Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba kąpiel » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (3): « previous 1 2 [3] Post New ThreadPost Reply
Yerba kąpiel
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
nie_ja1 nie_ja1 is a female
Member

Registration Date: 01-11-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

He he nieźleSmile . Tak sobie pomyślałam, że mogłabym sobie zrobić taką kąpiel z Cruz De Malta anyżowąSmile . Na astmę jak znalazłSmile ! Do tego szczelnie zamknąć się w łazience i wdychać opary znad wanny. Tylko szkoda mi trochę-wolę wypićWink

08-11-2007 10:15 nie_ja1 is offlineSend an Email to nie_ja1Homepage of nie_ja1Search for Posts by nie_ja1Add nie_ja1 to your Buddy List
Kurvik Kurvik is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-143.jpg

Registration Date: 07-10-2007

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No, jednak poświęcenie koło pół kilo yerby na jedną kąpiel to niefajna rzecz, teraz nie mam co pić Tongue

A poza tym to Cejrowski ssie.
08-11-2007 10:56 Kurvik is offlineSend an Email to KurvikSearch for Posts by KurvikAdd Kurvik to your Buddy List
nie_ja1 nie_ja1 is a female
Member

Registration Date: 01-11-2007

To zapraszam-podzielę sięWink

08-11-2007 17:22 nie_ja1 is offlineSend an Email to nie_ja1Homepage of nie_ja1Search for Posts by nie_ja1Add nie_ja1 to your Buddy List
JoannaYerba JoannaYerba is a male
Newbie

Registration Date: 12-12-2016

Ciekawy pomysł. Skoro yerba ma takie pozytywne działa wewnętrzne to może będzie działała też zewnętrznie. Ja nie próbowałam i szczerze to byłoby mi żal wykorzystywać moją drogą Yerbę na kąpiele. Wolę jednak tradycyjne sposoby wykorzystywania jej.
28-02-2018 18:52 JoannaYerba is offlineSend an Email to JoannaYerbaSearch for Posts by JoannaYerbaAdd JoannaYerba to your Buddy List
lukaszwojcik lukaszwojcik is a male
Junior Member

Registration Date: 20-02-2010

Są teorie o oczyszczaniu, mogłaby dobrze wpłynąć na skórę ciała czy twarzy, u nas niestety będzie szkoda suszu na takie testy Smile

18-09-2018 20:49 lukaszwojcik is offlineSend an Email to lukaszwojcikHomepage of lukaszwojcikSearch for Posts by lukaszwojcikAdd lukaszwojcik to your Buddy List
Fosfolipid Fosfolipid is a male
Niebieskogwiazdkowiec

/images/avatars/avatar-20709.jpg

Registration Date: 14-07-2007

A może jednak nie szkoda? Prawie wszyscy kupujemy przecież czasem drogie kosmetyki, droższe niż pół kilo yerby Big Grin

A jeśli brakuje Ci yerby, kliknij tu.
24-10-2018 11:14 Fosfolipid is offlineSend an Email to FosfolipidHomepage of FosfolipidSearch for Posts by FosfolipidAdd Fosfolipid to your Buddy List
Pages (3): « previous 1 2 [3] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Yerba-eksperymenty :-) » Yerba kąpiel

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: