Yerba Mate Forum » Akcesoria » Palo Santo - pytanie » Hello Guest [Login|Register]
Last Post | First Unread Post Print Page | Recommend to a Friend | Add Thread to Favorites
Post New ThreadPost Reply
Palo Santo - pytanie
Author
Post « Previous Thread | Next Thread »
Stalmi
Newbie

Registration Date: 19-05-2017

Palo Santo - pytanie Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

Witam.

Zostawiłem w swoim Palo Santo przez przypadek mokry susz na około tydzień i nie jestem pewien czy naczynie jest nadal zdatne do używania.
Naczynie wyparzałem kilka razy, ale czarny osad, który się zrobił, nadal nie chce zejść. Nie wiem czy to pleśń czy co, dacie radę ocenić? Zdjęcia poniżej.

W razie jakby to była pleśń zamówiłem już drugie naczynko, ale z nim też mam problem - rusza się w okuciu oraz słychać jak się puka palcem, że okucie nie przylega dobrze do drewna. Czy po kilku zalaniach Palo Santo spęcznieje i wypełni wolną przestrzeń/nie będzie się ruszać? Jeżeli nie to czy to poważna wada? Boję się, żeby woda nie dostała się między drewno a okucie. Ponizej wstawiam zdjęcia jak duża jest szpara (chociaż to pewnie niewiele Wam powie). Okucie też jest wykonane w inny sposób niż w pierwszym naczynku i zastanawiam się czy to aby nie jest również jakaś niedokładność i nie za mało to alumnim zachodzi?
Drugie naczynie mogę jeszcze zwrócić.
13-01-2020 16:15 Stalmi is offlineSend an Email to StalmiSearch for Posts by StalmiAdd Stalmi to your Buddy List
Michal
unregistered
Polecam Ci te produkty Reply to this PostPost Reply with QuoteEdit/Delete PostsReport Post to a Moderator       Go to the top of this page

No cóż, w takiej sytuacji pozostaje mi polecić Ci produkty, które tylko dziś są w promocji:

Michal has attached these images (downsized versions):

IMG_20200113_155512.jpg IMG_20200113_155523.jpg IMG_20200113_155948.jpg
IMG_20200113_160002_1.jpg
13-01-2020 16:15
Tree Structure | Board Structure
Jump to:
Post New ThreadPost Reply
Yerba Mate Forum » Akcesoria » Palo Santo - pytanie

Cheap Oakley Sunglasses Cheap Ray Bans Canada Goose Outlet

Forum Software: Burning Board 2.3.6, Developed by WoltLab GmbH
Reklama: