Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » Bomba Simple Oro 21 cm - stan idealny - jak Nówka! » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Bomba Simple Oro 21 cm - stan idealny - jak Nówka!
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
strus strus is a male
Member

/images/avatars/avatar-41.png

Registration Date: 21-07-2007

Bomba Simple Oro 21 cm - stan idealny - jak Nówka! Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Mam do odsprzedania bombę (czyli specjalną bombillę do Erva Mate / Chimarrao) o długości 21 cm i szerokości sitka ok 4-4,5cm.

Wykonana z INOX 18/8 i z ustnikiem pokrytym warstwą prawdziwego złota (właściwości bakteriobójcze i bakteriostatyczne).

Kupiona końcem września (dokładam kopie paragonu) - cena sklepowa to 115zł
Użyta dosłownie cztery razy!

Do oglądnięcia/odbioru w Krakowie w okolicach Tesco przy ul. Kapelanka ewentualnie w okolicach Tandety w Krakowie.
Jeśli ktoś chce przesyłkę proszę o kontakt.

Fotki są tutaj (moje ogłoszenie):
https://www.gumtree.pl/a-kuchnia/krakow/...730910480633709

This post has been edited 8 time(s), it was last edited by strus: 21-08-2019 16:39.

29-11-2018 09:17 strus is offlineSend an Email to strusSearch for Posts by strusAdd strus to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
29-11-2018 09:18
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Bazar - wymiana, kupno, sprzedaż » Bomba Simple Oro 21 cm - stan idealny - jak Nówka!

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: