tetrus jest offlineWyślij email do: tetrusStrona domowa tetrusSzukaj postów użytkownika: tetrusDodaj tetrus do Listy kontaktów
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Offtopic » Ile razy dziennie Yerba Mate?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: