Yerba Mate Forum » Offtopic » Zainteresowania » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Pages (3): « previous 1 2 [3] Post New ThreadPost Reply
Zainteresowania
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Noamek Noamek is a male
Double Ace

/images/avatars/avatar-2104.jpeg

Registration Date: 01-04-2011

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Przed PC spedzam duzo czasu, zajmuje sie reklama/grafika. Sama grafika to duzo zabawy, obrabianie zdjec, tworzenie obrazkow/loga. Ostatnio kupilem mini tablet wacom, fajnie sie rysuje ale jeszcze nie przychodzi mi to naturalnie.

Zaczalem tez robic muzyke w Ableton Live9 pare lat temu, od jakiegos czasu przeszedlem na Live10.
To jest dopiero fajne hobby Happy
W przeciagu ok 2 lat zainwestowalem w interfejs UAD Apollo Twin Quad, glosniki Yamaha HS7, pare mikrofonow AKG C314, Ableton Push2 MIDI, pre-amp Orange Micro Dark i gitare Fender i pare innych rzeczy jak np plug-in Auto-Tune itd. Big Grin

Ogolnie mowiac to przeszedlem od robienia muzyki wylacznie na PC do uczenia sie i grania na gitarze. Czasem nawet spiewam, ale glownie konczy sie na tym ze robie jakies vocale w tle zeby miec 'pelny' dzwiek. Ciezko nawet powiedziec ze to vocals, chyba ze wylacze wszystkie efekty i tylko ta sciezke dzwiekowa dam do odsluchania Tongue
Jak zaczne jakas fajna sesje muzyczna to pochlania mnie to na nastepne pare godzin, zero myslenia o czyms innym - tylko dzwieki Happy

Bonusem jest tez to ze porzadny zestaw glosnikow dobrze sprawdza sie w filmach, no i oczywiscie przy sluchaniu muzyki Tongue
Porownujac glosniki typowo pod komputer (nawet te high-endowe dla graczy), do glosnikow muzycznych ('studio monitors') = roznica jest nieziemska.

Polecam, bardzo fajne hobby. Jest pare gratisowych programow muzycznych ktore sa bardzo dobre, ale ja pracuje chetnie w Ableton lub ewentualnie w Logic Pro na macbooku znajomego.

12-04-2019 17:48 Noamek is offlineSend an Email to NoamekSearch for Posts by NoamekAdd Noamek to your Buddy List
jmls
Newbie

Registration Date: 23-04-2016

Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Nie potrafię napisac tutaj jakie mam jedno zainteresowanie bo jest ich wiele, ale na pewno są to

sport - szczególnie, ze mam pracę siedzącą tak więc jak wychodzę z pracy, to mam ochotę na to aby rozciągnąć kości oraz trochę sie poruszac, tak wieć biegam oraz jeżdżę na rowerze
historia -głównie historia Średniowiecza, chociaż czytam po trochu na temat historii każdego kraju
no i gra na instrumentach, grałem początkowo na gitarze, na której uczyłem się gry od czasów szkolnych. Potem przerzuciłem się na grę na perkusji. Można sie podczas gdy wyładować Wink
http://drumstore.pl/produkty_perkusyjne/werble.html

This post has been edited 1 time(s), it was last edited by jmls: 01-07-2019 11:29.

10-06-2019 09:51 jmls is offlineSend an Email to jmlsSearch for Posts by jmlsAdd jmls to your Buddy List
Pages (3): « previous 1 2 [3] Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Offtopic » Zainteresowania

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: