Yerba Mate Forum » Offtopic » Ile razy dziennie Yerba Mate? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Ile razy dziennie Yerba Mate?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
kaspa kaspa is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Registration Date: 13-09-2015

Question Ile razy dziennie Yerba Mate? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Czołem yerbowe głowy, dzisiaj piję po raz pierwszy w swojej przygodzie, drugi raz tego samego dnia napar i tak czuję że to już w sumie dużo.
Jestem ciekawy jak jest u was? Ktoś popija więcej niż 2 razy dziennie? Wpisujcie cyferki i wyjaśnienia jak komuś się chce Happy

This post has been edited 5 time(s), it was last edited by kaspa: 06-01-2016 18:18.

06-01-2016 18:14 kaspa is offlineSend an Email to kaspaSearch for Posts by kaspaAdd kaspa to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
06-01-2016 18:14
Thrael Thrael is a male
Moderator

/images/avatars/avatar-8765.jpg

Registration Date: 10-09-2014

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Ja pijam raz dziennie. Rzadko się zdarzy dzień, w którym bym pił yerbę dwa razy. Przede wszystkim z braku czasu.

06-01-2016 18:27 Thrael is offlineSend an Email to ThraelSearch for Posts by ThraelAdd Thrael to your Buddy List
marios
unregistered
Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Raz dziennie, ale staram się nie pić przed snem, bo potem po prostu mam kłopoty z zasypianiem Smile
11-01-2016 18:53
Maximus3g Maximus3g is a male
Member

/images/avatars/avatar-15259.jpg

Registration Date: 30-12-2015

Zgodnie z moim rytuałem piję raz dziennie, zawsze po codziennych zajęciach, tj. od godziny 17. Smile
Tak już sobie ustaliłem. Dzięki temu picie Yerby staje się dla mnie prawie święte. Smile
11-01-2016 23:54 Maximus3g is offlineSend an Email to Maximus3gSearch for Posts by Maximus3gAdd Maximus3g to your Buddy List
peer1 peer1 is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-13221.jpg

Registration Date: 11-10-2015

Jedno nabicie, kilka razy przy niedzieli też nabiłem drugi raz i było dla mnie za dużo czułem że ohoho dziś już wystarczy.

12-01-2016 16:56 peer1 is offlineSend an Email to peer1Search for Posts by peer1Add peer1 to your Buddy List
Buniek Buniek is a male
Full Member

/images/avatars/avatar-1986.png

Registration Date: 04-10-2010

Rekord to chyba trzy nabicia jak pisałem pracę licencjacką Big Grin Ale było takie picie bez przerwy.

14-01-2016 17:23 Buniek is offlineHomepage of BuniekSearch for Posts by BuniekAdd Buniek to your Buddy List
smiley34 smiley34 is a male
Double Ace

Registration Date: 10-03-2015

Zwykle pierwsze o 8 rano w pracy które potrafię pić nawet i do godziny 14 (termos 1l.)
i często w tygodniu drugi raz w domu (tyle, że już nie litr ale około 0,5l)
14-01-2016 18:01 smiley34 is offlineSend an Email to smiley34Search for Posts by smiley34Add smiley34 to your Buddy List
dekostyr dekostyr is a male
Newbie

Registration Date: 26-12-2015

Od niedawna spożywam yerbę i raczej sobie nie pozwalam na jej picie przed snem. Około 11 w pracy gdy mnie zaczyna łapać lekki sen pośniadaniowy wypijem około 0,5l i tyle Wink
20-01-2016 22:03 dekostyr is offlineSend an Email to dekostyrHomepage of dekostyrSearch for Posts by dekostyrAdd dekostyr to your Buddy List
mario_79 mario_79 is a male
Double Ace

Registration Date: 27-10-2015

1 nabicie z rana w pracy, czasami drugie po południu w domu ale czymś bardziej łagodnym.
21-01-2016 20:41 mario_79 is offlineSend an Email to mario_79Search for Posts by mario_79Add mario_79 to your Buddy List
JoannaYerba JoannaYerba is a male
Newbie

Registration Date: 12-12-2016

Ja raz dziennie. mam znajomą, która potrafi wypić ja 3 razy dziennie, ale robi sobie dużo słabszą, żeby nie przesadzić.
19-12-2017 16:01 JoannaYerba is offlineSend an Email to JoannaYerbaSearch for Posts by JoannaYerbaAdd JoannaYerba to your Buddy List
tetrus tetrus is a male
Newbie

Registration Date: 24-01-2017

Piję raz dziennie. Parę razy piłem dwa razy dziennie i po około godzinie czułem się dziwnie, tzn. trochę mnie muliło.

02-10-2018 18:05 tetrus is offlineSend an Email to tetrusHomepage of tetrusSearch for Posts by tetrusAdd tetrus to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Offtopic » Ile razy dziennie Yerba Mate?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: