Yerba Mate Forum » Akcesoria » Czy kupiłbyś/kupiłabyś termo-matero za 250-300zł? » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Czy kupiłbyś/kupiłabyś termo-matero za 250-300zł?
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
wpisznazwe
Newbie

Registration Date: 22-07-2017

Czy kupiłbyś/kupiłabyś termo-matero za 250-300zł? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Czy kupisz termo-matero (yerbomos), czyli połączenie termosu z matero za 250-300zł?

Cechy:
Wysoka jakość.
Pojemność ok. 500ml.
Pasuje to standardowych cupholderów.
Nie cuchnie plastikiem i nie zmienia smaku yerby. Wykonanie wewnątrz i wbudowana bombila np. ze stali nierdzewnej.
Nie przecieka w zadnej pozycji.
Wszystko szczelne, nie ma mowy o siorbaniu powietrza aż do ostatniego łyku.
Nie wciąga fusów do bombili.
Nie zepsuje sie gdy wypadnie ci z reki.
Bardzo dobrze trzyma ciepło.
Wbudowany termometr cyfrowy sygnalizujący osiągnięcie pożądanej, średniej temperatury wody. Można wlać wrzątek i zostawić otwarte wieczko. Gdy temp. Pożądana zostanie osiągnięta, kubeł zapiszczy dając sygnał do zamknięcia wieka i rozpoczęcia popijania. Dopiero podczas picia woda dostaje się do yerby, więc susz nie ulegnie poparzeniu.
Wymienne moduły na susz - urządzenie składa się z pojemnika na wodę oraz modułu na susz, połączonych ze sobą. Można taki termos zabrać w drogę z zamontowanym jednym modułem z suszem i mieć w zanadrzu kilka innych wypełnionych herbatą, gotowych do zalania i użytku po wypiciu yerby z tego pierwszego. Moduły wymienia się w prosty sposób. Po powrocie do domu oczywiście można wszystko umyć i znowu jest gotowe do użycia. Dodatkowe moduły można łączyć ze sobą oraz z urządzeniem tak, aby nie walały się gdzie popadnie w domu czy zajmowały mało miejsca w walizce.

Użytkowanie:
Aby używać urządzenia odkręcamy moduł na susz od modułu na wodę, wsypujemy susz do modułu na susz i zalewamy niezbyt gorącą wodą, może być zimna na pierwszy łyk. Następnie skręcamy moduły i wlewamy wodę do modułu na wodę. Jeśli woda ma odpowiednią temp. To zakręcamy wieko i pijemy, jeśli to wrzątek to zostawiamy na chwilę z otwartym wieczkiem, a gdy zapiszczy termometr - zakręcamy i pijemy.

Chcę stworzyć produkt doskonale dopasowany do Waszych potrzeb - proszę o uwagi, wskazanie wypisanych powyżej, niepotrzebnych wg Was funkcji czy co można lub trzeba zrobić inaczej.
22-07-2017 10:14 wpisznazwe is offlineSend an Email to wpisznazweSearch for Posts by wpisznazweAdd wpisznazwe to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:
22-07-2017 10:15
kaspa kaspa is a male
Forum Ace

/images/avatars/avatar-13475.jpg

Registration Date: 13-09-2015

RE: Czy kupiłbyś/kupiłabyś termo-matero za 250-300zł? Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

W życiu nie zapłaciłbym tyle za termos. Chyba, że planowałbym wspinać się w zimę gdzieś w alpach kilka dni. Dla mnie ważna jest również cała ceremonia przygotowania i dolewania wody. Yerbomos do mnie nie przemawia, chociaż chciałem jakiś czas temu z ciekawości spróbować wersji, która jest już na rynku. Szybko mi jednak przeszło Roll Eyes

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by kaspa: 19-10-2017 21:27.

19-10-2017 21:27 kaspa is offlineSend an Email to kaspaSearch for Posts by kaspaAdd kaspa to your Buddy List
Marcocaffe
Newbie

Registration Date: 25-02-2016

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Jakość może być i wysoka ale 300 zł to zdecydowanie za duża kwota. Miałem kiedyś coś takiego ale po przechyleniu do poziomu termos przeciekał więc noszenie w luźnym plecaku odpadało.
08-04-2019 10:47 Marcocaffe is offlineSend an Email to MarcocaffeHomepage of MarcocaffeSearch for Posts by MarcocaffeAdd Marcocaffe to your Buddy List
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Akcesoria » Czy kupiłbyś/kupiłabyś termo-matero za 250-300zł?

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: