Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » Bomba Simple Oro 21 cm - stan idealny - jak Nówka! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Poleć Przyjacielowi | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Bomba Simple Oro 21 cm - stan idealny - jak Nówka!
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
strus strus jest mężczyzną
Member

/images/avatars/avatar-41.png

Data Rejestracji: 21-07-2007

Bomba Simple Oro 21 cm - stan idealny - jak Nówka! Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam do odsprzedania bombę (czyli specjalną bombillę do Erva Mate / Chimarrao) o długości 21 cm i szerokości sitka ok 4-4,5cm.

Wykonana z INOX 18/8 i z ustnikiem pokrytym warstwą prawdziwego złota (właściwości bakteriobójcze i bakteriostatyczne).

Kupiona końcem września (dokładam kopie paragonu) - cena sklepowa to 115zł
Użyta dosłownie cztery razy!

Do oglądnięcia/odbioru w Krakowie w okolicach Tesco przy ul. Kapelanka ewentualnie w okolicach sklepu węzła A4/DK94 i sklepu Futura w Modlniczce.
Jeśli ktoś chce przesyłkę proszę o kontakt.

Fotki są tutaj (moje ogłoszenie):
https://www.gumtree.pl/a-kuchnia/krakow/...810910480633709

Ten post był edytowany1 raz(y), ostatnio edytowany przez strus: 05-12-2018 21:49.

29-11-2018 09:17 strus jest offlineWyślij email do: strusSzukaj postów użytkownika: strusDodaj strus do Listy kontaktów
Michal
niezarejestrowany
Polecam Ci te produkty Odpowiedź na PostaOdpowiedź z CytatemEdytuj/Usuń PostyZgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
29-11-2018 09:18
Struktura Drzewka | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy tematOdpowiedz na Post
Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » Bomba Simple Oro 21 cm - stan idealny - jak Nówka!

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH
Reklama: